آرشیو خبر آرشیو خبر

۵ اسفند ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز مهندس را تبريک گفت.
۴ اسفند ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي اعياد شعبانيه(ولادت امام حسين(ع)، امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع)) را تبريک گفت.
۳۰ بهمن ۱۴۰۱
نتايج "رتبه بندي فرودگاه هاي منتخب طرح جامع پايش کيفيت خدمات فرودگاهي" از طرف شرکت فرودگاههاي کشور وناوبري هوايي ايران معرفي شدند.
۲۹ بهمن ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن عيد مبعث را به همه مسلمانان تبريک گفت.
۲۶ بهمن ۱۴۰۱
با وجود بارش برف در تهران، فرودگاه بين المللي مهرآباد عملياتي و پروازهاي اين فرودگاه در حال انجام است.
۲۵ بهمن ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از تجهيزات و ماشين آلات عمليات زمستاني فرودگاه مهرآباد بازديد کرد.
۲۳ بهمن ۱۴۰۱
شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران خدمات فرودگاهي و ناوبري هوايي ايران به پروازهاي امدادرسان به زلزله زدگان ترکيه و سوريه را رايگان کرد.
۲۲ بهمن ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي 22 بهمن ماه، سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي را تبريک گفت.
۱۹ بهمن ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز نيروي هوايي را تبريک گفت.
۱۸ بهمن ۱۴۰۱
فرودگاه بين‌المللي مهراباد با آمادگي کامل براي افزايش همکاري با مرکز اورژانس در راستاي مسئوليت اجتماعي خود مي‌باشد.
۱۵ بهمن ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ولادت حضرت اميرالمومنين، امام علي(ع) را تبريک گفت.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱
امروز 12 بهمن، چهل و چهارمين سالروز ورود تاريخي حضرت امام خميني رهبر کبير انقلاب اسلامي به ميهن عزيزمان در سال 1357 است و به همين مناسبت مقدم ايشان در فرودگاه بين المللي مهرآباد گلباران شد.
چهل و چهار سال قبل وقتي شاپور بختيار از تصميم خود براي بستن فرودگاه مهرآباد عقب نشيني کرد و خبر اين عقب‌نشيني در نهمين شب بهمن 1357 از راديو و تلويزيون پخش شد، کميته استقبال از امام خميني با انتشار اطلاعيه‌اي خبر از ورود رهبر کبير انقلاب اسلامي به ميهن در ساعت 9 صبح روز 12 بهمن داد.