آرشیو خبر آرشیو خبر

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
مديرکل مخابرات و فناوري اطلاعات هوانوردي با بيان اينکه سرويس هاي مخابراتي و فناوري اطلاعات هوانوردي بايستي در کشور متمرکز شود، گفت: تامين امنيت، ايجاد نقطه اتصال واحد براي کارکنان و حذف واسطه ها، تسهيل در انجام وظايف بصورت دورکاري، آزاد شدن تعداد زيادي از منابع سخت افزاري از مزاياي متمرکزسازي است.
۳۰ فروردين ۱۳۹۹
با ابلاغي از سوي رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران ناصر آقايي به عنوان مديرکل دفتر بازرگاني و سرمايه گذاري شرکت منصوب شد.
۳۰ فروردين ۱۳۹۹
با حضور پليس راهنمايي ورانندگي به تخلفات رانندگي در خيابانهاي منتهي به فرودگاه بين المللي مهرآباد از مرکز نظارت تصويري اين فرودگاه رسيدگي مي شود
۲۸ فروردين ۱۳۹۹
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي فرارسيدن روز ارتش جمهوري اسلامي را تبريک گفت.
۲۷ فروردين ۱۳۹۹
خوداظهاري همکاران در راستاي شناسايي بيماري کرونا نقش مهمي در کنترل آن دارد لذا با همکاري متخصصين پزشکي فرم هاي خوداظهاري در اختيار همکاران قرار گرفت تا مطابق با اظهارات آنها بهتر بتوانيم خدمت پزشکي در نظام سلامت در اين خصوص ارائه نماييم .وبا شناسائي افراد پر خطر يا حتي ضعيف و اجراي پايش سلامت از راههاي موثر در شناسايي مبتلايان و قطع زنجيره بيماري کرونا ، فاز اول طرح غربالگري بيماري ويژه کارکنان را در فرودگاه بين المللي مهرآباد اجرا نموديم .
۲۶ فروردين ۱۳۹۹
عضو هيات مديره و راهبر معاونت برنامه ريزي، نظارت و امور اقتصادي شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با اشاره به کاهش درآمد فرودگاه‌ها به دليل اثرات ناشي از شيوع کرونا، گفت:اولويت‌بندي پروژه‌هاي فرودگاهي تغيير مي‌کند.
۲۵ فروردين ۱۳۹۹
در سه حوزه آموزش و پژوهش، ساختارها و تشکيلات و پرسنلي و منابع انساني اولويت هاي کاري ۶ ماهه اول سال ۹۹ شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران براساس سياست هاي مديرعامل تهيه و ابلاغ شد.
۲۵ فروردين ۱۳۹۹
معاون توسعه مديريت و منابع شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران افزايش رضايت کارکنان و بالابردن بهره وري سازماني را از اولويت برنامه هاي شرکت عنوان کرد.
۲۳ فروردين ۱۳۹۹
راهبر عمليات فرودگاهي و عضو هيات مديره شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران گفت: در راستاي ترسيم وضعيت خود در سال ۱۳۹۹ بايستي در شرايط شيوع ويروس کرونا، تصميم هاي قابل توجهي اتخاذ شود بطوريکه اگر هوشيار نباشيم، با شرايط ديگري مواجه خواهيم شد.
۲۳ فروردين ۱۳۹۹
خط کشي و رنگ آميزي به مساحت 5 هزار و 930 هزار متر مربع در باند 29 چپ فرودگاه بين المللي مهرآباد انجام گرديد .