آرشیو خبر آرشیو خبر

۳ خرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن عيد فطر را به دست اندرکاران صنعت هوانوردي کشور تبريک گفت.
۳ خرداد ۱۳۹۹
عيب يابي ورفع مشکل در کابلهاي برق رساني ترمينال با صرفه جويي بيش از 250 ميليون تومان
۳ خرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن سوم خرداد، سالروز فتح خرمشهر را تبريک گفت.
۳ خرداد ۱۳۹۹
تامين هواي مطلوب و مناسب با توجه به فرا رسيدن فصل گرما در ترمينالهاي فرودگاه بين المللي مهرآباد
۲ خرداد ۱۳۹۹
رئيس هيأت مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، نامگذاري جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز قدس را اقدامي حکيمانه و ابتکاري ناريخ ساز از سوي حضرت امام خميني(ره) توصيف کرد.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه مهرآباد گفت: پارکينگ‌هاي فرودگاه مهرآباد به منظور ارئه خدمات به مسافران و مراجعان فرودگاهي و جزو تسهيلات فرودگاهي به شمار مي‌آيد و اجازه هيچگونه فعاليت ديگري به بهره‌برداران پارکينگ‌ها داده نمي‌شود.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در ويديوکنفرانس مديريت بر نقدينگي و هزينه هاي شرکت تاکيد کرد که با وجود کاهش 80 درصدي درآمد شرکت به دليل بحران کرونا، با تلاش هاي انجام شده در وصول بخشي از مطالبات سال گذشته توانسته ايم نقدينگي نيمسال اول 99 فرودگاه ها را براي تامين هزينه هاي جاري و پرسنلي مديريت کنيم.
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
خط کشي و رنگ آميزي به مساحت 700 مترمربع در اپرون غربي مقابل پاويون فرودگاه بين المللي مهرآباد انجام گرديد .
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹
مديرکل فرودگاه مهرآباد با اشاره به وصولي صفر فرودگاه مهرآباد از محل و منابع درآمدي خود در ارديبهشت 99 گفت: دوره زماني بازگشت صنعت به شرايط پيش از شيوع کرونا 24 تا 28 ماه تخمين زده شده است.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم گراميداشت روزهاي جهاني مخابرات هواپيمايي، اطلاعات هوانوردي و روز ملي روابط عمومي و ارتباطات از برنامه ريزي براي براي تامين سيستم هاي AIS و AMHS به عنوان اولويت اصلي خبر داد.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
امروز (27 ارديبهشت) همزمان با روز جهاني مخابرات و روز ملي ارتباطات، در مراسمي با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران مرکز عمليات شبکه (NOC) و استوديوي روابط عمومي به بهره برداري رسيد.
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي با اشاره به خريداري تجهيزات سامانه پذيرش اشتراکي مسافر (CUPPS) از نصب اين سامانه در آينده نزديک در فرودگاه هاي مهرآباد و مشهد خبر داد.