آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۴ آبان ۱۳۹۶
گره کور ترافیکی فرودگاه بین المللی مهرآباد با همکاری سه جانبه بسیج شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، اداره کل تجهیزات و سامانه‎های فرودگاهی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و فرودگاه بین المللی مهرآباد حل می‎شود.
، مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت: با توجه به افزایش تعداد مسافر و روند روبه رشد تردد خودروها در فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران، نیاز به بستر مناسب حمل‎ و نقل کاملا احساس می شود؛ چراکه فراهم بودن بسترهای حمل ‎و نقل، جزو لاینفک فرآیند ارائه خدمات عمومی و ارتقای خدمات به مسافران و مراجعان فرودگاه مهرآباد است.
۱۴ آبان ۱۳۹۶
مديركل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي شركت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به حجم بالاي ترافيك مقابل ترمينال‎هاي 4 و 6 فرودگاه مهرآباد، از تخريب دفتر فنی ساختمان اداره‎كل تجهيزات و سامانه‎هاي فرودگاهي براي روان‎سازی رفت و آمد مسافران با ساخت و گسترش مسیر عبور و مرور خودروها و رفع اين معضل در جریان اقدامی تعاملی در شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران خبر داد.
۸ آبان ۱۳۹۶
خدمات رسانی مطلوب فرودگاهی به مسافران از اولویت های فرودگاه مهرآباد می باشد تشکیل ستاد عملیات زمستانی تدبیر لازم برای پیش بینی شرایط خاص در فصل زمستان می باشد .وانجام مانور برف روبی راهکار برای آمادگی در شرایط اضطراری می باشد .
۶ آبان ۱۳۹۶
ایستگاه 2 ورودی غربی واتصال ان به ورودی ترمینال وهمچنین ساماندهی نوبت دهی تاکسی های فرودگاهی در فرودگاه مهرآباد افتتاح شد .
۲۶ مهر ۱۳۹۶
هفتمین جلسه کمیته فرعی CNS ( کمیته تخصصی تجهیزات ارتباطی ، ناوبری ، نظارتی ) فرودگاه مهرآباد در خصوص ASBU با موضوع تخصصی ماژول B0-FRTO ( عملیات مسیر یابی آزاد در راههای هوایی ) انجام شد .این ماژول یکی از موضوع های مهم و دارای Priority 1 ( اولویت اول ) در بین 18 ماژول Block 0 می باشد. این ماژول از لحاظ عملیاتی و فراهم کردن تجهیزات زیرساختی به کلیه قسمت های CNS مربوط میشود
۱۹ مهر ۱۳۹۶
شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران در نظر دارد پروژه بهسازی ترمینال یک و دو فرودگاه مهرآباد به روش طرح و ساخت را براساس قانون برگزاری مناقصات و از طریق مناقصه عمومی دو مرحله‎ای به پیمانکار واجد شرایط واگذار کند.
۱۹ مهر ۱۳۹۶
اولین جلسه هماهنگی بین کلیه ارگانهای درگیر طرح اضطراری اصلی با حضور نمايندگان سازمانها وارگان هاي امداد رسان ومدیران ستادی وفرودگاهی مرتبط با این موضوع در سالن اجتماعات شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران به منظور طرح مسئله شرايط اضطرار فرودگاهي، برگزار شد.
۱۹ مهر ۱۳۹۶
در شش ماهه نخست سال 96 از فرودگاه مهرآباد تقریبا 9 میلیون مسافر اعزام وپذیرش شده اند .
۱۷ مهر ۱۳۹۶
در اجرای مصوبات کارگروه تخصصی - فرعی مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و به منظور عملیاتی کردن مرکز عملیات اضطراری (EOC)، رحمت‎اله مه آبادی، دبیر و اعضای کمیته عملیات اضطراری این شرکت را منصوب کرد
۱۷ مهر ۱۳۹۶
رستمی مدیر کل فرودگاه مهرآباد گفت : فرودگاه مهرآباد در شهریورماه سال جاری 12 هزارو 521 پرواز ورودی وخروچی انجام داده است .که با این امار مهرآباد همچنان رکوردار پروازهای داخلی می باشد .
۱۶ مهر ۱۳۹۶
پلیس فرودگاه‎ مهرآباد ضمن گرامی‎داشت هفته نیروی انتظامی سال 96، به منظور کمک به مسافران و پیشگیری از بروز مشکلات برای آنها، توصیه‎هایی را منتشر کرده است.
۱۵ مهر ۱۳۹۶
جلسه هیات مدیره با حضور جمعی از معاونین ومدیران ستادی بنا به ضرورت و اهمیت رفع موانع پروژه های حاضر در فرودگاه مهرآباد، تشکیل گردیده و با توجه به موضوعات مختلف در بخش های فرودگاهی وهوانوردی ، اهم مشکلات بررسی و تصمیمات اتخاذ گردید .تا مهرآباد در اسرع وقت تاقبل نوروز 97 با آمادگی کامل و افزایش ظرفیت اعزام وپذیرش وهمچنین ارتقا ء خدمات به استقبال سفرهای نوروزی برود .