آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۱ بهمن ۱۳۹۶
مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد عملياتي شدن اين فرودگاه در موعد مقرر و از سرگري پروازها را نتيجه تلاش شبانه روزي و بي شائبه تمام مديران و کارکنان مهرآباد و نيز حمايت بي دريغ مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران دانست.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶
فرودگاه بين المللي مهرآباد از زمان ازسرگيري پروازها(ساعت 11 ديروز) تاکنون شاهد نشست و برخاست 300 پرواز بوده است. تا پايان امروز مجموع پروازهاي اين فرودگاه به 653 نشست و برخاست خواهد رسيد.
۹ بهمن ۱۳۹۶
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه مهرآباد که همزمان با از سرگيري پروازهاي اين فرودگاه همراه بود، پيام تشکر وزير راه و شهرسازي را به پاس زحمات مديران و کارکنان مهرآباد به آنان ابلاغ کرد.
۹ بهمن ۱۳۹۶
از سرگيري پروازها در فرودگاه بين المللي مهرآباد بعد از بيش از 40 ساعت برف روبي مداوم از ساعت هاي اوليه بارش برف در کليه سطوح پروازي و معابر مقابل ترمينالهاوخيابانهاي منتهي به فرودگاه مهرآباد .
۹ بهمن ۱۳۹۶
مطابق زمان پيش بيني شده فرودگاه مهرآباد تهران امروز(دوشنبه) ساعت ۱۰ صبح عملياتي شد.
۸ بهمن ۱۳۹۶
شرکت هاي هواپيمائي نيز به منظور روشن شدن اذهان عمومي وجلوگيري از ازدحام مسافرين در فرودگاه بايد پروازهاي تاخيري وباطلي خود را سريعا به مسافرين اعلام نمايند وفرودگاه نيز با آمادگي کامل آماده پذيرش پروازها مي باشد ..
۸ بهمن ۱۳۹۶
با وجود بارش شديد برف در تهران عمليات برف روبي در فرودگاه مهراباد با موفقيت انجام گرديده و سطوح پروازي فرودگاه مهراباد باز و آمادگي پذيرش هرگونه پرواز را دارد.
۷ بهمن ۱۳۹۶
امکان تاخير در پروازهاي خروجي فرودگاه مهرآباد به دليل شرايط نا مناسب جوي فرودگاههاي مبدا .
۷ بهمن ۱۳۹۶
کسب رتبه ممتاز فرودگاه مهراباد در ارزيابي عملکرد فرودگاه ها ي بزرگ در بين فرودگاههاي کشور افتخاري بر تلاش وهمدلي وکار گروهي در مهرآباد است
۴ بهمن ۱۳۹۶
معاون دادستان وسرپرست دادسرا فرودگاه به منظور بررسي علل تاخير پروازها روز دوشنبه 2 بهمن ماه در واحد هاي عملياتي فرودگاه مهرآباد حضور يافت و از روند نحوه پذيرش پروازها مسافر و انتقال آنها به هواپيما، جدول پروازهاي جاري، نحوه کنترل ترافيک هوايي، محل پارکينگ هواپيما وهمچنين زير ساخت هاي تاسيساتي وروشنايي و بهسازي سطوح پروازي اين فرودگاه بازديد کرد.
۲ بهمن ۱۳۹۶
مهندس صفي نيا با حضور در ميان پرسنل اورژانس فرودگاه مهراباد به مناسبت روز پرستار از پرسنل اين واحد تقدير و تشکر نمود
۲ بهمن ۱۳۹۶
پيگيري سياست هاي کلان حوزه حمل و نقل در حمايت از حمل و نقل ايمن وچند وجهي براي تسهيل در تردد مسافرين ومراجعين از اولويت هاي خاص برنامه ريزي براي کسانياست که در حوزه فرودگاهي فعاليت مي کنند