آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷
رئيس کل ديوان محاسبات کشور به منظور آشنايي نزديک با حوزه حمل ونقل وپرواز از زير ساخت هاي فرودگاهي بازديد نمود .
۸ اردیبهشت ۱۳۹۷
بهسازي وبهينه سازي زير ساخت هاي هوانوردي در فرودگاه مهرآباد در سال 97 از ساختمان برج مراقبت ، مرکز کنترل ، نشست وبرخاست هواپيما ها با تجهيز و نوسازي برج مراقبت شروع مي شود .
۵ اردیبهشت ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه مهرآباد در سي امين برنامه مهمان هفته با تأکيد بر اينکه در اين فرودگاه هرچه کار کنيد، تمامي ندارد، گفت: اگر پنج سال به من فرصت دهند، طوري کار مي‎کنم که تا پانزده بيست سال ديگر مهرآباد نياز به کاري نداشته باشد.
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد در سي امين برنامه مهمان هفته به ارتقاي خدمات مسافري در اين فرودگاه اشاره کرد و از کاهش ترافيک لندسايدهاي فرودگاهي به عنوان نمونه اي از فعاليت هاي انجام شده در اين حوزه نام برد.
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
سيستم راديوترانک فرودگاه مهرآباد وظيفه برقراري ارتباطات زميني بخشهاي مختلف عملياتي فرودگاه و نيز شرکتهاي هواپيمائي در محدوده فرودگاه را بعهده دارد.
۴ اردیبهشت ۱۳۹۷
فرودگاه بزرگ وپر ترافيکي چون مهرآباد در حوزه ايمني وآتش نشاني فعاليتي مضاعف وهمتي فوق العاده مي طلبد .جايي که بحث بر سر ايمني وجان انسانها مي باشد هيچگونه اما واگري نبايد وارد شود .
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
آگهي فراخوان عمومي شناسايي متقاضيان بهره برداري يکپارچه ازغرف تجاري ترمينال يک فرودگاه مهرآباد
(نوبت دوم )
۳ اردیبهشت ۱۳۹۷
آگهي فراخوان عمومي شناسايي متقاضيان بهره برداري
از بوفه و کافي شاپ و آبميوه و فودکورت و رستوران سالن عمومي ترمينال2وفودکورت و رستوران سالن عمومي ترمينال1فرودگاه بين المللي مهرآباد
(نوبت دوم)
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
سي امين برنامه مهمان هفته با حضور مديرکل فرودگاه مهرآباد و توضيحات وي درباره عملکرد سال 96 و برنامه‎هاي سال 97 اين فرودگاه بين المللي برگزار مي‎شود.
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
همزمان با فرا رسيدن اعياد شعبانه ؛ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز از جانبازان و ايثارگران فرودگاه مهرآباد تجليل شد
۲۷ فروردين ۱۳۹۷
موتور محرکه توسعه اقتصادي در پايتخت و نيز پرترددترين فرودگاه در کشور در سال 96 با جابه جايي بيش از 17 ميليون مسافر سهم بسزايي در حمل ونقل هوايي دارد
۲۷ فروردين ۱۳۹۷
دوره جامع آموزشي استفاده بهينه از ظرفيت هاي پروازي در شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در حال برگزاري است وکارگاه اين آموزش از فرودگاه مهرآباد برگزار شد .