آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۱ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بخشنامه اي، تفويض اختيار برخي از فعاليت ها و وظايف امور اجرايي حوزه منابع انساني به فرودگاههاي کشور را ابلاغ کرد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از آمادگي براي افتتاح و بهره‌برداري ۹ پروژه بزرگ و شاخص فرودگاهي به ارزش بيش از ۱۱ هزار ميليارد ريال در ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي خبر داد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۰
«همين مردم کوچه و بازار و کشاورزهاي بسيار عزيز و کارمندان و کساني که در کارخانه‌ها زحمت مي‌کشند اينها هستند که مايه افتخار يک ملت و مايه پيروزي يک ملت است. پيروزي را براي ما و شما اينها به دست آوردند و اينها ولي نعمت ما هستند». اين جمله را خميني کبير خطاب به مسئولان نظام بيان کرده است. آنکه در آستانه چهل و سومين سالگرد بازگشتش به ميهن اسلامي هستيم. او آن روز مسئولان را خطاب قرار داد و اين وظيفه همچنان به عنوان يک دِين بر گردن مسئولان هست و خواهد بود. پاسخگويي به مردم را مي توان يکي از مظاهر آن دِين عنوان کرد که امروز در هم انديشي مديران روابط‌عمومي هاي صنعت هوانوردي کشور بر آن تاکيد شد.
۶ بهمن ۱۴۰۰
دولت مصوبه هيات وزيران در خصوص صدور مجوز مرز هوايي براي فرودگاه هاي شهداي ياسوج، سمنان و جهرم را ابلاغ کرد.
۲ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن را تبريک گفت.
۲ بهمن ۱۴۰۰
عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي در بيست و نهمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ، پايه و اساس اين پروژه را بر اساس تحقيق و يقين عنوان کرد و بر پرهيز از ريسک در اجراي اين پروژه تاکيد کرد.
۲۵ دی ۱۴۰۰
جلسه کميته هوانوردي عمومي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران با موضوع بررسي وضعيت فرودگاه زرقان در استان فارس برگزار شد. استفاده از ظرفيت گردشگري هوانوردي عمومي و لزوم بررسي دوباره ظرفيت‌ها و چگونگي بهره‌گيري از اين فرودگاه از جمله مصوبات اين جلسه بود.
۱۴ دی ۱۴۰۰
دستگاه xray جديد درترمينال يک وچهار فرودگاه مهرآباد براي کيفيت بهتر بازرسي نصب مي شود.
۱۴ دی ۱۴۰۰
فرودگاه بين‌المللي مهرآباد در آمار ارائه شده پروازي در ۸ ماهه نخست سال ۱۴۰۰ بيش از ۶ ميليون و ۶۰۰ هزار مسافر جابه جا نموده است.
۷ دی ۱۴۰۰
ظهر دوشنبه ۶ ديماه، شاه نظري، مديرکل منابع انساني و تشکيلات به اتفاق نيک بخت معاون عمليات هوانوردي شرکت و حاجي بيگي، مديرکل آتش‌نشاني و نجات فرودگاهي از ايستگاه آتش‌نشاني فرودگاه مهرآباد بازديد و در جريان انواع فعاليت‌ها و وظايف سازماني واحدهاي زيرمجموعه اين اداره قرار گرفتند.
۷ دی ۱۴۰۰
اطلاع رساني در خصوص اعلام گزارش خلبانان از مناطق با مزاحمتهاي ليزري وهمچنين پيگيري از همکاري پليس براي مهار اين مشکل از دستورات مهم اين جلسه بود.
۴ دی ۱۴۰۰
حسين مذنب مديرکل بازرسي، مديريت عملکرد و حقوق شهروندان وزارت راه و شهرسازي از ماشين آلات عمليات زمستاني فرودگاه بين المللي مهرآباد بازديد نمود .