آرشیو خبر آرشیو خبر

۲۶ بهمن ۱۳۹۸
معاون برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با بيان اينکه فرودگاه امام خميني (ره) با ارسال و پذيرش 10 ميليون کيلوگرم بار در دي‌ماه در رتبه نخست قرار گرفت، گفت: در اين ماه فرودگاه سمنان با متوسط 21 مسافر در هر پرواز کمترين تراکم مسافر را داشت.
۲۶ بهمن ۱۳۹۸
در مقام و منزلت او همان بس که قرآن مجيد بسيار او را تکريم و تمجيد نموده است او همان مادر يازده خورشيد، تجلي لطافت خدا و عطوفت زنانه حضرت فاطمه زهرا سلام الله عليها مي باشد
۲۵ بهمن ۱۳۹۸
پروانه سهرابي، مشاور مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در امور بانوان در پيامي فرارسيدن سالروز ميلاد حضرت زهرا(س) و روز زن و مادر را تبريک گفت.
۲۵ بهمن ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي سالروز ميلاد حضرت زهرا(س) و نيز گراميداشت مقام والاي زن را تبريک گفت.
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
هواپيمايي وارش با شماره پرواز 5814 تهران به بندرعباس تست آزمايشي ايربريچ شماره 3 را با موفقيت انجام داد.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸
پروازهاي فرودگاه مهرآباد در روز 22 بهمن ماه مطابق برنامه از پيش تعيين شده انجام مي شود و مسافران براي حضور به موقع در فرودگاه و انجام فرايند پروازي بايد از مسيرهاي تعيين شده استفاده کنند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تحويل خودروهاي آتش نشاني ايراني توسط شرکت ايران خودرو ديزل به شرکت فرودگاه ها از برنامه ريزي براي تجهيز فرودگاه ها به 66 دستگاه خودروي آتش نشاني جديد تا اواسط سال آتي خبر داد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸
وزير راه و شهرسازي در مراسم تحويل خودروهاي آتش نشاني فرودگاهي ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران از حمايت وزارت راه و شهرسازي از توليدات داخلي در حوزه هاي مختلف فرودگاهي، هوايي، ريلي، جاده اي و دريايي خبر داد.
۱۷ بهمن ۱۳۹۸
همزمان با دهه فجر و در آستانه چهل و يکمين سالروز پيروزي انقلاب اسلامي، طرح توسعه فرودگاه لارستان با حضور وزير راه و شهرسازي به بهره برداري رسيد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸
اسفندياري عضو هيئت مديره و راهبر فرودگاهي در خصوص استفاده از ايربريچ هاي 3 و 2 فرودگاه مهرآباد براي پيمانکاران ضرب العجل مشخص نمود.