آرشیو خبر آرشیو خبر

۹ شهريور ۱۴۰۰
رشد ترافيک پروازي در تيرماه 1400 نسبت به سال گذشته در همين زمان
آمار پروازي و همچنين اعزام و پذيرش مسافر و ارسال و پذيرش بار در تيرماه امسال در مقايسه با تيرماه گذشته از سوي عضو هيات مديره و راهبر فرودگاه بين‌المللي مهرآباد اعلام شد.
۸ شهريور ۱۴۰۰
کاهش بيش از 27 درصدي پروازها و همچنين کاهش بيش از 29 درصدي اعزام و پذيرش مسافر در تعطيلات کرونايي اخير در پرترافيک‌ترين فرودگاه کشور.
۸ شهريور ۱۴۰۰
کاهش 9/27 درصدي پروازها و همچنين کاهش 2/29 درصدي اعزام و پذيرش مسافر در تعطيلات کرونايي اخير در پرترافيک‌ترين فرودگاه کشور.
۷ شهريور ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پي افزايش آمارمبتلايان و فوتي هاي ويروس منحوس کرونا در کشور، ضمن تسليت ضايعه تاسف درگذشت کارکنان خدوم ومتخصص اين شرکت به خانواده مکرم ايشان و همکاران در سراسر کشور، خواستار رعايت دستورالعمل‌هاي بهداشتي مقابله با کرونا توسط کارکنان و اجراي اقدامات سخت گيرانه توسط مديران و مسئولان مربوطه در تمامي رده هاي اداري در محيط کار براي پيشگيري از ابتلا به بيماري کرونا شد.
۶ شهريور ۱۴۰۰
 
 علي شورميج در پيامهاي جداگانه درگذشت سه تن از کنترلرهاي ترافيک در فرودگاه هاي اهواز، مشهد و امام خميني(ره) را طي يک هفته گذشته تسليت گفت.
 
۴ شهريور ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي کسب راي اعتماد رستم قاسمي وزير راه و شهرسازي از مجلس شوراي اسلامي را تبريک گفت.
۳ شهريور ۱۴۰۰
رستم قاسمي با کسب راي اعتماد از مجلس شوراي اسلامي به عنوان وزير راه و شهرسازي دولت سيزدهم انتخاب شد.
۲ شهريور ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گرامي‌داشت ياد و خاطره شهداي والامقام دولت، هفته دولت را فرصتي دانست تا نيروهاي خدوم دولت در تجديد پيمان با اين شهيدان رجايي و باهنر، افق‌هاي تازه‌اي از پيشرفت و توسعه را با همدلي به منصه ظهور برسانند و با تلاش علمي و عملي خود، زمينه‌هاي رشد و پيشرفت روزافزون کشور در عرصه هاي مختلف را رقم زنند.
۱ شهريور ۱۴۰۰
مشاور اجرايي مديرعامل شرکت فرودگاه ها از کاهش پروازها در اکثر فرودگاه هاي کشور به دنبال ابلاغيه ستاد ملي مقابله با کرونا مبني بر اعمال محدوديت بيشتر براي ناوگان مسافري در تعطيلات 25 تا 30 مرداد ماه نسبت به مدت مشابه ماه گذشته خبر داد.
۱ شهريور ۱۴۰۰
محمد اسلامي وزير راه و شهرسازي در پيامي خطاب به کارکنان اين وزارتخانه با آن ها خداحافظي کرد.
۲۵ مرداد ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري گفت: متخصصان صنعت هوانوردي با بهره مندي از روحيه بسيجي توفيقات بسياري در سراپانگهداشتن اين صنعت داشته اند و امروز خوشبختانه در حوزه تعمير و نگهداري هواپيما و نصب و راه اندازي و نگهداري و تعمير سيستم‌هاي راداري، ارتباطي و ناوبري مستقل هستيم.
۲۰ مرداد ۱۴۰۰
جلسه کميته ايمني با موضوع ايمني باند(RST) با حضور کليه اعضاي کميته ايمني در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد برگزار شد