آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۲ آبان ۱۴۰۰
سرهنگ محسن عقيلي، فرمانده پليس فرودگاه‌هاي کشور و سرهنگ رضا حجازي، فرمانده پليس فرودگاه بين‌المللي مهرآباد، با حضور در محل کار راهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد، به بحث ومذاکره در خصوص هوشمند سازي خدمات پليس فرودگاه مهرآباد پرداختند.
۲۲ آبان ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: با تلاش متخصصين و مهندسين در حوزه زيرساخت هاي فرودگاهي و هوانوردي، در مسير کاهش وابستگي ها قرار گرفته و در حال حاضر در زيرساخت هاي فرودگاهي قريب به صد درصد و در زيرساخت هاي هوانوردي چون سامانه هاي ارتباطي، کمک ناوبري و نظارتي به موفقيت هاي مهمي دست يافته و در امر نصب و بهره برداري از تجهيزات پيشرفته بدون اتکاء به متخصصين خارجي، نيازهاي کشور را برآورده کرده ايم.
۲۲ آبان ۱۴۰۰
پيام تبريک عضو هيات مديره وراهبر فرودگاه بين المللي مهرآباد به مناسبت روز جهاني الکترونيک

12 نوامبر روز جهاني متخصصان الکترونيک هواپيمايي فرصتي است تا قدردان زحمات تک تک شما همکاران عزيز و سختکوش مجموعه متخصص و کاردان الکترونيک هواپيمايي پرآمدو شدترين و حساس ترين و به عبارتي قلب تپنده فرودگاههاي ايران اسلامي، فرودگاه بين المللي مهرآباد باشيم.
۲۱ آبان ۱۴۰۰
مديرکل ارتباطات و ناوبري در پيامي روز جهاني الکترونيک هواپيمايي(ATSEP DAY) را تبريک گفت.
۲۱ آبان ۱۴۰۰
مسعود نيک‌بخت، معاون عمليات هوانوردي شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز جهاني الکترونيک هواپيمايي را تبريک گفت‌.
۲۱ آبان ۱۴۰۰
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي در پيامي به مناسبت روز جهاني الکترونيک گفت: رشد و توسعه ترافيک هوايي و ارائه سرويس هاي ايمن و مطمئن آن در پهنه کشور عزيزمان ايران، بدون ايجاد زيرساخت هاي سرويس هاي ناوبري هوايي و بهره مندي از دانش و مهارت متخصصان الکترونيک هواپيمايي به عنوان يکي از حلقه هاي زنجيره اصلي ارائه سرويس مديريت ترافيک هوايي، امکان پذير نخواهد بود.
۲۱ آبان ۱۴۰۰
رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران؛ روز جهاني الکترونيک هواپيمايي را به همکاران متخصص و پرتلاش الکترونيک که با وجود تحريم‌هاي ظالمانه و شيوع ويروس کرونا در طول سال‌هاي اخير، با حفظ و نگهداري زيرساخت‌ها و سامانه‌هاي ارتباطي ناوبري، عمليات نصب، نگهداري، تعمير و پشتيباني تجهيزات ناوبري زميني را به‌خوبي عهده‌دار شده و ايمني پروازها را تضمين کرده اند، تبريک گفت.
۱۸ آبان ۱۴۰۰
معاون عمليات هوانوردي فرودگاه بين‌المللي مهرآباد اعلام کرد: به دنبال توافقات انجام شده با سازمان هواپيمايي کشوري درباره جزييات دستورالعمل عمليات در ديد کم، بخشي از محدوديت‌هاي عملياتي در فرودگاه بين‌المللي مهرآباد کاهش مي‌يابد.
۱۶ آبان ۱۴۰۰
مديرکل کنترل ترافيک هوايي از ابلاغ مقررات جديد مندرج در سند(10066 AIM -PANS) در خصوص تغييرات جديد در فرمت صدور نوتام برف از ٤ نوامبر ٢٠٢١ جهت اجرا در فرودگاه هاي کشور خبر داد.
۱۶ آبان ۱۴۰۰
جلسه آموزشي توجيهي مديران فرودگاه بين‌المللي مهرآباد با مهرآباد با نحوه ارزيابي و انتشار اطلاعات وضعيت سطوح پروازي در شرايط آب و هوايي ديروز(شنبه 15 ابان 1400) برگزار شد.
۱۵ آبان ۱۴۰۰
آگهي فراخوان مناقصه عمومي با موضوع تعمير، نگهداري، سرويس و راهبري شبکه توزيع برق و روشنايي فرودگاه بين المللي مهرآباد – (يک مرحله اي همراه با ارزيابي کيفي )
۱۲ آبان ۱۴۰۰
ديدار صميمي مديرعامل و رييس هيات مديره شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با رييس مراقبت پرواز فرودگاه بين‌المللي مهرآباد برگزار شد.