آرشیو خبر آرشیو خبر

۵ فروردين ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از رشد ۵۸ درصدي اعزام و پذيرش مسافران در فرودگاههاي کشور از آغاز طرح سفرهاي نوروزي(۲۵ اسفند تا سوم فروردين‌ماه ۱۴۰۱) نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
۲۹ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن سال ۱۴۰۱ را تبريک گفت و اظهار اميدواري کرد: در سال پيش رو، تلاش ها در راستاي تحقق چشم اندازها، حفط و ارتقاي جايگاه برتر شرکت فرودگاه‌ها و رضايتمندي همه ذينفعان، استمرار يابد.
۲۸ اسفند ۱۴۰۰
شرکتهاي هواپيمايي حق گرانفروشي ندارند/ مردم بر نرخ بليت نظارت کنند وهرگونه گرانفروشي نسبت به نرخ هاي اعلامي در سايت سازمان هواپيمايي کشوري را اطلاع رساني نمايند.
۲۸ اسفند ۱۴۰۰
همزمان با ميلاد مسعود منجي عالم بشريت حضرت مهدي(عج) و در آستانه نوروز ۱۴۰۱، حميدرضا سيدي سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران از حوزه عمليات هوانوردي فرودگاه بين المللي مهرآباد و هماهنگي پروازها بازديد و از اين فرودگاه به عنوان کارگاه و دانشگاه توليد خدمت و تخصص ياد کرد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۰
فرمانده پليس فرودگاه بين المللي مهرآباد از اتخاذ تدابير لازم براي تامين نظم و امنيت هرچه بيشتر مسافران و مخاطبان اين فرودگاه در نوروز 1401 خبر داد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۰
مديرکل بازرسي، ارزيابي عملکرد و حقوق شهروندي وزارت راه و شهرسازي ديروز از فرودگاه بين المللي مهرآباد به صورت سرزده بازديد و به هفت نکته مهم براي رعايت حقوق مسافران هوايي اشاره کرد.
۱۸ اسفند ۱۴۰۰
مديرکل دفتر مقررات فرودگاهي، مديريت بحران و پدافند غير عامل شرکت فرودگاهها دستورالعمل آمادگي به منظور پيش بيني و مقابله با بحران هاي احتمالي در نوروز سال ١٤٠١ را به ستاد و فرودگاه هاي کشور ابلاغ کرد.
۱۸ اسفند ۱۴۰۰
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در حکمي، به يداله آقائي صائم ماموريت داد نسبت به ساماندهي روابط عمومي بر اساس تشکيلات فعلي شرکت اقدام کند.
۱۷ اسفند ۱۴۰۰
ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي با تأکيد بر رعايت حقوق مسافر و اجراي کامل پروتکل هاي بهداشتي در فرودگاه هاي کشور و معرفي عباس وفايي سرپرست اداره کل تدارکات و تامين تجهيزات به عنوان مسئول ستاد سفرهاي نوروزي تشکيل شد.
۱۶ اسفند ۱۴۰۰
برنامه ريزي براي استقبال از نوروز 1401 با اجراي طرح سلامت وارائه خدمات بهتر براي مسافرين فرودگاه مهرآباد / تخطي از زمان اسلات ارايه شده به شرکت هاي هواپيمايي در طول سفرهاي نوروزي قابل پذيرش نيست و فرودگاه مطابق مجوز صادر شده، کانتر در اختيار ايرلاين ها خواهد گذاشت
۱۱ اسفند ۱۴۰۰
بازديد سرزده معاون وزير و رئيس سازمان هواپيمائي کشوري از ترمينال هاي فرودگاه بين المللي مهرآباد
۹ اسفند ۱۴۰۰
مشاور اجرايي مديرعامل در امور فرودگاه ها، دستورالعمل اقدامات نوروز ١٤٠١ را به فرودگاه هاي کشور ابلاغ کرد.