آرشیو خبر آرشیو خبر

۹ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي خطاب به تمامي همکاران در ستاد و سراسر فرودگاه‌هاي کشور گفت: اميدوارم در دوره جديد حضورم در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، با وفاق سازماني و اتکا به سرمايه‌هاي انساني و بهره‌مندي از تخصص، تجربه و تعهد يکايک همکاران محترم و تعامل مؤثر و مستمر با ذينفعان، در جهت اعتلاي نام شرکت به‌عنوان تخصصي‌ترين شرکت کشور تلاش کرده و نقشي ماندگار در بهبود وضعيت صنعت هوانوردي با پشتوانه رضايت مردمي دراندازيم.
۹ اسفند ۱۴۰۰
سي و ششمين جلسه کنترل پروژه باند 29 چپ فرودگاه بين‌المللي مهرآباد با تعيين ساز وکارهاي بازگشايي اين باند برگزار شد. به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، اين جلسه با حضور سيدي سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ، حسين اسفندياري، عضو هيات مديره و راهبر عمليات فرودگاهي، ابراهيم مرادي، عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، مصطفي صفايي، معاون عمليات فرودگاهي، مسعود نيکبخت، معاون عمليات هوانوردي، محمدرضا زحمتکشان مديرکل ساخت فرودگاهها و توسعه و حبيب داودي‌دانا، مدير ايمني و همچنين فرشيدگليج مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي و معاونان فرودگاه بين المللي مهرآباد در دفتر مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد.
۵ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن تبريک پنجم اسفند، روز مهندس گفت: شکوفايي تمدن بشر نيز برآيند ايده‌هاي مهندسان تلاشگري است که بويژه در صنايع داخلي و صنعت پوياي هوايي و فرودگاهي با تحمل سختي‌ تحريم‌هاي ظالمانه، آفرينندگان تکنولوژي در دنياي مدرن و امروزي‌اند و موجبات افزايش اعتمادبنفس همه هم‌وطنان را فراهم مي‌کنند.
۴ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران بر اتخاذ تدابير مناسب و رعايت ضوابط، مقررات و اساسنامه شرکت در همه سطوح مديريتي و جلوگيري از تضييع حقوق بيت المال تاکيد کرد و گفت: تعاملات ما با همه پيمانکاران سرمايه گذاران و شرکت هاي هواپيمايي بر اساس قانون خواهد بود و با هيچ کس عهد اخوت نبسته ايم.
۳ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي با تاکيد بر اهتمام لازم در راستاي آرمانهاي نظام مقدس اسلامي، به منظور استقرار سيستمي «مردم مدار»، «پاکدست»، «فسادستيز» و «قانونمدار»، عباس وفايي را به عنوان سرپرست اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات منصوب کرد.
۳ اسفند ۱۴۰۰
سياوش اميرمکري مديرعامل سابق شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن خداحافظي و قدرداني از راهنمائي، همکاري، حمايت هاي پيشکسوتان و تمامي همکاران در انجام وظايف اظهار اميدواري کرد: در آينده نيز با همت و تلاش همکاران شاهد ارتقاء و اعتلاي هرچه بيشتر جايگاه و نام شرکت باشيم.
۳ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در حکمي با انتصاب قنبر خليل پور به عنوان مديرکل جديد حوزه مديرعامل، روابط عمومي و پاسخگويي به شکايات، بر اهتمام لازم در راستاي آرمانهاي نظام مقدس اسلامي، به منظور استقرار سيستمي «مردم مدار»، «پاکدست»، «فسادستيز» و «قانونمدار» در اين شرکت تاکيد کرد.
۳ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در نخستين بازديد فرودگاهي پس از انتصاب، از روند کنترل پروژه باند ۲۹ چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد ديدن کرد و گفت: انتظار مي رود که به منظور حرکت در مسير زمانبندي تعيين شده و انضباط کاري بيش تر از گذشته تلاش شود.
۲ اسفند ۱۴۰۰
براي سفرهاي جاده‌اي، سفر از زماني آغاز مي‌شود که سوار ماشين مي‌شويد، براي سفرهاي هوايي براي رسيدن به آغاز سفر تشريفاتي را بايد طي کنيد که آگاهي از اين مراحل از استرس سفر شما مي کاهد.
۳۰ بهمن ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در حکمي حميدرضا سيدي را به سرپرستي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران منصوب کرد.
۲۶ بهمن ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، مولاي متقيان، حضرت علي (ع)، را آغازگر اشاعه عدالت و ولايت و اسوه ايمان و شجاعت دانست و ولادت ايشان و روز پدر را تبريک گفت.
۲۵ بهمن ۱۴۰۰
افزايش ضريب اصطکاک و ايمني پروازها بر اساس دستورالعمل ابلاغي از سوي سازمان هواپيمايي کشوري مطابق با استانداردهاي جهاني عمليات لاستيک زداي(Rubbry Deposit) بااصلاح خط کشي ورصد روزانه باند به متراژ بيش از 14 هزار متر مربع در فرودگاه بين المللي مهرآباد انجام گرفت .