خبر خبر

کار گروه توسعه مديريت با محوريت مديريت سرمايه انساني/ برنامه قوانين ومقررات ششم توسعه
کارگروه توسعه مديريت و منابع با حضور نماينده سازمان مديريت و برنامه ريزي در فرودگاه بين المللي مهرآباد براي ساماندهي نيروي انساني تشکيل گرديد.

کارگروه توسعه مدیریت و منابع با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی در فرودگاه بین المللی مهرآباد برای ساماندهی نیروی انسانی تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد : جلسه کارگروه توسعه مدیریت فرودگاه بین المللی مهرآباد با حضور نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی در خصوص کاهش نیروی انسانی مورد تآکید قوانین و مقررات برنامه ششم توسعه و سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری ،بحث برون سپاری و پشتیبانی از آن،  توزیع نامتوازن نیروی انسانی در سازمانهای دولتی بحث و تبادل نظر گردید.

در این جلسه مقرر شد در خصوص برنامه ریزی نیروی انسانی مطابق قوانین و مقررات جاری آن در فرودگاه مهرآباد دستورالعملی  تهیه و بحث اجرائی شدن آن ابلاغ گردد. و نظام آمار بر خط نیروی انسانی یعنی  ساماندهی ارتقاء کارکنان بر مبنای تحصیلات ، آموزش، وسابقه کار در فرودگاه استقرار یابد و نتیجه استقرار نظام با بررسی زوایای آن و برطرف نمودن خطا ها در سامانه انجام گردد.

واز اهم مطالب مطرح قابل پیگیری ساماندهی نیروی انسانی و قراردادهای آنها ، بررسی کیفیت نظام جذب و استخدام ، اصلاح و بازنگری مشاغل ، رعایت مقررات جبران خدمت و رعایت شایسته سالاری ، بهره گیری از توانمندی زنان و جوانان ، برنامه ریزی برای اجرای دوره های آموزشی مرتبط و پشتیبانی آن ، طرح پیگیری اثر بخشی دوره ها، از جمله مسائلی بود که مطرح و مقرر شد که حوزه معاونت توسعه و منابع هر چه سریعتر در این حوزه مطالعه و برنامه خود را اعلام نمایند.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد