آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به اهميت اداره‌کل مخابرات و فناوري اطلاعات گفت: اين مجموعه امروز نياز زيادي به تقويت ساختار سازماني دارد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز جهاني ارتباطات و روابط عمومي گفت: تعالي يک ساختار به عوامل متعدد و متنوعي بستگي دارد و در اين ميان، روابط عمومي و توجه به ارتباطات درون و برون‌سازماني از جايگاهي بسيار رفيع برخوردار است.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
عضو هيات مديره و راهبر عمليات هوانوردي در پيامي به مناسبت روز 27 ارديبهشت روز جهاني مخابرات هواپيمايي، دسترسي سريع و اطمينان بخش به اطلاعات هوانوردي از طريق شبکه جهاني مخابرات هوانوردي را امري مهم و بنيادي در عمليات پرواز هواپيما عنوان و از همکاران زحمتکش اداره‌کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در سراسر کشور قدرداني کرد.
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران در پيامي به مناسبت روز 27 ارديبهشت روز جهاني ارتباطات، از فراهم شدن زمينه لازم جهت تبادل اطلاعات به منظور توسعه فعاليت هاي هوانوردي و ايجاد بستري مناسب براي انجام پرواز ايمن توسط کارکنان اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي در ستاد و فرودگاههاي کشور قدرداني کرد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
کميته بازگشايي باند به‌منظور تسريع در هماهنگي‌هاي عملياتي در بهسازي و رفع موانع به‌منظور بهره‌برداري نهايي از باند 29 چپ فرودگاه مهرآباد به پيشنهاد مدير اجرايي پروژه و به ابلاغ سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران تشکيل شد.
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
مسئول عمليات حج و مشاور مديرعامل در امور اجرايي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در خصوص آخرين وضعيت اعزام حجاج به عربستان گفت: 39 هزار و 620 زائر خانه خدا از 17 فرودگاه کشور به سرزمين وحي اعزام خواهند شد.
۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
نشست کنترل پروژه باند ۲۹ چپ فرودگاه مهرآباد با محوريت اعلام نهايي زمان بهره برداري از باند و بررسي برنامه جبراني گروه مشارکت و تعامل با آنها و رفع موانع به منظور تسريع در عمليات بهسازي برگزار شد
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران در احکام جداگانه يي معاونين «عمليات فرودگاهي»، «برنامه‌ريزي، نظارت و امور اقتصادي» و «توسعه مديريت و منابع» شرکت را منصوب کرد.
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران پس از بازديد از روند اجراي پروژه‌ باند 29 چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد طي نشستي به تبيين راهکارها و مرور فرآيندها براي جبران عقب ماندگي از برنامه زمانبندي مصوب و تاخيرات ناشي از شرايط آب و هوايي براي به ثمر رسيدن هرچه سريع‌تر اين پروژه پرداخت.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
به مناسبت هفته ملي سلامت ويژه برنامه اين هفته با شعار( سلامت ما ،حال خوب ما) در فرودگاه بين المللي مهرآباد با همت شهرداري منطقه ۹ واداره کل فرودگاه بين المللي مهرآباد برگزار شد.
۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
گزارشي از چهل و هفتمين جلسه کنترل پروژه بهسازي باند ۲۹ چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد
چهل و هفتمين جلسه کنترل پروژه با محوريت بررسي برنامه جبراني گروه مشارکت وکنترل مضاعف بر اجراي پروژه مطابق برنامه مصوب تاييدشده
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱
سرپرست شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم و استاد را به اساتيد صنعت هوانوردي به ويژه اساتيدي که در تمامي واحدهاي مختلف شرکت فرودگاهها، مرکز آموزش عالي هوانوردي و فرودگاهي کشور و همچنين مرکز وارسي پروازي و خدمات هوانوردي به تدريس علم مشغول اند، تبريک گفت.