خبر خبر

وضعيت محدوده ترافيکي در روز تشييع پيکر سردار سليماني
فعاليت فرودگاه مهرآباد در روز تشييع پيکر سردار سليماني ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد تمهیدات ترافیکی در محدوده فرودگاه مهرآباد اعمال می گردد ، با توجه به تشییع پیکر شهید سردارسلیمانی در محدوده آزادی و بخشی از مسیرهای دسترسی به فرودگاه مهرآباد ، پلیس مسیر هایی برای دسترسی مسافران به این فرودگاه درنظرگرفته است.

روابط عمومی فرودگاه مهرآباد اعلام نمود : با توجه به ورود پیکر شهیدسردار قاسمی در امروز یک شنبه عصر به فرودگاه واحتمال اختلال ترافیکی در محدوده فرودگاه خواهشمندیم مسافرین پروازهای 19:00 عصر به بعد جهت انجام بموقع عملیات پروازی 2 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور بهم رسانند .

در ضمن در روز دوشنبه نیز با توجه به برگزاری مراسم بدرقه پیکر سردار سلیمانی در محدوده آزادی محدودیت ترافیکی اعمال می گردد .

  با توجه به اینکه فرودگاه مهرآباد خدمات پروازی و فرودگاهی اش تعطیل نخواهد بود و پروازهای این فرودگاه درزمان مقرر و برنامه ریزی شده انجام میگیرد ،  از این رو مسیرهایی  برای ورود و خروج مسافرین و مراجعین فرودگاه مهرآباد در نظر گرفته شده است.

مسافرینی که قصد رفتن به فرودگاه را دارند می بایست از بزرگراه ستاری به سمت جنوب وارد جاده مخصوص شده و در ادامه از ورودی فرودگاه به سمت ترمینالها ادامه مسیر دهند و برای خروج مسافران از خیابان معراج وارد ضلع جنوبی بزرگراه آزادی شده و از خیابان سعیدی ادامه مسیر بدهند.

روابط عمومی تاکید نمود پروازها در ساعت برنامه ریزی شده انجام میگیرد ولیکن با شرکتهای هواپیمائی مذاکره گردیده که کانتر ها پذیرش مسافر رادر ترمینال فرودگاه تا آخرین لحظه ممکن  باز بگذارند تا مسافرین را پذیرش نمایند .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد