آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۵ اسفند ۱۳۹۸
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: تحريم‌ها باعث شد در زمينه سيستم‌هاي اتوماسيون که وابسته به کشورهاي خارجي است،‌ مشکلاتي به وجود بيايد که براي رفع آن‌ها با شرکت‌هاي دانش بنيان مراکز علمي و پژوهشي دانشگاه‌ها به نتايج خوبي رسيده ايم.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸
مجيد داودي بعنوان معاونت فني و مهندسي فرودگاه بين المللي مهرآباد معرفي و از زحمات قنبر خليل پور تشکر و قدرداني شد
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از جابه جايي بيش از سه ميليون و 500 هزار مسافر در فرودگاه‎هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در بهمن ماه 98 خبر داد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
امکان پذيرش از مسافران درترمينال دوتا 2برابر افزايش يافت.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
فلايت چک سيستم هاي ناوبري ووارسي پروازي سيستم روشنايي باند 29 راست در فرودگاه مهرآباد انجام گرديد .
۲۱ اسفند ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن روز بزرگداشت مقام شهدا را به خانواده شهدا و ايثارگران صنعت حمل و نقل هوايي و فرودگاهي تبريک گفت.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸
مديرکل منابع انساني، تشکيلات و آموزش شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از بازخواني پرونده هاي کارکنان قراردادي در سال آتي و صدور احکام اصلاحي خبر داد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸
بر اساس مصوبات ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با توجه به شرايط خاص و سرويس تمام تجهيزات، فرودگاه ها تا حد امکان از درخواست اعزام مامور از ستاد خودداري و آمادگي لازم براي شرايط جوي غيرمترقبه و انعکاس موارد پيش آمده در خصوص ويروس کرونا را حفظ کنند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۸
عضو هيئت مديره وراهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد در پيامي ميلاد اميرالمومنين (ع) و همچنين گراميداشت مقام والاي پدر را تبريک گفت.
در ماه رجب نور خدا مي تابد از روي علي نور خدا مي تابد
۱۴ اسفند ۱۳۹۸
براي جلوگيري از تعدد دستورالعمل ها و جلوگيري از موازي کاري هاي احتمالي، جلسه هماهنگي سفرهاي نوروزي با حضور مديران کل ستادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران برگزار شد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۸
مديرکل تجهيزات و سامانه هاي فرودگاهي گفت: بر اساس برنامه ريزي صورت گرفته و به منظور تامين تجهيزات عمليات زمستاني فرودگاه ها براي برف روبي سطوح پروازي(محل پارک هواپيما، تاکسي وي ها و...)، نخستين تراک برف روب فرودگاهي با استفاده از توان داخلي و نظارت کارشناسان اين اداره کل تحويل فرودگاه مهرآباد شد.
۱۲ اسفند ۱۳۹۸
حسب دستور رييس سازمان هواپيمايي کشوري و جهت پيگيري موارد مرتبط با شيوع کرونا جلسه کميته تسهيلات فرودگاه مهرآباد با محوريت پيشگيري از انتشار ويروس کرونا با حضور نماينده وزارت بهداشت تشکيل شد.