آرشیو خبر آرشیو خبر

۱۳ آذر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران طي پيامي، 15 آذرماه روز حسابدار را به تمامي حسابداران صنعت فرودگاهي و هوانوردي تبريک و تهنيت گفت.
۱۲ آذر ۱۳۹۸
فرودگاه مهرآباد با انجام بيش از 11 هزار پرواز و جابه جايي بيش از 1ميليون و 300 هزار مسافر در آبان ماه 98پرترافيک ترين فرودگاه در کشور است.
۱۲ آذر ۱۳۹۸
کليه پروازهاي ورودي و خروجي فرودگاه مهرآباد به شرط مساعد بودن فرودگاه هاي مبدا و مقصد به موقع انجام ميگيرد.
۱۲ آذر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از برپايي نمايشگاه معرفي نيازهاي فناورانه صنعت فرودگاهي به عنوان فرصتي مغتنم براي تامين نيازهاي تجهيزاتي فرودگاه ها از توان داخلي ياد و اظهار اميدواري کرد: تامين نيازهاي تجهيزاتي و ناوبري فرودگاه ها از خارج کشور به حداقل برسد.
۱۲ آذر ۱۳۹۸
پروژه بزرگ نوسازي تابلوهاي برق ترمينال1 و ساختمانهاي ارگانهاو ادارات جانبي مستقر در حوزه يک اداره مهندسي برق و روشنايي سطوح پروازي فرودگاه بين المللي مهرآباد
۱۱ آذر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در نشست تخصصي «سيستم گزارش سوانح و حوادث» بر ضرورت توجه به سيستم مديريت ايمني به عنوان يکي از مهم ترين الزامات صنعت هوانوردي جهان تاکيد کرد و توجه به رويدادهاي فضاي کشور علاوه بر رويدادهاي داخل ايرسايد و سطوح پروازي در سيستم مديريت ايمني را ضروري خواند.
۱۱ آذر ۱۳۹۸
ميرسعيد صفي نيا با حضور در برج مراقبت فرودگاه مهرآباد برتسريع درانجام اين پروژه و حفظ امنيت ورعايت استانداردهاي لازم و بهره برداري در زمان مقرر از پيش تعيين شده تاکيد نمود.
۱۱ آذر ۱۳۹۸
مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد از افزايش پروازهاي فرودگاه مهرآباد شرکتهاي هواپيمايي تابان وايرتور، ايران اير ، وارش با پويا ، اسمان ، سپهران وآتا خبر داد.
۱۰ آذر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران خطاب به مديران ستادي و فرودگاهي کشور گفت: براي تکميل و راه اندازي پروژه هاي عمراني فرودگاه هاي کشور پيگير باشند و آنها را در راس برنامه هاي خود قرار دهند.
۱۰ آذر ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي خطاب به رييس کميسيون عمران مجلس شوراي اسلامي فرارسيدن روز مجلس را تبريک گفت.