آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۷ بهمن ۱۳۹۶
مه آبادي با توجه به شرايط فرودگاه مهرآباد بعنوان پرترافيک ترين فرودگاه وهمچنين فرودگاه پايتخت به تجهيز زير ساخت هاي فرودگاهي وماشين آلات در اين فرودگاه تاکيد نمود .
۱۷ بهمن ۱۳۹۶
مسافران فرودگاه مهراباد ، براي دسترسي به اين فرودگاه هنگام برگزاري مراسم روز يک شنبه 22 بهمن بايد از طريق بزرگراههاي شهيد ستاري و جاده مخصوص کرج و سپس ورود به خيابان فرودگاه مهرآباد ، اقدام کنند.
۱۶ بهمن ۱۳۹۶
Audit سالانه کليه تجهيزات ناوبري وکمک ناوبري مهرآباد انجام شد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۶
فرودگاه مهرآباد در راستاي اطلاع رساني به مردم به عنوان بخشي از حقوق شهروندي آنان و همچنين مستندسازي عملکرد فروگاهيان، اقدام به انتشار شرح نسبتا کاملي از اقدامات انجام شده در راستاي مواجهه صحيح با بارش شديد برف و يخبندان در عرصه فرودگاهي از تاريخ هفتم تا دهم بهمن ماه کرد.
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
معاون بين الملل موسسه تنظيم و نشر آثار حضرت امام (ره) در مراسم گراميداشت ورود تاريخي امام خميني(ره) به ميهن اسلامي تاکيد کرد که امام(ره) قرائتي از اسلام را عرضه کرد که در سکوي دين قرار مي گرفت و خواسته هاي مردم را جستجو مي کرد
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
وزير راه و شهرسازي در مراسم بزرگداشت 12 بهمن، بازگشت امام خميني (ره) و پيروزي انقلاب را تغييري بنيادين عنوان کرد که حاصل اراده ملي با رهبري منسجم بود و به همه مردم و جوانان سرزمين اين پيام را داد هنوز براي توسعه و رشد و شکوفايي ايرانشهر نياز به حرکت در راه‎هاي طولاني و برداشتن گام‌هاي نو و خلاق است.
۱۲ بهمن ۱۳۹۶
رئيس هيئت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم سالروز بازگشت امام خميني (ره) به وطن در 12 بهمن، درباره ورود امام(ره) گفت: حضرت عشق و جمع خوبي‎ها آمد.
۱۱ بهمن ۱۳۹۶
مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد عملياتي شدن اين فرودگاه در موعد مقرر و از سرگري پروازها را نتيجه تلاش شبانه روزي و بي شائبه تمام مديران و کارکنان مهرآباد و نيز حمايت بي دريغ مسئولان شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران دانست.
۱۰ بهمن ۱۳۹۶
فرودگاه بين المللي مهرآباد از زمان ازسرگيري پروازها(ساعت 11 ديروز) تاکنون شاهد نشست و برخاست 300 پرواز بوده است. تا پايان امروز مجموع پروازهاي اين فرودگاه به 653 نشست و برخاست خواهد رسيد.
۹ بهمن ۱۳۹۶
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از فرودگاه مهرآباد که همزمان با از سرگيري پروازهاي اين فرودگاه همراه بود، پيام تشکر وزير راه و شهرسازي را به پاس زحمات مديران و کارکنان مهرآباد به آنان ابلاغ کرد.
۹ بهمن ۱۳۹۶
از سرگيري پروازها در فرودگاه بين المللي مهرآباد بعد از بيش از 40 ساعت برف روبي مداوم از ساعت هاي اوليه بارش برف در کليه سطوح پروازي و معابر مقابل ترمينالهاوخيابانهاي منتهي به فرودگاه مهرآباد .
۹ بهمن ۱۳۹۶
مطابق زمان پيش بيني شده فرودگاه مهرآباد تهران امروز(دوشنبه) ساعت ۱۰ صبح عملياتي شد.