آرشیو خبر آرشیو خبر

۵ تير ۱۴۰۱
رفع موانع اجرايي و تسريع در انجام پروژه و بهربرداري از باند پر ترافيک ترين فرودگاه کشوردر دستور کار
۴ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران، اکبر حسني باري را به عنوان مديرکل دفتر حراست و امنيت فرودگاهي منصوب کرد.
۱ تير ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي، سي و يکمين سالروز تاسيس اين شرکت را تبريک گفت.
۲۸ خرداد ۱۴۰۱
معاون وزير، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از افزايش اعزام و پذيرش مسافر در ارديبهشت سال جاري خبرداد و گفت: اين آمار به نسبت ماه گذشته(فروردين) با افزايش پنج درصدي همراه بوده است.
۲۷ خرداد ۱۴۰۱
وزير راه و شهرسازي از اقدام شرکت
فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در اتکا به توان داخلي و فراخوان از شرکت‌هاي دانش‌بنيان فعال در صنعت فرودگاهي و هوانوردي تقدير کرد.
۲۵ خرداد ۱۴۰۱
معاون برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران ضمن اعلام فراخوانِ اين شرکت براي شناسايي شرکت‌هاي دانش‌بنيانِ فعال در حوزه صنعت فرودگاهي و هوانوردي کشور از هدف‌گذاري براي استقرار اکوسيستم پژوهش و فناوري صنعت فرودگاهي و هوانوردي در سال ۱۴۰۱ در اين شرکت خبر داد.
۲۴ خرداد ۱۴۰۱
کميته بازگشايي باند به‌منظور هماهنگي‌هاي عملياتي و نيز اخذ تصميمات متمرکز و جمعي براي تسريع در بهره‌برداري نهايي از باند ۲۹ چپ فرودگاه مهرآباد تشکيل شده است با حضور اعضا، برگزار گرديد در خصوص برخي پارامترهاي فيزيکي و حريم ايمني باند تصميم گيري شد.
۲۳ خرداد ۱۴۰۱
شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در سال توليد، دانش بنيان و اشتغال آفرين از کليه شرکتهاي دانش بنيان، پژوهشکده ها، دانشگاهها و پارکهاي علم و فناوري فعال و توانمند در حوزه توليد و عرضه محصولات فرودگاهي و هوانوردي دعوت به همکاري کرد.
۲۲ خرداد ۱۴۰۱
به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد به نقل از حبيب عزيزي رئيس اداره برق وروشنايي در خصوص پروژه تعويض پست برق گفت: نوسازي شبکه برق فرودگاه و تامين برق ساختمان هاي پليس از اهداف اجراي اين پروژه بوده است.
۲۲ خرداد ۱۴۰۱
در اين نشست و در ابتداي جلسه مرادي عضو هيات مديره وراهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد از تلاش هاي ارزشمند مهندس اسفندياري در راهبري پروژه هاي بزرگ فرودگاهي وساماندهي وتعامل در اجرا وفرايند تسريع اين پروژه ها خاصه پروژه بزرگ و ملي بهسازي باند ۲۹ چپ فرودگاه مهرآباد تقدير و تشکر نمود.
۲۱ خرداد ۱۴۰۱
معاون وزير و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: زيرساخت هاي لازم در فرودگاه هاي عامل حج جهت رفاه هرچه بيشتر زائران خانه خدا فراهم شده است.
۱۸ خرداد ۱۴۰۱
رهبر معظم انقلاب اسلامي صبح امروز (چهارشنبه) در ديدار دست‌اندرکاران حج امسال، حج را ستون زندگي انسان و دربردارنده پيام‌ها و درس‌هاي مهمي براي ابعاد مختلف زندگي فردي و اجتماعي انسان دانستند و بر لزوم تأمين امنيت همه زائران بويژه زائران ايراني به عنوان مطالبه جدي جمهوري اسلامي از دولت ميزبان تأکيد کردند.