آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۴ دی ۱۳۹۶
ضرورت گسترش تعاملات شهرداري منطقه 9 و فرودگاه مهرآباد براي رفع مشکلات شهروندان وخصوصا گردشگران لازم است .
۲۰ دی ۱۳۹۶
ايجاد ساختمان backup تکنيکال بلاک مهراباد همزمان با مطالعات وبرنامه ريزي ترمينال 80 هزار متر مربعي بايد در دستور کار قرار بگيرد .
۱۹ دی ۱۳۹۶
افزایش رضایتمندی ذینفعان ، بهبود مستمر فرآیندها و ارتقا بهره وری با محوریت فن آوری اطلاعات در فرودگاه مهرآباد
۱۸ دی ۱۳۹۶
در ایمنی زمینی فرودگاه بین المللی مهرآباد دوره هدایت زمینی هواپیما و مدیریت اپرون برگزار می شود .
۱۶ دی ۱۳۹۶
مدیر عامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران طی ابلاغی میر سعید صفی نیا را به ‌عنوان مدیرکل جدید فرودگاه‌ بین المللی مهرآباد منصوب کرد.وشاخصهای این ماموریت را به مدت دوسال با بهره گیری از ذخیره دانش فرودگاهی صفی نیا به ایشان ابلاغ نمود .
۱۳ دی ۱۳۹۶
مديركل جديد فرودگاه بين المللي مهرآباد در مراسم معارفه خود از فرودگاه مهرآباد به عنوان قطب منطقه و دروازه ورودي ايران ياد كرد و با تاكيد بر اينكه هرچه در اين فرودگاه كار شود، ‌بازهم جاي كار وجود دارد، اظهار اميدواري كرد که خدماتي در شان ملت ايران در فرودگاه مهرآباد ارائه شود
۱۳ دی ۱۳۹۶
مديركل سابق فرودگاه بين المللي مهرآباد در مراسم توديع خود با قدرداني از حمايت هاي مديرعامل و مديران ستادي شركت فرودگاه ها و نيز كمك هاي كاركنان فرودگاه مهرآباد در مدت مسئوليتش، از رسيدن تعداد مسافران اين فرودگاه به 18 ميليون نفر تا پايان سال جاري خبر داد و خطاب به مديرکل جدي اين فرودگاه گفت: كار در فرودگاه مهرآباد يك عبادت است و شما از امروز وارد يك عبادت پررنگ تر از گذشته شده ايد.
۱۲ دی ۱۳۹۶
طی مراسمی در روز چهارشنبه، 13 دی 96، علی رستمی مدیرکل پیشین و میرسعید صفی‎نیا مدیرکل جدید فرودگاه مهرآباد تودیع و معارفه می‎شوند.
۱۲ دی ۱۳۹۶
مديركل جديد فرودگاه بين المللي مهرآباد با اشاره به اينكه آغاز كارش در صنعت فرودگاهي در فرودگاه مهرآباد بوده و اكنون پس از 26 سال به خانه و اولين محل خدمت خود بازگشته است، بر ضرورت توجه ويژه به تامين زيرساخت هاي اين فرودگاه شماره يك كشور تاكيد كرد.
۱۱ دی ۱۳۹۶
معانت عملیات هوانوردی مهرآباد پر ترافیک ترین فرودگاه کشور در روز یک شنبه 10 دی ماه از حبیب الهی به حیدری رسید .
۱۰ دی ۱۳۹۶
وزیر راه و شهرسازی در حکمی علی رستمی را به عنوان عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی منصوب کرد؛ شنیده شده است میرسعید صفی‎نیا، که مدیرکلی تجهیزات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها را بر عهده داشت به سمت مدیرکل فرودگاه مهرآباد منصوب می‌شود.
۴ دی ۱۳۹۶
در فرودگاه بین المللی مهرآباد هر سه دقیقه یک پرواز انجام می‎شود وروزانه بیش از 400 پرواز در این فرودگاه بیش از 38000 مسافر را جابه جا می کند . این پروازها به سلامت انجام نمی شود مگر اینکه شرایطی ایمن در فرودگاه‎ها فراهم باشد. به همین دلیل است که تجهیز زیرساخت‎های فرودگاهی برای برقراری پروازهای ایمن و استاندارد، از مهمترین عوامل برای حرکت در مسیر توسعه و استانداردسازی فرودگاهی است و اکنون مهر آباد با بهسازی و نوسازی باند 29 راست خود اقدام به کاهش ریسک و افزایش ایمنی پروازها و رفع موانع پروازی خواهد کرد