آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۵ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز هواپيمايي، حفظ اصول ايمني و امنيت فرودگاه‌ها- پروازها و جلب رضايت مشتريان را حاصل ارتباطات چندسويه در صنعت هواپيمايي عنوان کرد.
۱۴ آذر ۱۴۰۰
رودگاه بين المللي مهرآباد مناقصه(يک مرحله اي همراه با ارزيابي کيفي فشرده)در خصوص راهبري، سرويس، تعمير و نگهداري تجهيزات انتقال مسافر (آسانسورها، پله برقي ها، راهبندها) فرودگاه بين المللي مهرآباد از طريق اشخاص حقوقي واجد شرايط برگزارمي نمايد .
۱۳ آذر ۱۴۰۰
فرودگاه بين المللي مهرآباد مناقصه(يک مرحله اي همراه با ارزيابي کيفي فشرده)در خصوص راهبري، سرويس، تعمير و نگهداري تجهيزات انتقال مسافر (آسانسورها، پله برقي ها، راهبندها) فرودگاه بين المللي مهرآباد از طريق اشخاص حقوقي واجد شرايط برگزارمي نمايد .
۱۳ آذر ۱۴۰۰
مدرس "کارگاه مديريت هيجان و کنترل خشم" در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد گفت: يکي از راه‌هاي پيشگيري از مشکلات رفتاري در محيط‌هايي نظير فرودگاه، پيشگيري از استرس‌ها، هيجانات و خشم است و اين کارگاه نيز با هدف افزايش مهارت‌هاي رفتاري کارکنان در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد برگزار شده است.
۱۳ آذر ۱۴۰۰
فرودگاه بين‌المللي مهرآباد در ميان دستگاه‌هاي اجرايي گروه زيربنايي و توسعه زيرساخت استان ، رتبه هفتم را در سال ۱۳۹۹ کسب کرد.
۱۳ آذر ۱۴۰۰
پروژه مهم و بزرگ تعويض و نوسازي تابلوهاي قديمي ترمينال يک و حوزه‌هاي زيرمجموعه آن با هدف تامين برق پايدار و مطمئن و افزايش قابليت اعتماد و اطمينان شبکه توزيع برق و روشنايي در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد در دست انجام است.
۱۰ آذر ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در بخشنامه‌اي بر نقش و اهميت روابط‌عمومي به عنوان بازوي کارآمدي و تسهيل کننده ارتباطات سازمان با مردم تاکيد و هرگونه عزل و نصب روابط عمومي دستگاه هاي تابعه اعم از سازمانها و شرکتهاي تابعه و ادارات کل راه و شهرسازي استان ها را منوط به هماهنگي با مرکز ارتباطات و اطلاع رساني اين وزارتخانه کرد.
۱۰ آذر ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران ضمن تبريک روز مجلس، "خانه ملت" را جايگاهي براي استقلال‌طلبي و پيشرفت و ترقي‌خواهي ايرانيان و پافشاري آنان بر حاکميت قانون و بهره‌گيري از خرد جمعي در جامعه عنوان کرد.
۹ آذر ۱۴۰۰
بيست و پنجمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند 29 چپ فرودگاه بين‌المللي مهرآباد با تاکيد بر ضرورت پايبندي تمامي دست‌اندرکاران به برنامه زمانبندي برگزار شد.
۹ آذر ۱۴۰۰
مديرکل آتش‌نشاني و هدايت زميني هواپيماي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، ايستگاه آتش‌نشاني و هدايت زميني هواپيما، فرودگاه مهرآباد را يکي از ايستگاههاي نمونه و تاثيرگذار در سطح فرودگاه‌هاي کشور دانست.
۸ آذر ۱۴۰۰
نماينده شرکت گاز استان تهران از وضعيت مصرف گاز در مجموعه فرودگاهي مهرآباد اظهار رضايت کرد و وضعيت مصرف بهينه گاز در اين مجموعه را قابل قبول دانست.
۸ آذر ۱۴۰۰
مشاور و نماينده وزير راه و شهرسازي در امور توسعه زيربنايي و طرح‌هاي ويژه به همراه صفايي معاون عمليات فرودگاهي و مرادي عضو هيات مديره وراهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد مدير عامل گروه مشارکت و مشاور کارفرما از پروژه بهسازي باند 29 چپ فرودگاه بين‌المللي مهرآباد بازديد کردند.