آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۲ فروردين ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن 12 فروردين، سالروز استقرار جمهوري اسلامي ايران را تبريک گفت.
۸ فروردين ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ميلاد مسعود‌ يگانه‌ منجي عالم بشريت‌، حضرت ولي‌عصر (عج) را تبريک گفت.
۳ فروردين ۱۴۰۰
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اعزام و پذيرش حدود 20 ميليون مسافر از ابتداي امسال تا پايان بهمن از کاهش 46 درصدي مسافران فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
۱ فروردين ۱۴۰۰
وزير راه و شهرسازي در پيامي ضمن تبريک نوروز ۱۴۰۰ به همه هموطنان، بر روي کار به شکل گسترده‌تر در سال جديد که از سوي مقام معظم رهبري به سال " توليد؛ پشتيباني‌ها، مانع‌زدايي‌ها" نامگذاري شده است، تاکيد کرد.
۳۰ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن نوروز 1400 را تبريک گفت.
۳۰ اسفند ۱۳۹۹
رئيس جمهور قرارگرفتن ايام نوروز امسال در ميانه دو روز بزرگ شادي آفرين، زادروز سرور آزادگان، اباعبدالله الحسين(ع) و ميلاد وليعصر، مهدي موعود (عج) را به فال نيک گرفت و با تبريک سال نو به همه ملت ايران،گفت: امسال، پايان زمستانِ طبيعت، و آغازِ هنگامه‌يِ نور و گرما و شکوفايي و سرسبزي طبيعت؛ با پايانِ دوراني، سخت و دشوار از تاريخِ حيات ملّت ايران هم‌زمان شده است.
۳۰ اسفند ۱۳۹۹
رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ هجري شمسي، با تبريک عيد عيد نوروز به هم‌ميهنان بويژه خانواده‌هاي معظم شهيدان و جانبازان و همه ملت‌هايي که نوروز را گرامي مي‌دارند، و با ابراز اميدواري به کسب برکات مادي و معنوي از تقارن سال جديد با اعياد شعبانيه و متبرک شدن سال ۱۴۰۰ به دو عيد نيمه‌شعبان و جشن ولادت حضرت ولي‌عصر(عج)، سال جديد را سال «توليد؛ پشتيباني‌ها، مانع‌زدايي‌ها» نامگذاري کردند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۹
عضو هيات مديره فرودگاه بين‌المللي مهرآباد از تجهيز باند 29 راست فرودگاه بين‌المللي مهرآباد به سامانه دقيق ILS CAT1 در سال ۱۴۰۰ خبر داد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
عمليات وارسي پروازي سامانه‌هاي ناوبري هوايي فرودگاه بين‌المللي مهرآباد پس از چند روز تلاش به پايان رسيد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۹
مديرکل کنترل ترافيک هوايي از تمديد گواهينامه ISO9001 اداره اطلاعات هوانوردي به دنبال کسب امتياز عالي اين اداره در مميزي انجام شده خبر داد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن اعياد ماه شعبان را تبريک گفت.
۲۶ اسفند ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه ايران حدود 52 درصد از درآمد پروازهاي عبوري و خدمات ناوبري هوايي را در سال 2020 نسبت به سال 2019 از دست داده، رتبه ايران در جهان را از نظر ميزان درآمدهاي خدمات ناوبري هوايي، 28 اعلام کرد.