آرشیو خبر آرشیو خبر

۷ دی ۱۳۹۸
فاز اول نصب و اجراي تجهيزات اعلام عمومي ترمينال 2 براي اطلاع رساني پروازها در ترمينالها آغاز شد
۴ دی ۱۳۹۸
عضو هيئت مديره وراهبر فرودگاه بين المللي مهرآباددر پيامي خطاب به فرماندهي سپاه حفاظت فرودگاه مهرآباد گفت: ايران سرافراز هميشه برخورد باليده است که در عرصه هاي مختلف تاريخ سراسر حماسه و ايثار خود مهد دلاور مرداني باشد که يکه تاز ايمان ، اخلاق ،شهادت و شهامت هستند . وآنان سبز قامتان سپاهي مي باشند .
۴ دی ۱۳۹۸
روند پروژه هاي در دست اقدام فرودگاه بوشهر از جمله پروژه زهکشي و توسعه ساختمان اداري و سپاه فرودگاه در اولويت برنامه ها قرار گيرد.
۴ دی ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي خطاب به سردار صفرعلي موسوي، سالروز تاسيس سپاه حفاظت هواپيمايي کشور را تبريک گفت.
۳ دی ۱۳۹۸
سيستم هوشمند قطع اتوماتيک گاز، حساس به امواج زلزله در فاز اول در ترمينال يک فرودگاه بين المللي مهرآباد اجرايي شد.
۳ دی ۱۳۹۸
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران مي‌گويد، با پروژه‌هاي در دست اقدام، ظرفيت اعزام و پذيرش مسافر در فرودگاه‌هاي کشور، بيش از ۱۴.۵ ميليون نفر در سال افزايش مي‌يابد.
۳ دی ۱۳۹۸
در بازديد رئيس سازمان هواشناسي به همراه معاونين و مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد در خصوص نحوه جابه جايي اتاق گاز هواشناسي تصميم گيري شد.
۳ دی ۱۳۹۸
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها از افزايش سه درصدي نشست و برخاست هواپيما و شش درصدي اعزام و پذيرش مسافر و 14درصدي در ارسال و پذيرش بار در فرودگاه هاي تحت مالکيت شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در آبان ماه نسبت به ماه مشابه سال گذشته خبر داد.
۳ دی ۱۳۹۸
مديرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران گفت: قرار است طي پروسه‌اي فرودگاه‌هاي نفت به وزارت راه و شهرسازي منتقل شود و ما هم (شرکت فرودگاه‌ها و ناوبري هوايي ايران) مسؤول راهبري و بهره‌برداري از آن ‌شويم.
۲ دی ۱۳۹۸
مديرکل آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما از اختصاص يک دستگاه برف خور (Snow Blower) پيشرفته به فرودگاه بين المللي مهرآباد خبر داد.