آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۲ مهر ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن سالروز رحلت جانگداز پيامبر بزرگ اسلام و شهادت امام حسن مجتبي(ع) را تسليت گفت.
۱۰ مهر ۱۴۰۰
غلامرضا نوده فراهاني رييس اداره آتش نشاني و نجات فرودگاهي فرودگاه بين‌المللي مهرآباد از اين اداره به عنوان بازوي توانمندي براي تامين ايمني و سلامت پروازهاي اين فرودگاه نام برد.
۸ مهر ۱۴۰۰
مشاور مديرعامل شرکت فرودگاه‌‌ها در امور اجرايي با تاکيد بر اينکه موضوع تست چشمي کرونا در فرودگاه‌ها مطرح نيست، گفت: طي هماهنگي با وزارت بهداشت، مقرر شد از همه زوار در فرودگاه‌ها تست انجام شود البته اين موضوع در حيطه اختيارات ستاد کرونا است.

۷ مهر ۱۴۰۰
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي گفت: با وجود همه چالش هايي که در سال گذشته وجود داشت، در حوزه آتش نشاني بدون کمترين حاشيه اي روبرو بوديم و اميدوارم در سال جاري بتوانيم ميزبان پروازها در شرايط امن و ايمن و به دور از سانحه باشيم.
۷ مهر ۱۴۰۰
مرادي عضو هيات مديره وراهبر فرودگاه بين‌المللي مهرآباد طي پيامي فرا رسيدن هفتم مهرماه روز ايمني وآتش‌نشاني را به همه آتش‌نشانان، اين فرشته هاي نجات در سوانح، خصوصا آتش‌نشانان صنعت هوانوردي تبريک و تهنيت گفت.
۷ مهر ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرا رسيدن هفتم مهر روز آتش نشاني و ايمني را تبريک گفت.
۶ مهر ۱۴۰۰
شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در ارزيابي عملکرد شاخص‌هاي عمومي و اختصاصي سال ۹۹ در ميان ۱۴ سازمان و شرکت تابعه وزارت راه و شهرسازي با دو پله صعود نسبت به سال ۹۸ با کسب ۱۶۲۴ امتياز در جايگاه پنجم قرار گرفت.
۲ مهر ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشور گفت: علت ايجاد ازدحام در فرودگاه امام، مراجعه بدون‌ ويزاي تعدادي از زائران‌بوده است که براي آنها نمي توانيم کاري کنيم و از آنها خواهش مي کنيم، فرودگاه را ترک کنند و پول بليط آنها نيز برگردانده مي‌شود.
۳۱ شهريور ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسب فرا رسيدن چهل و يکمين سالگرد جنگ تحميلي و آغاز هشت سال دفاع مقدس، ضمن گرامي‌داشت اين روز بزرگ، ضرورت اجتناب‌ناپذير هر توسعه‌اي را عبور از بحران‌ها خواند و گفت: جنگ يکي از بحران‌هايي بود که نظام ما با عبور از آن، زمينه توسعه همه‌گير اجتماعي-سياسي و فرهنگي را فراهم آورد.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰
سرپرست سازمان هواپيمايي کشوري با بيان اينکه عرضه نکردن بليت دو طرفه اربعين تخلف است، گفت: سازمان هواپيمايي کشوري شکايت از مراکز فروش بليت را پيگيري مي‌کند.
۲۹ شهريور ۱۴۰۰
رييس واحد مهندسي ماشين‌آلات فرودگاه بين‌المللي مهرآباد از انجام تست اصطکاک روي باند 29 راست اين فرودگاه به منظور حفظ و ارتقاي ضريب ايمني پروازها خبر داد.
۲۸ شهريور ۱۴۰۰
روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد: انجام تمامي پروازهاي اين فرودگاه طبق ساعت مندرج در بليت مسافران از تاريخ سي و يکم شهريورماه به بعد، با وجود عقب کشيده شدن ساعت رسمي کشور، خبر داد.