آرشیو خبر آرشیو خبر

۳ آذر ۱۳۹۸
با توجه به فرارسيدن فصل سرما و به منظور هماهنگي وآمادگي کارکنان بخش هاي مختلف و تست عملکرد ماشين آلات و تجهيزات درمواجه با پديده برف و يخ زدگي سطوح پروازي و بدنه هواپيماها بزرگترين مانور برف روبي فرودگاهي در مهرآباد برگزار مي گردد
۲ آذر ۱۳۹۸
مديرعامل شرکت فرودگاه ها برهمسو بودن فرودگاه هاي کشور با برنامه هاي شوراي فرهنگي تاکيد کرد.
۲ آذر ۱۳۹۸
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از جابه جايي بيش از سه ميليون و 300 هزار مسافر در فرودگاه‎هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه‎ها و ناوبري هوايي ايران طي مهر ماه سال جاري خبر داد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 12 درصد رشد نشان مي دهد.
۲۸ آبان ۱۳۹۸
مدير کل فرودگاه بين المللي مهرآباد از پيشرفت فيزيکي 45 درصدي پروژه نوسازي وبهسازي کابين برج مراقبت فرودگاه مهرآباد خبر داد.
۲۷ آبان ۱۳۹۸
در مراسم تجليل از دست اندرکاران حج تمتع سال 98 با حضور وزير راه و شهرسازي، با اعطاي لوح تنديس از حمايت هاي ويژه و تلاش هاي بي دريغ و شبانه روزي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در انجام موفق عمليات حج قدرداني شد.
۲۷ آبان ۱۳۹۸
وعده هاي محقق شده در راستاي ايمني واستاندارد سازي تجهيزات زمستاني براي ارائه بهتر خدمات فرودگاهي در ايرسايد فرودگاه مهرآباد خصوصا در فصل زمستان
يکي از پروژه هايي که از مدتها قبل در دستور کار بود وبه منظور عمليات زمستاني مناسب تر با يد انجام مي شد نصب گرماتاب براي سوله ماشين آلات فرودگاه مهرآباد بود .
۲۶ آبان ۱۳۹۸
مديرکل ارتباطات و ناوبري هوايي شرکت فرودگاه ها در چهل و دومين برنامه مهمان هفته بيان داشت: براي آنکه بتوانيم سرويس و مهندسي مناسبي را براي اين مجموعه ارائه دهيم، بايستي موضوع آموزش را در بخش هاي مختلف نهادينه کرده تا مشکلات درکنارتجربه همراه باعلم مرتفع شود.
۲۵ آبان ۱۳۹۸
امکانات و تجهيزات زمستاني مهرآباد با آمادگي صد در صد جهت ارائه خدمات در شرايط نامناسب جوي مي باشد.
۲۵ آبان ۱۳۹۸
مدير روابط عمومي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از انجام پروازها با وجود سامانه پر بارش برف و باران در اکثر نقاط کشور خبر داد.
۲۵ آبان ۱۳۹۸
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران از آمادگي فرودگاه‌هاي کشور براي مقابله با شرايط جوي زمستاني خبر داد.