آرشیو خبر آرشیو خبر

۵ مهر ۱۳۹۹
تشکيل ششمين جلسه کميته ايمني با محوريت تحليل داده هاي رويدادهاي برخورد پرنده با هواپيما در فرودگاه بين المللي مهراباد
۲ مهر ۱۳۹۹
لايروبي کامل رودخانه کن واقع در انتهاي سطوح پروازي فرودگاه بين المللي مهرآباد در ابتداي فصل بارشهاي پاييزي به منظور جلوگيري از آبگرفتگي سطوح پروازي واستانداردسازي
۲ مهر ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش بر اصلاح فرايندها در بخش امور کارکنان و همچنين تسهيل و خدمات دهي مناسب به آنان تاکيد کرد.
۲ مهر ۱۳۹۹
در سومين روز از هفته دفاع مقدس، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ضمن بازديد از نمايشگاه فعاليت ها و اقدامات فرودگاهيان در دوران جنگ تحميلي از جمعي از ايثارگران و خانواده شهداي دفاع مقدس قدرداني کرد.
۱ مهر ۱۳۹۹
در چهلمين سالگرد هفته دفاع مقدس و زنده نگه داشتن ياد و نام شهداي هشت سال دفاع مقدس، «فرهنگ‌سراي دفاع مقدس» در فرودگاه مهرآباد با اجراي برنامه‌هاي فرهنگي هنري با عنوان «شهر پر ستاره» اين فرهنگسرا طي روزهاي ۳۱ شهريور الي ۶ مهرماه برگزار مي‌گردد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيام ضمن تبريک آغاز هفته دفاع مقدس، از اين رويداد به عنوان ماندگارترين و غرور انگيزترين رخداد و عينيت اتحاد و ايثارگري ملت در تاريخ کشور ياد کرد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۹
با وجود تغيير ساعت رسمي کشور در ساعت ٢٤ روز ۳۰شهريور، پروازهاي فرودگاه هاي سراسر کشور بر اساس زمان مندرج در بليت انجام خواهند شد.
۳۰ شهريور ۱۳۹۹
بهسازي ونوسازي استند ٣٠٨ و ٣١٠ در راستاي استاندارد سازي سطوح پروازي وموقعيتهاي پارک هواپيما در فرودگاه بين المللي مهرآباد
۳۰ شهريور ۱۳۹۹
به مناسبت شروع هفته دفاع مقدس جمعي از کارکنان فرودگاه مهرآباد با هماهنگي سازمان انتقال خون در اين امر خداپسندانه شرکت کردند.
۲۵ شهريور ۱۳۹۹
سرپرست مديريت رفاه گفت: به منظور ايجاد شناسنامه سلامت الکترونيک کارکنان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، پايش(چکاپ) سلامت کارکنان فرودگاه ها در دو فاز انجام مي شود.
۲۴ شهريور ۱۳۹۹
اداره کل منابع انساني، تشکيلات و آموزش، مفاد امتحاني پنج عنوان شغلي براي متقاضيان استخدام در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را در قالب هشتمين آزمون فراگير استخدامي دستگاه هاي اجرايي را اعلام کرد.
۲۴ شهريور ۱۳۹۹
جلسه مجمع عادي سالانه شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با استماع گزارش هيات مديره و رسيدگي به صورت‌هاي مالي منتهي به پايان اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد.
۲۳ شهريور ۱۳۹۹
به منظور لزوم خدمت رساني کامل و حسن اجراي قانون جامع ايثارگران، نمايندگان اقشار ايثارگران در شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران معرفي و منصوب شدند.
۲۳ شهريور ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: پروازهاي فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت در مرداد 99 نسبت به ماه مشابه سال گذشته 27 درصد و اعزام و پذيرش مسافر نيز 42 درصد کاهش يافته است.
۲۲ شهريور ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از استخدام ۱۹۴ نفر در پنج عنوان شغلي از طريق برگزاري هشتمين آزمون مشترک فراگير دستگاه هاي اجرايي خبر داد.
۲۲ شهريور ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به برنامه‌ريزي براي انتقال ۹ فرودگاه‌ نفتي به شرکت فرودگاه‌ها، گفت: با تشکيل کميته‌هاي مشترک، فرآيند انتقال فرودگاه‌هاي وزارت نفت از فرودگاه عسلويه آغاز و پس از آن عمليات انتقال ساير فرودگاه‌ها به مرور انجام مي‌شود.
۲۲ شهريور ۱۳۹۹
اسفندياري عضو هيات مديره وصفايي معاون عمليات فرودگاهي به منظور پيگيري براي تسريع در اجراي پروژه هاي عمراني اين اداره کل از روند انجام پروژه هاي درحال انجام در فرودگاه بين المللي مهرآباد بازديد کردند.
۱۹ شهريور ۱۳۹۹
ثبت‌نام در آزمون استخدامي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از فردا ۲۰ شهريور ماه از طريق سايت سازمان سنجش آغاز مي شود.
۱۹ شهريور ۱۳۹۹
رييس سازمان هواپيمايي کشوري در بازديد سرزده از روند رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي در هواپيماها و فرودگاه گفت: همه پروتکل‌هاي بهداشتي به دقت اجرايي مي‌شود و بر اجراي دقيق و درست آن نظارت کامل مي‌کنيم. در اين زمينه شرکت‌هاي متخلف معرفي شده و با آنها برخورد لازم صورت خواهد گرفت.
۱۹ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از مرکز راهبري ايمني و عمليات اضطراري و نظارت بر کيفيت خدمات فرودگاهي بر فعاليت جدي تر و مستمر اين مرکز با نگاهي فرابخشي و همکاري بيشتر واحدهاي مختلف تاکيد کرد.
۱۸ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از نمايشگاه دستاوردهاي ستاد فناوري هاي نانو در نهاد رياست جمهوري ضمن آشنايي با محصولات ايجاد شده با قابليت استفاده در فرودگاه ها بر ضرورت همکاري هرچه بيشتر ميان شرکت فرودگاه ها و ستاد فناوري هاي نانو تاکيد کرد.
۱۸ شهريور ۱۳۹۹
سازمان هواپيمايي کشوري بطور مستمر عملکرد فرودگاه ها در مقابله با ويروس کروناراپايش مي کند
۱۷ شهريور ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به منظور پيگيري براي تسريع در اجراي دو پروژه مهم اين شرکت از احداث باند و توسعه و بهسازي ترمينال داخلي فرودگاه کرمان بازديد کرد.
۱۷ شهريور ۱۳۹۹
همزمان با برگزاري دومين جشنواره مدير و کارمند تراز انقلاب اسلامي توسط بسيج وزارتخانه ها و ادارات و با هدف پيشرو بودن در تحقق دولت اسلامي، سياوش اميرمکري رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به عنوان مدير تراز انقلاب اسلامي انتخاب و معرفي شد.
۱۶ شهريور ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد با بيان اينکه مهرآباد با کمبود شديد منابع مواجه است، گفت: 8 ماه چک شرکت هاي هواپيمايي را برگشت نزديم، ايرلاين ها شرايط مهرآباد را درک کنند و آنهايي که وام هاي حمايتي گرفتند بدهي خود را به مهرآباد بپردازند.
۱۵ شهريور ۱۳۹۹
کسب رتبه برتر اقامه نماز فرودگاه بين المللي مهرآباد در بين دستگاههاي اجرائي استان تهران/ فرودگاه مهرآباد شايسته تقدير ويژه شد .
۱۵ شهريور ۱۳۹۹
سياوش اميرمکري رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها به منظور حمايت، همکاري در جهت تحقق طراحي و ساخت اولين سامانه بومي برج کنترل و مراقبت پرواز سيار فرودگاهي مورد تقدير وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح قرار گرفت.
۱۳ شهريور ۱۳۹۹
همزمان با سفر وزير راه و شهرسازي و فرود رسمي نخستين پروازي رسمي ايرباس 319 شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران در باند فرودگاه ياسوج، شرايط نشست و برخاست هواپيماها تا رده بدنه متوسط از جمله تايپ ايرباس 320 و فوکر 100 در اين فرودگاه فراهم شد.
۱۲ شهريور ۱۳۹۹
فردا(13 شهريور) چندين پروژه فرودگاه ياسوج به ارزش کلي 450 ميليارد ريال توسط وزير راه و شهرسازي و با حضور مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افتتاح رسمي مي شود.
۱۲ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به کاهش درآمد پروازهاي عبوري و ناوبري هوايي ايران پيش بيني کرد که تعداد مسافران فرودگاه هاي کشور در سال 2020 به ميزان 47 درصد کاهش يابد.
۱۲ شهريور ۱۳۹۹
با ابلاغ هاي جداگانه از سوي مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رييس و اعضاي کارگروه هوشمند سازي خدمات و توسعه دولت الکترونيک شرکت منصوب شدند.
۱۲ شهريور ۱۳۹۹
در حالي که گسترش ويروس کرونا، درآمد هوانوردي شرکت فرودگاه‌ها را به ميزان چشمگيري کاهش داده، مديرعامل اين شرکت از هدف‌گذاري براي هوشمندسازي و همچنين فعال بودن همه فرودگاه‌ها خبر داد.
۱۱ شهريور ۱۳۹۹
مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غيرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به استقرار آزمايشگاه تست کرونا در مرکز کنترل فضاي کشور، گفت: اجازه نداديم شيوع کرونا، خللي در خدمات‌دهي به پروازهاي عبوري ايجاد کند.
۱۰ شهريور ۱۳۹۹
دبير کميته هوانوردي عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران تاکيد دارد که با توجه به پيش بيني دريافت AOC شرکت تا پايان امسال مي توان شاهد پرواز نخستين ايرتاکسي هاي کشور در مسيرهاي مختلف بود.
۱۰ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن 10 شهريور سالروز تجليل از اسرا و مفقودين را تبريک گفت.
۷ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن ايام تاسوعا و عاشورا را تسليت گفت.
۵ شهريور ۱۳۹۹
تمامي ايثارگران بايستي از حق و حقوق قانون جامع ايثارگران برخوردار شوند و طبق قانون جامع ايثارگران و قانون برنامه ششم توسعه، هر گونه حقي که براي ايثارگر وجود داشته باشد، بايد در دستور کار مديران شرکت قرار گيرد.
۵ شهريور ۱۳۹۹
با ابلاغ هاي جداگانه از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، رييس، دبير و اعضاي کارگروه احراز شرايط مشمولين و تعيين فوق العاده حمايت قضايي منصوب شدند.
۴ شهريور ۱۳۹۹
در مراسمي با حضور عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي، معاون عمليات هوانوردي و جمعي از مديران کل ستادي، مراسم تکريم مسعود نيکبخت، مديرکل سابق و معرفي اميرحسين صادقچه، مديرکل جديد کنترل ترافيک هوايي برگزار شد.
۴ شهريور ۱۳۹۹
با ابلاغ هاي جداگانه از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران اعضاي کميته اجرايي part ADR منصوب شدند.
۴ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، چهارشنبه پنجم شهريور ماه در ارتباط مستقيم تلفني، پاسخگوي مردم خواهد بود.
۴ شهريور ۱۳۹۹
علي شورميج در پيامي ضمن تبريک روز کارمند، موفقيت هاي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران را در گرو تلاش و توانمندي نيروهاي متخصص، خلاق و مسئوليت پذيري دانست که همواره مي کوشند تا در سير حرکت شرکت به سوي چشم اندازهاي تعيين شده، نقش مؤثري ايفا کنند.
۴ شهريور ۱۳۹۹
بر اساس مصوبه سي و سومين جلسه ستاد ملي مديريت بيماري کرونا، کارکنان دستگاه هاي دولتي درصورت عدم رعايت شيوه نامه بهداشتي پيشگيري از اين بيماري مشمول اعمال مجازات قرار مي گيرند.
۴ شهريور ۱۳۹۹
با سپرده شدن مديريت ترمينال 6 به بانوان پرتوان فرودگاه بين المللي مهرآباد فرصت مناسبي شد تا توان مديريتي بانوان ايران زمين به محک تجربه در اين قسمت سنجيده شود .
۴ شهريور ۱۳۹۹
به منظور قدرداني از برنامه ريزي و تلاش هاي بي وقفه شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حوزه سلامت کارکنان و مسافران در پيشگيري از شيوع کرونا،تنديس درخت خود مراقبتي با شاخه هاي سلامت جسم، روان، معنوي، اجتماعي، ورزش، تغذيه سالم از سوي رييس جشنواره خود مراقبتي دانشگاه علوم پزشکي تهران به سياوش اميرمکري اهدا شد.
۳ شهريور ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اينکه سه سرفصل شامل اقدمات بهداشتي و ارايه تسهيلات، ارايه خدمات بدون تماس يا با کمترين تماس و نيز فاصله گذاري فيزيکي در قالب برنامه هوشمندسازي فرودگاه ها عملياتي مي شود، گفت: براي به نتيجه رساندن اين سرفصل ها و تحقق برنامه هوشمندسازي به همکاري تمام دست اندرکاران فرودگاهي، نهادهاي نظامي و انتظامي، شرکت هاي هواپيمايي و شرکت هاي خدمت رسان نياز داريم. هدف از هوشمندسازي فرودگاه ها به حداقل رساندن ارتباط فيزيکي با مسافران است.
۳ شهريور ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، اميرحسين صادقچه به عنوان مديرکل کنترل ترافيک هوايي منصوب شد.
۲ شهريور ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک هفته دولت و گراميداشت ياد و خاطره‌ ي شهيدان رجايي و باهنر، هفته دولت را فرصتي مناسب براي ظهور صحنه هايي از پيشرفت روزافزون کشور در تمام زمينه ها دانست.
۱ شهريور ۱۳۹۹
بر اساس اطلاعات آمار تحليلي ENAC، فرودگاه هاي ايران در سال 2019 رتبه سوم اعزام و پذيرش مسافر را در خاورميانه و آفريقا به دست آورده اند.
۳۰ مرداد ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن ايام محرم و شهادت سالار آزادگان و سرور شهيدان، حضرت اباعبدالله (ع) و هفتاد و دو يارِ وفادار و رهروي بيدارش را تسليت و تعزيت گفت.
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم معارفه مديرکل جديد فرودگاه هاي فارس و تکريم مديرکل سابق از برنامه ريزي شرکت براي هوشمندسازي فرودگاه ها براي به حداقل رساندن ارتباط فيزيکي در سه سرفصل شامل اقدمات بهداشتي و ارايه تسهيلات، ارايه خدمات با کمترين تماس فيزيکي و فاصله گذاري خبر داد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۹
داودي معاونت فني ومهندسي فرودگاه بين المللي مهرآباد از بهسازي و مرمت سرويس هاي بهداشتي ترمينال ۶ خبر داد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، فرارسيدن 26 مرداد، سالروز آغاز بازگشت آزادگان به ميهن اسلامي را تبريک گفت.
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
معاون توسعه و مديريت منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن 25 مرداد روز خانواده و تکريم بازنشستگان را تبريک گفت.
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن روز خانواده و تکريم بازنشستگان را تبريک گفت.
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور در بازديد از پروژه جاده دسترسي و سايت کمک ناوبري فرودگاه ساري، دستور تامين اعتبار و اجراي هرچه سريعتر اين پروژه ها را صادر کرد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
يک خروجي ديگر از ترمينال 1 به منظور ارتقا خدمات فرودگاهي وتسهيل در دسترسي مسافرين به سطوح پروازي به بهره برداري رسيد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۹
سومين جلسه کميته ساماندهي هواپيماهاي زمين‌گير، به ميزباني مهرآباد به منظور شناسايي ومديريت هواپيماهاي اسقاطي وزمينگير فرودگاه مهرآباد تشکيل شد.
۲۱ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي ابلاغي موسي مشاء زميني را به عنوان مديرکل تدارکات و تامين تجهيزات منصوب کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي ابلاغي ميرسعيد صفي نيا را به عنوان‌ مديرکل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي منصوب کرد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
وزير راه و شهرسازي در مراسم معارفه رييس جديد سازمان هواپيمايي کشوري و نيز مديرعامل جديد شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي تاکيد کرد که در اين دوره بايد به دنبال مقاوم سازي اقتصاد در راستاي رشد نيروي انساني باشيم.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي معاون وزير و دبير هيات مرکزي گزينش وزارت راه و شهرسازي، حشمت اله قرباني به عنوان عضو و مدير هسته گزينش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران منصوب شد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيام هاي جداگانه يي خدمات رييس سابق سازمان هواپيمايي کشوري را تکريم کرد و انتصاب رييس جديد اين سازمان و نيز مديرعامل جديد شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي را تبريک گفت.
۱۷ مرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي فرا رسيدن عيد غدير را تبريک گفت.
۱۷ مرداد ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي، روز خبرنگار را تبريک گفت.
۱۵ مرداد ۱۳۹۹
با ابلاغ مقررات فرودگاهي مرسوم به ADR از جانب سازمان هواپيمايي کشوري ، مبناي فعاليتهاي فرودگاهي در فرودگاه مهرآباد از مقررات انکس 14 به مقررات ملي فرودگاهي (ADR ) تغيير مي يابد .
۱۵ مرداد ۱۳۹۹
رييس شوراي فرهنگي و امر به معروف شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي نامه اي به مديران کل و مديران فرودگاه هاي کشور، تشکيل و معرفي رييس، دبير و اعضاي شوراهاي امر به معروف و نهي از منکر و فرهنگي هر فرودگاه را خواستار شد.
۱۳ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد به دستور رييس سازمان هواشناسي کشور و با هدف افزايش سطح ايمني پروازهاي فرودگاه مهراباد خاصه در شرايط بد آب و هوايي؛ عمليات بهسازي و نوسازي سامانه هاي خودکار هواشناسي هوانوردي اين فرودگاه در حال انجام است.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
اولين جلسه کميته با حضور مرادي عضو هيات مديره وراهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد و وفايي مدير کل تسهيلات وتجهيزات فرودگاهي در راستاي کاهش مشکلات مهرآباد در اين خصوص تشکيل شد .
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
شيوع کرونا در جهان، نخستين اثراتش را بر فعاليت ايرلاين‌ها گذاشت. با کاهش و لغو سفرها، بسياري از پروازها در سراسرجهان به حالت تعليق درآمد و به همين دليل کاهش درآمدهاي بخش هوايي در اين شرايط چشمگير است.
۱۱ مرداد ۱۳۹۹
مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي از تحويل نخستين نمونه دستگاه DME ساخت داخل براي نصب در يکي از فرودگاه هاي کشور تا پايان شهريور امسال خبر داد.
۱۰ مرداد ۱۳۹۹
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن عيد قربان را به همه مسلمانان جهان تبريک گفت.
۷ مرداد ۱۳۹۹
ارزيابي خدمات فرودگاهي با مدل نظر سنجي از ذينفعان به منظور ارتقا کيفيت خدمات ارائه شده به منظور اصلاح ساختار يا طراحي بهتربراي رسيدن به استانداردهاي لازم فرودگاهي در مهرآباد با مشارکت بيش از 1 ميليون مسافر در نظر سنجي هاي فرودگاهي انجام شد .
۶ مرداد ۱۳۹۹
وزير دفاع و پشتيباني در حاشيه مراسم رونمايي از نخستين برج مراقبت سيار فرودگاهي ساخت داخل يکي از مزيت هاي اصلي اين سامانه را فراهم سازي امکان انجام عمليات مستمر هوانوردي در مواجهه با حوادث مختلف عنوان کرد.
۶ مرداد ۱۳۹۹
تدابير فرودگاه مهرآباد در مقابله با کوويد 19 ورعايت پرتکل هاي بهداشتي در حوزه سلامت مسافرين ومراجعين فرودگاهي وهمکاران فرودگاه بين المللي مهرآباد
۶ مرداد ۱۳۹۹
طبق دستورالعمل سازمان استاندارد ، آسانسورهاي هر ساختمان بايد داراي گواهينامه بازرسي استاندارد باشند لذا آسانسور برج مراقبت فرودگاه مهرآباد داراي گواهينامه بازرسي شد .
۶ مرداد ۱۳۹۹
با حضور امير سرتيپ حاتمي وزير دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، وزير راه و شهرسازي، امير سرتيپ شاهرخ شهرام مديرعامل صنايع الکترونيک وزارت دفاع و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، سامانه پيشرفته برج کنترل و مراقبت پرواز سيار فرودگاهي ساخت متخصصين وزارت دفاع رونمايي شد.
۵ مرداد ۱۳۹۹
نخستين برج مراقبت پرواز سيار فرودگاهي توليد داخل فردا ششم مرداد ماه با حضور وزراي دفاع و پشتيباني، راه و شهرسازي، مديرعامل شرکت فرودگاه ها و مديرعامل صاايران رونمايي مي شود.
۱ مرداد ۱۳۹۹
نصب تجهيزات وسيستم هاي ارتباطي وراداري تقرب پرواز مهراباد در آخرين روز تيرماه وبا حضور بهنام مدير کل ارتباطات والکترونيک در طبقه هفتم ساختمان برج کليد خورد
۳۱ تير ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، با اشاره به تاکيد مديرعامل شرکت در خصوص برگزاري دوره هاي آموزشي الکترونيکي در شرايط شيوع کرونا، فرايند برگزاري اين دوره ها را اعلام کرد.
۳۰ تير ۱۳۹۹
بمنظور ارتقاي سطح کيفيت ارائه خدمات به مسافرين و پايش عملکرد کسب وکار فرودگاهي با نظارت مستمر بر قيمت هاي عرضه خدمات و کالا ها و رعايت محدوده فعاليتهاي اماکن تجاري، واحد نظارت براماکن و تاکسيراني فرودگاه با تنظيم و بروز رساني ، بانک اطلاعاتي فضاهاي تجاري فرودگاه موجب بهبود سطح رضايتمندي مسافرين و مراجعين فرودگاهي شد .
۲۹ تير ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از عدم کاهش در احکام حقوقي کارکنان اين شرکت با وجود گسترش ويروس کرونا و کاهش شديد درآمدها و منابع مالي خبر داد.
۲۶ تير ۱۳۹۹
صبح امروز با حضور رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، سيمولاتور تقرب و رادار فرودگاه بين المللي مشهد افتتاح شد.
۲۶ تير ۱۳۹۹
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهيم مرادي بعدازظهر امروز در يک برنامه راديويي درباره انتشار خبر پلمب فرودگاه مهرآباد درباره عدم رعايت ملاحظات و پروتکل‌هاي بهداشتي اظهار داشت: در اين خبر سه مرکز پرحجم و پرترافيک را استانداري اعلام کرده بود که بسته و پلمب مي‌شود يکي از آنها فرودگاه مهرآباد بوده است. ما نيز از اين موضوع بسيار تعجب کرديم.
۲۶ تير ۱۳۹۹
مراسم گراميداشت روز عفاف و حجاب، تقدير از چندنفر از بانوان با حجاب فرودگاه مهرآباد
۲۵ تير ۱۳۹۹
فرودگاه مهرابادتاکنون هيچ اخطاري از استانداري دريافت نکرده است.
۲۳ تير ۱۳۹۹
مراسم توديع ومعارفه فرمانده مرز هوايي (گذرنامه ) فرودگاه بين المللي مهرآباد با حضور سرهنگ صادق رضا دوست رئيس پليس گذرنامه ناجا برگزار شد .
۲۳ تير ۱۳۹۹
با طي شدن مراحل شناخت محيط بيرون شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، بررسي محيط دورن شرکت در تدوين سند راهبردي شرکت با همکاري فرودگاه بين المللي مهرآباد انجام مي‌شود
۲۲ تير ۱۳۹۹
تعامل وهمکاري با رعايت استانداردها براي تسريع در انجام پروژه نصب سامانه سوئيچينگ تقرب پرواز فرودگاه مهرآباد
۲۱ تير ۱۳۹۹
عمليات لاستيک زدايي باند 29 چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد به متراژ 19هزارو 800 مترمربع به مدت 10 شب در زمان ساعت تعطيلي فرودگاه در پايان پروازهاي شبانه انجام گرفت
۲۱ تير ۱۳۹۹
مديريت مخاطرات حيات وحش با هدف کنترل ريسک خطر حيات وحش در فرودگاه مهرآباد با استفاده از روش ها و منابع لازم وبا تعامل وهمکاري ارگانهاي ذيربط با حداقل عوارض زيست محيطي در کميته حيات وحش فرودگاه مهرآباد بررسي شد .
۲۱ تير ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز عفاف و حجاب را تبريک گفت.
۱۸ تير ۱۳۹۹
مديرکل عمران و توسعه فرودگاه ها با بيان اينکه اکنون ۵۱ پروژه فرودگاهي در قالب ۴۶ قرارداد در حال اجراست از افتتاح 28 طرح تا پايان امسال خبر داد.
۱۸ تير ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه مهرآباد از فروش ماسک با نرخ مصوب خارج از فضاي ترمينال‌هاي فرودگاه خبر داد و گفت: هيچ مسافري بدون ماسک نمي‌تواند وارد فرودگاه شود.
۱۷ تير ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به نخستين سمينار تخصصي هوانوردي عمومي شمال کشور بر ترغيب بخش خصوصي به عنوان شرکاي تجاري فرودگاه ها، جهت ورود به اين عرصه تاکيد کرد.
۱۷ تير ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي وزير راه و شهرسازي، سياوش اميرمکري، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران به عنوان يکي از اعضاي شوراي عالي هواپيمايي کشوري معرفي شد.
۱۷ تير ۱۳۹۹
در خرداد ماه در فرودگاه مهرآباد با 8هزارو 733 نشست وبرخاست 856هزارو 752 مسافر جابه جا شده است
۱۴ تير ۱۳۹۹
وزير راه و شهرسازي در راستاي اجراي طرح ملي مسکن، دستور پيگيري تخصيص اراضي مناسب را براي تامين مسکن کارکنان فاقد مسکن شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران صادر کرد.
۱۱ تير ۱۳۹۹
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بخشنامه اي بر استفاده از ماسک در تمام سطوح سازماني تاکيد کرد.
۱۱ تير ۱۳۹۹
مراسم توديع ومعارفه فرمانده پليس فرودگاه بين المللي مهرآباد با حضور سردار مهري فرمانده پليس فرودگاههاي کشور برگزار شد .