آرشیو خبر آرشیو خبر

۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
سي امين برنامه مهمان هفته با حضور مديرکل فرودگاه مهرآباد و توضيحات وي درباره عملکرد سال 96 و برنامه‎هاي سال 97 اين فرودگاه بين المللي برگزار مي‎شود.
۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
همزمان با فرا رسيدن اعياد شعبانه ؛ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز از جانبازان و ايثارگران فرودگاه مهرآباد تجليل شد
۲۷ فروردين ۱۳۹۷
موتور محرکه توسعه اقتصادي در پايتخت و نيز پرترددترين فرودگاه در کشور در سال 96 با جابه جايي بيش از 17 ميليون مسافر سهم بسزايي در حمل ونقل هوايي دارد
۲۷ فروردين ۱۳۹۷
دوره جامع آموزشي استفاده بهينه از ظرفيت هاي پروازي در شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران در حال برگزاري است وکارگاه اين آموزش از فرودگاه مهرآباد برگزار شد .
۲۶ فروردين ۱۳۹۷
امروز يک شنبه26 فروردين به توجه به وضعيت آب وهوايي حاکم بر قسمت هايي از کشور پروازها در فرودگاه مهراباد به موقع انجام مي شود .
۲۶ فروردين ۱۳۹۷
فرودگاه مهرآباد از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ روز ۲۹ فروردين با پرواز هواپيماهاي رزمايش روز ارتش تعطيل است .
۲۰ فروردين ۱۳۹۷
بيش از 1718 مورد اورژانسي در مدت زمان 24 اسفند 96 تا 18 فروردين 97 به ايستگاههاي اورژانس فرودگاه مهرآباد مراجعه داشتند .
۲۰ فروردين ۱۳۹۷
مراسم معارفه ائمه جماعات ترمينال 2و4 فرودگاه مهرآباد با حضور مدير کل فرودگاه ورئيس اقامه نماز شرکت فرودگاهها وناوبري هوايي ايران وهمچنين ائمه جماعات اين فرودگاه برگزار شد .
۱۹ فروردين ۱۳۹۷
چهار گام مهم برنامه ريزي شده در فرودگاه مهرآباد در سال 97 برنامه ريزي شده است که حرکت در مسير اين چهار گام دستور العمل اجرايي اين اداره کل در سرلوحه اقدامات فرودگاه مهرآباد قرار مي گيرد .
۱۵ فروردين ۱۳۹۷
جابه جايي بيش از 846 هزار مسافر با ناوگان هوايي از روز آغازين پروازهاي نوروزي تا 15 فروردين در فرودگاه بين المللي مهرآباد ورضايت مسافرين نوروزي از ارتقا خدمات در فرودگاه مهراباد
۵ فروردين ۱۳۹۷
جابه جايي بيش از 447 هزار مسافر با ناوگان هوايي در شروع عمليات نوروزي تا 4 فروردين در فرودگاه بين المللي مهرآباد ونمره بيست فرودگاه در ارزيابي مسافرين نوروزي
۱ فروردين ۱۳۹۷
امروز اول فروردين مدير کل فرودگاه بين المللي مهرآباد با جمعي از معاونين وروساي ادارات به منظور تبريک سال نو به همکاران فرودگاهي در جمع آنها حضور يافتند .