خبر خبر

خادمين نماز در فرودگاه مهرآباد تقدير شدند
به گزارش روابط عمومي فرودگاه بين المللي مهرآباد در جلسه تقديروتشکراز خادمين نماز که با حضورمرادي عضو هيات مديره شرکت فرودگاهها و ناوبري هوايي ايران برگزار گرديد از کليه خادمين نماز خانه ها و ائمه جماعت فرودگاه بين المللي مهرآباد تقديروتشکر گرديد.

مرادی گفت :بحمدالله در فرودگاه مهرآباد نظم و انظباط در نمازخانه ها و برگزاری نماز جماعت برقرارمی باشد و همانطور که همگان در جریان هستند شکل نمازخانه های فرودگاه مهرآباد از نظر زیبایی ، نظافت و تجهیزات زبانزدهمگان می باشد و اکنون از این نمازخانه ها به عنوان یک الگو در سراسر کشور استفاده می شود و این امر در سایه تلاش مسئولین فرودگاه بین المللی مهرآباد درگذشته و استمرار تلاش خادمین نمازخانه ها در خصوص نظم و نظافت و برقراری نمازهای جماعت در زمانهای تعیین شده مقرر گردیده است .

وی بیان نمود : دستیابی به رضایتمندی مسافرین در سایه تعهد و عمل به دستورات دینی محقق میگردد و خوشبختانه همکاران مادر فرودگاه مهرآباد به این رسالت به تمام معنا جامع عمل پوشانیده اند.

عباسی رئیس اقامه نماز شرکت فرودگاهها در ادامه مراسم گفت :فرودگاه مهرآباد همواره در حوزه نماز و نمازخانه ها سرآمد و قابل تقدیربوده است که این موفقیت ها با تلاش کلیه عوامل اجرائی در این حوزه محقق گردیده وقابل تقدیر وقدردانی می باشد زیرا در روایت های دینی تقدیر یک امر خداپسندانه و پسندیده می باشد .

عباسی  تاکید نمود که ائمه جماعات باید به بحث اقناع مخاطبین برای بدست آوردن بهترین صورت ممکن و تاثیر بیشتر این امر مهم و نورانی تلاش نمایند و با گفتار و عملکرد و زیبایی کلام خود در جذب مخاطب بکوشند.

سپس در ادامه مراسم تجلیل از خادمین نماز وائمه جماعت نیز صورت پذیرفت .

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد