آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۸ مهر ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه مهرآباد در پيامي 28 مهرماه روز جهاني کنترلر ترافيک هوايي را تبريک و از زحمات تمامي همکاران عملياتي خصوصا کنترلرهاي مراقبت پرواز تقدير و تشکر نمود. متن اين پيام به شرح ذيل است:
۲۵ مهر ۱۳۹۸
همزمان با فرا رسيدن اربعين حسيني اعزام زائران از ۱۰ فرودگاه تحت مالکيت شرکت فرودگاهها به اوج خود رسيده و فرودگاه اصفهان به تنهايي با رشد دو برابر و نيمي در انجام پروازهاي اربعين مواجه بوده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد از اجراي مارکينگ هاي استاندارد در سطوح پروازي خبر داد.
به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد ، مير سعيد صفي نيا با اعلام اين خبر گفت: براي افزايش سطح ايمني و امنيت پروازها مطابق با الزمات بين المللي عمليات خط کشي ومارکينگ سازي سطوح پروازي مهرآباد انجام گرديد .
۲۳ مهر ۱۳۹۸
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از رشد شاخص هاي هوانوردي در 9 فرودگاه کم ترافيک اين شرکت خبر داد و گفت: تعداد نشست و برخاست هواپيماها و اعزام و پذيرش مسافر در فرودگاه هاي لامرد و زنجان در نيمه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته قريب به سه برابر شده است.
۲۳ مهر ۱۳۹۸
فرودگاه کرمان با متوسط 155 نفر بيشترين تراکم تعداد مسافر در هر پرواز را در شهريور ماه به خود اختصاص داد.
۲۱ مهر ۱۳۹۸
برقراي بيش از 20 پرواز ديگر در مسيرهاي ايلام ، کرمانشاه ، اهواز به مناسبت انتقال مسافرين اربعين در منطقه غرب کشور
۲۱ مهر ۱۳۹۸
طي حکمي از طرف مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد اميرحسين سقائي به عنوان رئيس هماهنگي پروازها فرودگاه مهرآباد انتخاب شد.
۲۰ مهر ۱۳۹۸
مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از جابه جايي بيش از 20 ميليون و 580 هزار مسافر در فرودگاه‎هاي تحت مالکيت شرکت در نيمه نخست امسال خبر داد و گفت: حدود 19 ميليون مسافر در پروازهاي داخلي طي مدت مذکور اعزم و پذيرش شده اند.
۱۷ مهر ۱۳۹۸
مهرآباد رتبه نخست درنشست وبرخاست ، مسافر وحمل بار در شهريورماه در بين فرودگاههاي کشور را دارد .
۱۷ مهر ۱۳۹۸
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي از رشد دو درصدي نشست و برخاست هواپيماها و افزايش هفت درصدي اعزام و پذيرش مسافران در فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي شهريور ماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: در اين مدت 30 هزار و 92 نشست و برخاست و اعزام و پذيرش بيش از سه ميليون و 670 هزار مسافر و جابجايي 32 ميليون کيلوگرم بار در فرودگاه‎ ها انجام شده است.