خبر خبر

مرگ حسين (ع) آتشي در دل مومنان انداخته است که هرگز سرد نخواهد شد. پيام مديرکل فرودگاه بين المللي مهرآباد به مناسبت تاسوعا و عاشوراي حسيني :
ايام عزاي سالار شهيدان فرا مي رسد ، روز ي که نقش سرخ شهادت بر بوم کربلا شکل مي گيرد، ملکوت و زمين و آسمان سجده مي کنند بر سرهاي بر نيزه ، تاريخ هرگز اين ايثار را فراموش نخواهد کرد .

ایام عزای سالار شهیدان  فرا می رسد ، روز ی که نقش سرخ شهادت  بر بوم کربلا شکل می گیرد، ملکوت  و زمین و آسمان سجده می کنند بر   سرهای بر نیزه  ، تاریخ هرگز این  ایثار را فراموش نخواهد کرد  .

یا ابا عبدالله ، ای صاحب روز عاشورا دلهایمان خون است از داغ شهادت مظلومانه ات  و چشم هایمان جاری از اشک حسرت دست های دردمندمان را بلند کرده ایم  و فریاد « السلام و علیک یا اباعبدالله » سر داده ایم، دستمان را بگیر و دلمان را کربلایی کن ، بر ما  منت گزار و مارا از رهروان راهت بدان .

اینجانب ضمن تسلیت فرارسیدن عاشورا و تاسوعا  سالروز شهادت سید و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) و هفتادو دو تن شهید مظلوم کربلا را به پیشگاه حضرت ولیعصر (عج) و همه عاشقان دلسوخته و کارکنان اداره کل فرودگاه بین المللی مهرآباد وعموم مردم عزیز آرزوی  قبولی عزاداری ها   در درگاه حق تعالی را از خداوند متعال خواستارم،

                                   میر سعید صفی نیا

                                مدیرکل فرودگاه بین المللی مهرآباد

                                                             

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد