آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۴ خرداد ۱۳۹۹
پيرو اولين جلسه دوره اي بهره برداران غرف خدمات تجاري فرودگاه مهرآباد جهت اتخاذ تدابير لازم و همفکري و بررسي راهکارهاي ارتقاي خدمات فرودگاهي ، رونق و بهبود فضاي کسب وکار فرودگاهي امروز اقايي مدير کل بازرگاني وهيات همراه از ترمينالهاي فرودگاه مهرآباد بازديد نمودند
۲۱ خرداد ۱۳۹۹
عضو هيات مديره وراهبر عمليات هوانوردي و معاون عمليات هوانوردي در بازديد از روند اجرايي پروژه هاي عمراني در حوزه هوانوردي فرودگاه مهرآباد بر تسريع در تکميل طرح ها ورعايت استاندراد هاي فرودگاهي تاکيد کردند .
۱۹ خرداد ۱۳۹۹
اولين جلسه از سلسله جلسات دوره ايي بهره برداران غرف خدمات تجاري فرودگاه مهرآباد جهت اتخاذ تدابير لازم بمنظور همفکري و بررسي راهکارهاي ارتقاي خدمات فرودگاهي و بهبود فضاي کسب وکار در شرايط پسا کرونا
۱۸ خرداد ۱۳۹۹
معاون امور زيربنايي سازمان پدافند غيرعامل کشور در ويديوکنفرانس مديران ستادي و فرودگاهي بر تهيه هرچه سريع تر طرح عملياتي پدافند غيرعامل فرودگاه هاي کشور با اولويت مهرآباد و مرکز کنترل فضاي کشور تاکيد کرد.
۱۸ خرداد ۱۳۹۹
اولين جلسه کميته ايمني فرودگاه مهرآباد در سال 99 با موضوع(( بررسي و نحوه کنترل تصادفات در محدوده ايرسايد )) تشکيل شد .
۱۸ خرداد ۱۳۹۹
افزايش ظرفيت خروجي مسافرين در ترمينال 1 به منظور تسهيل در اعزام و پذيرش مسافرين با افزايش يک گيت خروج و با استفاده از زير ساخت هاي ايجاد شده در سال گذشته
۱۴ خرداد ۱۳۹۹
فرمانده بسيج و رئيس گروه جهادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از اعزام تيم عمراني، فرهنگي، درماني و آموزشي به منطقه دلگان استان سيستان و بلوچستان تا پايان خرداد ماه خبر داد و گفت: اين اقدام در راستاي حرکت هاي جهادي کارکنان و به منظور کمک رساني به مردم اين منطقه صورت مي گيرد.
۱۴ خرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي قيام 15 خرداد، سي و يکمين سالگرد ارتحال امام خميني (ره) را تسليت گفت.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بخشنامه اي مراتب برگزاري و اقامه نماز جماعت اداري در فرودگاه ها و ستاد را اعلام کرد.
۱۳ خرداد ۱۳۹۹
با توجه به مصوبات اخير ستاد ملي کرونا مبني بر رفع برخي محدوديت ها و بازگشايي تدريجي مراکز عمومي و خدمت رسان، رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بخشنامه اي بر تداوم اقدامات پيشگيرانه و پيش بيني هاي لازم براي مقابله با اپيدمي کرونا تاکيد کرد.