خبر خبر

واحد ASQ فرودگاه مهرآباد راه اندازي شد.
تشکيل واحد ASQ در فرودگاه پرترافيک مهرآباد يک سياست مسافر محور در راستاي ارزيابي خدمات براي دستيابي به استاندارد هاي روز دنيا مي باشد.

تشکیل واحد ASQ در فرودگاه پرترافیک مهرآباد یک سیاست مسافر محور در راستای ارزیابی خدمات برای دستیابی به استاندارد های روز دنیا می باشد.

به گزارش روابط عمومی : مرادی راهبر فرودگاه بین المللی مهرآباد رضا سیاری را بعنوان مسئول ASQ معرفی نمود.

مرادی در جمع مسئولین این فرودگاه در خصوص لزوم تشکیل واحد ASQدر فرودگاه مهرآباد گفت: ارزیابی دیدگاه مسافرین و شناسائی کاستی ها برای سیاستگذاری توسعه ایی فرودگاه و مشتری مداری لازم می باشد.

مدیرکل مهرآباد گفت:  شناسائی کاستی ها و همچنین شناسائی فرآیندهای خدمات رسانی با خط کش ASQ  می تواند مسیر را برای رسیدن به ارتقاء خدمات و رضایت مندی مسافرین میسرسازد و نتایج آن را می تواند در تصمیم گیری های مدیریتی بکار گرفت و در واقع این کار نوعی آسیب شناسی در راستای بهبود وضعیت ممکن می باشد.

سیاری به عنوان مسئول ASQ مهرآباد گفت: با امکانات و تجهیزات ارزیابی که در مهرآباد وجود دارد تلاش میکنیم تا کاستی ها را شناسائی و در رفع آنها تلاش نمایم شناسائی نیازها و اولویت های مسافری یکی از برنامه های مهمASQ می باشد . در پایان ابلاغ رضا سیاری به عنوان مسئول ASQ مهرآباد در حضور مسئولین فرودگاه مهرآباد ابلاغ گردید.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد