آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اهميت اداره‌کل مخابرات و فناوري اطلاعات گفت: اين مجموعه امروز نياز زيادي به تقويت ساختار سازماني دارد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي گفت: تعالي يک ساختار به عوامل متعدد و متنوعي بستگي دارد و در اين ميان، روابط عمومي و توجه به ارتباطات درون و برون‌سازماني از جايگاهي بسيار رفيع برخوردار است.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي در پيامي به مناسبت روز 27 ارديبهشت روز جهاني مخابرات هواپيمايي، دسترسي سريع و اطمينان بخش به اطلاعات هوانوردي از طريق شبکه جهاني مخابرات هوانوردي را امري مهم و بنيادي در عمليات پرواز هواپيما عنوان و از همکاران زحمتکش اداره‌کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در سراسر کشور قدرداني کرد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات، از فراهم شدن زمينه لازم جهت تبادل اطلاعات به منظور توسعه فعاليت هاي هوانوردي و ايجاد بستري مناسب براي انجام پرواز ايمن توسط کارکنان اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در ستاد و فرودگاههاي کشور قدرداني کرد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
کميته بازگشايي باند به‌منظور تسريع در هماهنگي‌هاي عملياتي در بهسازي و رفع موانع به‌منظور بهره‌برداري نهايي از باند 29 چپ فرودگاه مهرآباد به پيشنهاد مدير اجرايي پروژه و به ابلاغ سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران تشکيل شد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
مسئول عمليات حج و مشاور مديرعامل در امور اجرايي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در خصوص آخرين وضعيت اعزام حجاج به عربستان گفت: 39 هزار و 620 زائر خانه خدا از 17 فرودگاه کشور به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
نشست کنترل پروژه باند ۲۹ چپ فرودگاه مهرآباد با محوريت اعلام نهايي زمان بهره برداري از باند و بررسي برنامه جبراني گروه مشارکت و تعامل با آنها و رفع موانع به منظور تسريع در عمليات بهسازي برگزار شد
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در احکام جداگانه يي معاونين «عمليات فرودگاهي»، «برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي» و «توسعه مديريت و منابع» شرکت را منصوب کرد.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران پس از بازديد از روند اجراي پروژه‌ باند 29 چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد طي نشستي به تبيين راهکارها و مرور فرآيندها براي جبران عقب ماندگي از برنامه زمانبندي مصوب و تاخيرات ناشي از شرايط آب و هوايي براي به ثمر رسيدن هرچه سريع‌تر اين پروژه پرداخت.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
به مناسبت هفته ملي سلامت ويژه برنامه اين هفته با شعار( سلامت ما ،حال خوب ما) در فرودگاه بين المللي مهرآباد با همت شهرداري منطقه ۹ واداره کل فرودگاه بين المللي مهرآباد برگزار شد.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
گزارشي از چهل و هفتمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد
چهل و هفتمين جلسه کنترل پروژه با محوريت بررسي برنامه جبراني گروه مشارکت وکنترل مضاعف بر اجراي پروژه مطابق برنامه مصوب تاييدشده
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد را به اساتيد صنعت هوانوردي به ويژه اساتيدي که در تمامي واحدهاي مختلف شرکت فرودگاهها، مرکز آموزش عالي هوانوردي و فرودگاهي کشور و همچنين مرکز وارسي پروازي و خدمات هوانوردي به تدريس علم مشغول اند، تبريک گفت.
۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي دوم ارديبهشت ماه سالزور تاسيس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و همزماني آن با ليالي قدر و شهادت برترين پاسدار حريم اسلام حضرت علي(ع) را گراميداشت و براي تمامي پاسداران دلير و جان برکفان شجاع به ويژه دلير مردان سپاه حفاظت هواپيمايي آرزوي سرافرازي کرد.
۳۱ فروردين ۱۴۰۱
کلاس آموزشي با عنوان "اطفاي حريق " در فرودگاه مهرآباد با حضور بيش از 40 نفر از معاونين و مسئولين اين فرودگاه برگزار شد
۳۱ فروردين ۱۴۰۱
اين جلسه به رياست مرادي عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه مهرآباد به بررسي حوادث و رويدادهاي حوزه هندلينگ فرودگاه مهرآباد و با حضور مدير عامل و تيم مديريتي شرکت هندلينگ سامان و نيز معاونين فرودگاه مهرآباد و رئوساي ادارات مرتبط تشکيل گرديد.
۳۰ فروردين ۱۴۰۱
به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد در چهل چهارمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ با حضور اسفندياري، عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي، مرادي عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد،صفي نيا مدير کل اداره کل تجهيزات وسامانه هاي فرودگاهي، زحمتکشان مديرکل عمران و توسعه فرودگاهي، داودي دانا مدير ايمني شرکت مدير عامل گروه مشارکت ومشاور کارفرما به همراه تعدادي از مسولان ستادي و معاونين فرودگاه بين‌المللي مهرآباد برگزار شد.
۲۸ فروردين ۱۴۰۱
فردا دوشنبه 29 فروردين از ساعت 7:00 لغايت 11:30
فردا دوشنبه 29 فروردين از ساعت 7:00 لغايت 11:30
۲۴ فروردين ۱۴۰۱
چهل و سومين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹چپ فرودگاه مهرآباد با حضور سرپرست شرکت فرودگاهها برگزار و ميزان نفوذ تاثير موانع اطراف فرودگاه در جابجايي آستانه باند ۱۱راست بررسي و در خصوص نحوه پيگيري جهت رفع آنها تصميم گيري شد.
۲۳ فروردين ۱۴۰۱
معاون توسعه مديريت و منابع وزارت راه و شهرسازي در مراسم معارفه عضو جديد هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها گفت: مقام عالي وزارت و مجموعه وزارت راه و شهرسازي تمام قد در کنار سيدي سرپرست شرکت فرودگاه‌ها ايستاده اند تا مشکلات موجود در صنعت فرودگاهي حل و برطرف شود.
۱۷ فروردين ۱۴۰۱
چهل و يکمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد با تاکيد صد در صدي براي پايان عمليات بهسازي و بهره برداري از اين باند در زمان تعيين شده برگزار شد.
۱۲ فروردين ۱۴۰۱
رييس مرکز آموزش فنون و خدمات هوايي از انجام عمليات وارسي پروازي سامانه‌‍‌هاي کمک‌ناوبري فرودگاه‌هاي کشور تا آخرين روزهاي سال گذشته(۱۴۰۰) خبر داد و گفت: در سال جاري نيز، وارسي پروازي ۱۰۴ سامانه و طرح را برنامه‌ريزي کرده‌ايم.
۱۲ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از اعزام و پذيرش قريب به دو ميليون نفر مسافر از فرودگاههاي کشور در بازه زماني ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ تا دهم فروردين ۱۴۰۱ خبر داد و گفت: فرودگاه بين المللي مهرآباد با اعزام و پذيرش قريب به نيم ميليون مسافر در اين مدت، يک چهارم ظرفيت کل مسافران نوروزي را به خود اختصاص داده است.
۱۲ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت ۱۲ فروردين، روز جمهوري اسلامي ايران، از اين روز به عنوان آغازي براي حرکت در يک راه پرافتخار؛ راهي که ابتدا و انتهايش نور و مهرورزي است، ياد کرد.
۷ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران نظامنامه سيستم مديريت ايمني را به ستاد و فرودگاههاي کشور ابلاغ کرد.
۵ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از رشد ۵۸ درصدي اعزام و پذيرش مسافران در فرودگاههاي کشور از آغاز طرح سفرهاي نوروزي(۲۵ اسفند تا سوم فروردين‌ماه ۱۴۰۱) نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
۲۹ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن سال ۱۴۰۱ را تبريک گفت و اظهار اميدواري کرد: در سال پيش رو، تلاش ها در راستاي تحقق چشم اندازها، حفط و ارتقاي جايگاه برتر شرکت فرودگاه‌ها و رضايتمندي همه ذينفعان، استمرار يابد.
۲۸ اسفند ۱۴۰۰
شرکتهاي هواپيمايي حق گرانفروشي ندارند/ مردم بر نرخ بليت نظارت کنند وهرگونه گرانفروشي نسبت به نرخ هاي اعلامي در سايت سازمان هواپيمايي کشوري را اطلاع رساني نمايند.
۲۸ اسفند ۱۴۰۰
همزمان با ميلاد مسعود منجي عالم بشريت حضرت مهدي(عج) و در آستانه نوروز ۱۴۰۱، حميدرضا سيدي سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از حوزه عمليات هوانوردي فرودگاه بين المللي مهرآباد و هماهنگي پروازها بازديد و از اين فرودگاه به عنوان کارگاه و دانشگاه توليد خدمت و تخصص ياد کرد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۰
فرمانده پليس فرودگاه بين المللي مهرآباد از اتخاذ تدابير لازم براي تامين نظم و امنيت هرچه بيشتر مسافران و مخاطبان اين فرودگاه در نوروز 1401 خبر داد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۰
مديرکل بازرسي، ارزيابي عملکرد و حقوق شهروندي وزارت راه و شهرسازي ديروز از فرودگاه بين المللي مهرآباد به صورت سرزده بازديد و به هفت نکته مهم براي رعايت حقوق مسافران هوايي اشاره کرد.
۱۸ اسفند ۱۴۰۰
مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غير عامل شرکت فرودگاهها دستورالعمل آمادگي به منظور پيش بيني و مقابله با بحران هاي احتمالي در نوروز سال ١٤٠١ را به ستاد و فرودگاه هاي کشور ابلاغ کرد.
۱۸ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در حکمي، به يداله آقائي صائم ماموريت داد نسبت به ساماندهي روابط عمومي بر اساس تشکيلات فعلي شرکت اقدام کند.
۱۷ اسفند ۱۴۰۰
ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي با تأکيد بر رعايت حقوق مسافر و اجراي کامل پروتکل هاي بهداشتي در فرودگاه هاي کشور و معرفي عباس وفايي سرپرست اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات به عنوان مسئول ستاد سفرهاي نوروزي تشکيل شد.
۱۶ اسفند ۱۴۰۰
برنامه ريزي براي استقبال از نوروز 1401 با اجراي طرح سلامت وارائه خدمات بهتر براي مسافرين فرودگاه مهرآباد / تخطي از زمان اسلات ارايه شده به شرکت هاي هواپيمايي در طول سفرهاي نوروزي قابل پذيرش نيست و فرودگاه مطابق مجوز صادر شده، کانتر در اختيار ايرلاين ها خواهد گذاشت
۱۱ اسفند ۱۴۰۰
بازديد سرزده معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمائي کشوري از ترمينال هاي فرودگاه بين المللي مهرآباد
۹ اسفند ۱۴۰۰
مشاور اجرايي مديرعامل در امور فرودگاه ها، دستورالعمل اقدامات نوروز ١٤٠١ را به فرودگاه هاي کشور ابلاغ کرد.
۹ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي خطاب به تمامي همکاران در ستاد و سراسر فرودگاه‌هاي کشور گفت: اميدوارم در دوره جديد حضورم در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، با وفاق سازماني و اتکا به سرمايه‌هاي انساني و بهره‌مندي از تخصص، تجربه و تعهد يکايک همکاران محترم و تعامل مؤثر و مستمر با ذينفعان، در جهت اعتلاي نام شرکت به‌عنوان تخصصي‌ترين شرکت کشور تلاش کرده و نقشي ماندگار در بهبود وضعيت صنعت هوانوردي با پشتوانه رضايت مردمي دراندازيم.
۹ اسفند ۱۴۰۰
سي و ششمين جلسه کنترل پروژه باند 29 چپ فرودگاه بين‌المللي مهرآباد با تعيين ساز وکارهاي بازگشايي اين باند برگزار شد. به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، اين جلسه با حضور سيدي سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ، حسين اسفندياري، عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي، ابراهيم مرادي، عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، مصطفي صفايي، معاون عمليات فرودگاهي، مسعود نيکبخت، معاون عمليات هوانوردي، محمدرضا زحمتکشان مديرکل ساخت فرودگاهها و توسعه و حبيب داودي‌دانا، مدير ايمني و همچنين فرشيدگليج مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي و معاونان فرودگاه بين المللي مهرآباد در دفتر مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد.
۵ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک پنجم اسفند، روز مهندس گفت: شکوفايي تمدن بشر نيز برآيند ايده‌هاي مهندسان تلاشگري است که بويژه در صنايع داخلي و صنعت پوياي هوايي و فرودگاهي با تحمل سختي‌ تحريم‌هاي ظالمانه، آفرينندگان تکنولوژي در دنياي مدرن و امروزي‌اند و موجبات افزايش اعتمادبنفس همه هم‌وطنان را فراهم مي‌کنند.
۴ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران بر اتخاذ تدابير مناسب و رعايت ضوابط، مقررات و اساسنامه شرکت در همه سطوح مديريتي و جلوگيري از تضييع حقوق بيت المال تاکيد کرد و گفت: تعاملات ما با همه پيمانکاران سرمايه گذاران و شرکت هاي هواپيمايي بر اساس قانون خواهد بود و با هيچ کس عهد اخوت نبسته ايم.
۳ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي با تاکيد بر اهتمام لازم در راستاي آرمانهاي نظام مقدس اسلامي، به منظور استقرار سيستمي «مردم مدار»، «پاکدست»، «فسادستيز» و «قانونمدار»، عباس وفايي را به عنوان سرپرست اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات منصوب کرد.
۳ اسفند ۱۴۰۰
سياوش اميرمکري مديرعامل سابق شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن خداحافظي و قدرداني از راهنمائي، همکاري، حمايت هاي پيشکسوتان و تمامي همکاران در انجام وظايف اظهار اميدواري کرد: در آينده نيز با همت و تلاش همکاران شاهد ارتقاء و اعتلاي هرچه بيشتر جايگاه و نام شرکت باشيم.
۳ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي با انتصاب قنبر خليل پور به عنوان مديرکل جديد حوزه مديرعامل، روابط عمومي و پاسخگويي به شکايات، بر اهتمام لازم در راستاي آرمانهاي نظام مقدس اسلامي، به منظور استقرار سيستمي «مردم مدار»، «پاکدست»، «فسادستيز» و «قانونمدار» در اين شرکت تاکيد کرد.
۳ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در نخستين بازديد فرودگاهي پس از انتصاب، از روند کنترل پروژه باند ۲۹ چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد ديدن کرد و گفت: انتظار مي رود که به منظور حرکت در مسير زمانبندي تعيين شده و انضباط کاري بيش تر از گذشته تلاش شود.
۲ اسفند ۱۴۰۰
براي سفرهاي جاده‌اي، سفر از زماني آغاز مي‌شود که سوار ماشين مي‌شويد، براي سفرهاي هوايي براي رسيدن به آغاز سفر تشريفاتي را بايد طي کنيد که آگاهي از اين مراحل از استرس سفر شما مي کاهد.
۳۰ بهمن ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در حکمي حميدرضا سيدي را به سرپرستي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران منصوب کرد.
۲۶ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، مولاي متقيان، حضرت علي (ع)، را آغازگر اشاعه عدالت و ولايت و اسوه ايمان و شجاعت دانست و ولادت ايشان و روز پدر را تبريک گفت.
۲۵ بهمن ۱۴۰۰
افزايش ضريب اصطکاک و ايمني پروازها بر اساس دستورالعمل ابلاغي از سوي سازمان هواپيمايي کشوري مطابق با استانداردهاي جهاني عمليات لاستيک زداي(Rubbry Deposit) بااصلاح خط کشي ورصد روزانه باند به متراژ بيش از 14 هزار متر مربع در فرودگاه بين المللي مهرآباد انجام گرفت .
۲۳ بهمن ۱۴۰۰
معاون برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه‌ها گفت: از بين هشت فرودگاه بين‌المللي کشور، در ۱۰ ماهه امسال، فرودگاه مهرآباد با بيش از ۲ هزار پرواز هفتگي بيشترين متوسط تعداد نشست و برخاست هواپيماها را به خود اختصاص داد.
۲۱ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن چهل و سومين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي را تبريک گفت.
۲۰ بهمن ۱۴۰۰
فرهنگسراي " ايران ما انقلاب ما " به مناسبت چهل و سومين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در ترمينال 4 فرودگاه بين المللي مهرآباد برگزار شد.
۱۹ بهمن ۱۴۰۰
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي در سي و دومين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ، فرودگاه بين المللي مهرآباد گفت: براي نخستين بار برگزاري کنترل پروژه منسجم با حضور تمامي عوامل ستادي، فرودگاهي و پيمانکار در سال 1400 با دو فرودگاه مهرآباد و مشهد براي راهبري سريع و راحت در انجام پروژهها کليد خورد.
۱۸ بهمن ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در مراسم بهره برداري و افتتاح پروژه هاي فرودگاهي کشور به ارزش بيش از 10 هزار و چهارصد ميليارد ريال، با اشاره به وجود تحريم ها و آثار آن، از اقدامات شرکت فرودگاه‌ها در توسعه و تجهيز فرودگاههاي کشور قدرداني و اظهار اميدواري کرد؛ با تحول در ناوگان هوايي، مسافران با خيالي آسوده و امن پرواز خود را انجام دهند.
۱۷ بهمن ۱۴۰۰
همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامي مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با مردم به صورت تلفني گفتگو خواهد کرد.
۱۷ بهمن ۱۴۰۰
سياوش اميرمکري رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران به عنوان عضو اصلي ستاد و رئيس کارگروه فرعي مديريت بحران در فرودگاههاي کشور منصوب شد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۰
روزي که مهرآباد چشم و چراغ صنعت فرودگاهي شد
تلاش براي رفع کامل وابستگي در صنعت فرودگاهي به دانش خارج از کشور، تاکيد بر اهميت انجام پروژه‌هاي مختلف در پرترافيک‌ترين فرودگاه ايران و همچنين قدرداني از تلاش‌هاي انجام شده براي بهره‌برداري از 10 پروژه در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، مهمترين بخش از سخنان مسئولان در مراسم افتتاح پروژه‌هاي فرودگاه مهرآباد به مناسبت 12 بهمن ماه بود، روزي که مهرآباد چشم و چراغ صنعت فرودگاهي ايران شد.
۱۳ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي در بخشنامه اي مصوبات جلسه کميته اضطراري مديريت و مقابله با بيماري کرونا را به کليه فرودگاه هاي کشور ابلاغ کرد.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اعلام بي نيازي صددرصدي اين شرکت در حوزه عمليات فرودگاهي از کشورهاي خارجي گفت: امروز افتخار مي کنيم که شعار بنيادين انقلاب اسلامي را محقق کرديم و قدمهاي موثري در عدم وابستگي به کشورهاي خارجي برداشتيم.
۱۲ بهمن ۱۴۰۰
عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين‌المللي مهرآباد از افتتاح10 پروژه به ارزش 1000 ميليارد ريال به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامي در پرترافيک‌ترين فرودگاه ايران خبر داد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت چهل و سومين سالگرد بازگشت پيروزمندانه رهبر کبير انقلاب اسلامي ايران، امام خميني(ره) را گشاينده درهاي پيروزي ملت عظيم ايران در دستيابي به خاستگاه ديرينه ايشان يعني حفظ«استقلال»، «آزادي» و «جمهوري اسلامي» توصيف کرد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بخشنامه اي، تفويض اختيار برخي از فعاليت ها و وظايف امور اجرايي حوزه منابع انساني به فرودگاههاي کشور را ابلاغ کرد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از آمادگي براي افتتاح و بهره‌برداري ۹ پروژه بزرگ و شاخص فرودگاهي به ارزش بيش از ۱۱ هزار ميليارد ريال در ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي خبر داد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۰
«همين مردم کوچه و بازار و کشاورزهاي بسيار عزيز و کارمندان و کساني که در کارخانه‌ها زحمت مي‌کشند اينها هستند که مايه افتخار يک ملت و مايه پيروزي يک ملت است. پيروزي را براي ما و شما اينها به دست آوردند و اينها ولي نعمت ما هستند». اين جمله را خميني کبير خطاب به مسئولان نظام بيان کرده است. آنکه در آستانه چهل و سومين سالگرد بازگشتش به ميهن اسلامي هستيم. او آن روز مسئولان را خطاب قرار داد و اين وظيفه همچنان به عنوان يک دِين بر گردن مسئولان هست و خواهد بود. پاسخگويي به مردم را مي توان يکي از مظاهر آن دِين عنوان کرد که امروز در هم انديشي مديران روابط‌عمومي هاي صنعت هوانوردي کشور بر آن تاکيد شد.
۶ بهمن ۱۴۰۰
دولت مصوبه هيات وزيران در خصوص صدور مجوز مرز هوايي براي فرودگاه هاي شهداي ياسوج، سمنان و جهرم را ابلاغ کرد.
۲ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن را تبريک گفت.
۲ بهمن ۱۴۰۰
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي در بيست و نهمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ، پايه و اساس اين پروژه را بر اساس تحقيق و يقين عنوان کرد و بر پرهيز از ريسک در اجراي اين پروژه تاکيد کرد.
۲۵ دی ۱۴۰۰
جلسه کميته هوانوردي عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با موضوع بررسي وضعيت فرودگاه زرقان در استان فارس برگزار شد. استفاده از ظرفيت گردشگري هوانوردي عمومي و لزوم بررسي دوباره ظرفيت‌ها و چگونگي بهره‌گيري از اين فرودگاه از جمله مصوبات اين جلسه بود.
۱۴ دی ۱۴۰۰
دستگاه xray جديد درترمينال يک وچهار فرودگاه مهرآباد براي کيفيت بهتر بازرسي نصب مي شود.
۱۴ دی ۱۴۰۰
فرودگاه بين‌المللي مهرآباد در آمار ارائه شده پروازي در ۸ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ بيش از ۶ ميليون و ۶۰۰ هزار مسافر جابه جا نموده است.
۷ دی ۱۴۰۰
ظهر دوشنبه ۶ ديماه، شاه نظري، مديرکل منابع انساني و تشکيلات به اتفاق نيک بخت معاون عمليات هوانوردي شرکت و حاجي بيگي، مديرکل آتش‌نشاني و نجات فرودگاهي از ايستگاه آتش‌نشاني فرودگاه مهرآباد بازديد و در جريان انواع فعاليت‌ها و وظايف سازماني واحدهاي زيرمجموعه اين اداره قرار گرفتند.
۷ دی ۱۴۰۰
اطلاع رساني در خصوص اعلام گزارش خلبانان از مناطق با مزاحمتهاي ليزري وهمچنين پيگيري از همکاري پليس براي مهار اين مشکل از دستورات مهم اين جلسه بود.
۴ دی ۱۴۰۰
حسين مذنب مديرکل بازرسي، مديريت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازي از ماشين آلات عمليات زمستاني فرودگاه بين المللي مهرآباد بازديد نمود .
۱ دی ۱۴۰۰
به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد اين جلسه با حضور مرادي عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد، قائم مقام، معاونت عمليات و معاونت فني مهندسي اين فرودگاه و نيز سرتيپ دوم خلبان ستاد بهمرد فرمانده پايگاه يکم نهاجا و نيز فرماندهان و پرسنل عملياتي اين پايگاه برگزار شد.
۳۰ آذر ۱۴۰۰
بر اساس هماهنگي انجام شده با روساي کلانتري‌هاي مناطق هم‌جوار فرودگاه بين المللي مهرآباد، موارد مزاحمت‌هاي ليزري براي پروازهاي ورودي و خروجي فرودگاه مهرآباد پيگيري و اقدام تامين صورت خواهد پذيرفت.
۲۸ آذر ۱۴۰۰
دو تن از آتش نشانان فرودگاه بين المللي مهرآباد در جشنواره برترين هاي آتش نشاني وفعالين حوزه آتش نشاني در جشنواره حريق کشور بعنوان برترين هاي کشور معرفي شدند.
۲۷ آذر ۱۴۰۰
مدير عامل شرکت آزمايشگاه فني ومکانيک خاک در بازديد از پروژه بهسازي باند 29 چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد گفت: پروژه بهسازي باند يک کار تيمي است واين شرکت با تعامل وهمکاري کامل با اين تيم کليه نمونه آزمايشات اين پروژه را در اواويت انجام کار قرار مي دهد .
۲۴ آذر ۱۴۰۰
پروژه بهسازي باند 29 چپ را مستندسازي کنيد تا همه بدانند چه کار بزرگي در مهرآباد انجام مي‌شود واين پروژه به عنوان الگو وسندي براي مديران فرودگاهي در اجراي پروژه هاي بزرگ فرودگاهي در آينده مي باشد.
۲۲ آذر ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي ضمن تبريک هفته پژوهش، اين هفته را فرصتي مغتنم براي معرفي دستاوردهاي محققان و تقدير از تلاش‌هاي ارزنده آنان در عرصه پژوهش و فناوري، بويژه پژوهشگران ارزشمند اين شرکت خواند که با کوشش خود موانع موجود در صنعت را شناسايي و حل مي‌کنند.
۲۲ آذر ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت‌ فرودگاه‌‌ها و ناوبري هوايي ايران ضمن تشريح بند «ي» تبصره 10 لايحه بودجه سال 1401، گفت: درآمد شرکت فرودگاه‌ها از محل پروازهاي عبوري در سال‌ 1401 کاهش نمي‌يابد.
۲۱ آذر ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با تاکيد بر لزوم هوشمندسازي، رقابت‌پذيري و بهبود بخش حمل‌ونقل با اشاره به تأثيرات کرونا بر اين حوزه ، برگزاري نمايشگاه حمل ونقل در ۲۸ آذرماه ۱۴۰۰ را فرصتي براي بازنگري نيازها، بررسي مشکلات و توسعه اقتصادي صنعت حمل‌ونقل برشمرد.
۲۱ آذر ۱۴۰۰
از حمايت کامل شرکت فرودگاه‌ها تا آرزوي دست‌يافتني براي صنعت فرودگاهي ايران

در حالي که مدير ايمني شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران حمايت کامل خود را از مدير ايمني فرودگاه مهرآباد اعلام کرد، عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين‌المللي مهرآباد نيز مديريت ايمني را يکي از پر مخاطره‌ترين پست‌هاي اين فرودگاه دانست که قبول آن فقط عشق مي‌خواهد و گفت: به اميد روزي که شش هزار پرسنل شرکت فرودگاه‌ها وناوبري هوايي ايران به شش هزار افسر ايمني سازماني تبديل شوند.
۱۷ آذر ۱۴۰۰
با اتمام پروژه pier (کريدور ارتباطي ميان ايرسايد و ترمينال) تردد مسافران در ترمينال 2 فرودگاه بين‌المللي مهرآباد تسهيل شد.
۱۶ آذر ۱۴۰۰
قائم‌مقام فرودگاه بين‌المللي مهرآباد از برگزاري مانور عمليات زمستاني در اين فرودگاه خبر داد و انجام آن را موفقيت‌آميز دانست.
۱۶ آذر ۱۴۰۰
در ادامه تعاملات اداره آتش نشاني و نجات فرودگاهي فرودگاه بين‌المللي مهرآباد با ارگان‌هاي امدادي شهري، مسئولان آتش‌نشاني شهر کرج از امکانات و تجهيزات آتش‌نشاني و اطفاي حريق مهرآباد بازديد کردند.
۱۵ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز هواپيمايي، حفظ اصول ايمني و امنيت فرودگاه‌ها- پروازها و جلب رضايت مشتريان را حاصل ارتباطات چندسويه در صنعت هواپيمايي عنوان کرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۰
رودگاه بين المللي مهرآباد مناقصه(يک مرحله اي همراه با ارزيابي کيفي فشرده)در خصوص راهبري، سرويس، تعمير و نگهداري تجهيزات انتقال مسافر (آسانسورها، پله برقي ها، راهبندها) فرودگاه بين المللي مهرآباد از طريق اشخاص حقوقي واجد شرايط برگزارمي نمايد .
۱۳ آذر ۱۴۰۰
فرودگاه بين المللي مهرآباد مناقصه(يک مرحله اي همراه با ارزيابي کيفي فشرده)در خصوص راهبري، سرويس، تعمير و نگهداري تجهيزات انتقال مسافر (آسانسورها، پله برقي ها، راهبندها) فرودگاه بين المللي مهرآباد از طريق اشخاص حقوقي واجد شرايط برگزارمي نمايد .
۱۳ آذر ۱۴۰۰
مدرس "کارگاه مديريت هيجان و کنترل خشم" در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد گفت: يکي از راه‌هاي پيشگيري از مشکلات رفتاري در محيط‌هايي نظير فرودگاه، پيشگيري از استرس‌ها، هيجانات و خشم است و اين کارگاه نيز با هدف افزايش مهارت‌هاي رفتاري کارکنان در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد برگزار شده است.
۱۳ آذر ۱۴۰۰
فرودگاه بين‌المللي مهرآباد در ميان دستگاه‌هاي اجرايي گروه زيربنايي و توسعه زيرساخت استان ، رتبه هفتم را در سال ۱۳۹۹ کسب کرد.
۱۳ آذر ۱۴۰۰
پروژه مهم و بزرگ تعويض و نوسازي تابلوهاي قديمي ترمينال يک و حوزه‌هاي زيرمجموعه آن با هدف تامين برق پايدار و مطمئن و افزايش قابليت اعتماد و اطمينان شبکه توزيع برق و روشنايي در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد در دست انجام است.
۱۰ آذر ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در بخشنامه‌اي بر نقش و اهميت روابط‌عمومي به عنوان بازوي کارآمدي و تسهيل کننده ارتباطات سازمان با مردم تاکيد و هرگونه عزل و نصب روابط عمومي دستگاه هاي تابعه اعم از سازمانها و شرکتهاي تابعه و ادارات کل راه و شهرسازي استان ها را منوط به هماهنگي با مرکز ارتباطات و اطلاع رساني اين وزارتخانه کرد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران ضمن تبريک روز مجلس، "خانه ملت" را جايگاهي براي استقلال‌طلبي و پيشرفت و ترقي‌خواهي ايرانيان و پافشاري آنان بر حاکميت قانون و بهره‌گيري از خرد جمعي در جامعه عنوان کرد.
۹ آذر ۱۴۰۰
بيست و پنجمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند 29 چپ فرودگاه بين‌المللي مهرآباد با تاکيد بر ضرورت پايبندي تمامي دست‌اندرکاران به برنامه زمانبندي برگزار شد.
۹ آذر ۱۴۰۰
مديرکل آتش‌نشاني و هدايت زميني هواپيماي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، ايستگاه آتش‌نشاني و هدايت زميني هواپيما، فرودگاه مهرآباد را يکي از ايستگاههاي نمونه و تاثيرگذار در سطح فرودگاه‌هاي کشور دانست.
۸ آذر ۱۴۰۰
نماينده شرکت گاز استان تهران از وضعيت مصرف گاز در مجموعه فرودگاهي مهرآباد اظهار رضايت کرد و وضعيت مصرف بهينه گاز در اين مجموعه را قابل قبول دانست.
۸ آذر ۱۴۰۰
مشاور و نماينده وزير راه و شهرسازي در امور توسعه زيربنايي و طرح‌هاي ويژه به همراه صفايي معاون عمليات فرودگاهي و مرادي عضو هيات مديره وراهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد مدير عامل گروه مشارکت و مشاور کارفرما از پروژه بهسازي باند 29 چپ فرودگاه بين‌المللي مهرآباد بازديد کردند.
۷ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از رشد 35 درصدي پروازها در آبان ماه سال جاري خبر داد و گفت: در اين مدت تعداد 37 هزار و چهارصد و چهل و چهار سورتي پرواز در آسمان کشور انجام شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزايش 9 هزار و 791 سورتي پرواز هستيم.
۷ آذر ۱۴۰۰
عضو کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي ضمن قدرداني از مديريت ارشد شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران و همچنين فرودگاه بين‌المللي مهرآباد براي پذيرش مسئوليت اجراي پروژه بهسازي باند 29 چپ مهرآباد، بر مستندسازي و اطلاع‌رساني دقيق درباره اقدامات عمراني انجام شده بر روي اين باند تاکيد کرد.
۳ آذر ۱۴۰۰
پروازهاي داخلي و بين‌المللي کشور در ۳ ماه نخست فعاليت دولت سيزدهم رشدي ۱۱۸ درصدي را تجربه کرده است.
۱ آذر ۱۴۰۰
فرودگاه بين المللي مهرآباد مناقصه(يک مرحله اي همراه با ارزيابي کيفي فشرده)در خصوص جمع آوري ونگهداري چرخ هاي دستي حمل بار مسافر برگزارمي نمايد .