آرشیو خبر آرشیو خبر

۵ اسفند ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي روز مهندس را به مهندسان شاغل در صنعت حمل و نقل هوايي تبريک گفت.
۳ اسفند ۱۳۹۸
بعد از حدود 19 سال پاسخگوئي مرکز تلفن فرودگاه مهرآباد بصورت مکانيزه پاسخگوي همه مراجعين تلفني در سراسر کشور مي باشد.واين مهم براي اولين بار در کشوردر فرودگاه مهرآباد محقق گرديده است
۳ اسفند ۱۳۹۸
به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد در جلسه تقديروتشکراز خادمين نماز که با حضورمرادي عضو هيات مديره شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران برگزار گرديد از کليه خادمين نماز خانه ها و ائمه جماعت فرودگاه بين المللي مهرآباد تقديروتشکر گرديد.
۱ اسفند ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در مراسم تکريم و معارفه مديران سابق و جديد فرودگاه بجنورد آمادگي شرکت را براي تامين کامل نيازهاي موجود در اين فرودگاه با استفاده از منابع داخلي شرکت اعلام کرد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در جلسه تکريم و معارفه مديران کل سابق و جديد فرودگاه هاي استان هرمزگان گفت: با وجود تلاش هاي انجام شده با هدايت آمريکا براي انتقال پروازهاي عبوري از ايران به کشورهاي همسايه، اتفاق هاي مختلف در يکسال اخير نشان داده که شرکت هاي هواپيمايي دنيا واقفند فضاي آسمان ايران مي تواند سرويس ايمن را ارايه دهد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
يازدهمين دوره مسابقات "عمليات-ورزشي" و دومين دوره مسابقات واليبال ساحلي ايمني و آتش‌نشاني فرودگاه‌هاي کشور به ميزباني فرودگاه آبادان با معرفي تيم ها و نفرات برتر به پايان رسيد.
۳۰ بهمن ۱۳۹۸
در10 ماه سال 98، فرودگاه مهرآباد با بيش از 12 ميليون مسافر با 103 هزار669 پرواز رکودار پر ترافيک ترين فرودگاه کشور است .
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در بازديد از بخش هاي مختلف اداره کل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي ضمن ابراز خرسندي از فعاليت هاي انجام شده در اين اداره کل موافقت خود را با راه اندازي کارگاه آموزشي اعلام کرد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، ابراهيم مرادي به عنوان عضو شوراي راهبري توسعه مديريت شرکت منصوب شد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
با هدف گراميداشت دلاوري ها و رشادت هاي سردار دل ها، سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني و به پيشنهاد روابط عمومي و موافقت رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها، نام اين مرد بزرگ زينت بخش سالن اجتماعات ساختمان مرکزي اين شرکت شد.