خبر خبر

تاکيد صفائي بر اتمام پروژه هاي فرودگاه بين المللي مهرآباد تا آغاز فصل زمستان
صفائي از روند اجراي پروژه هاي عمراني ، تسهيلاتي و تاسيساتي فرودگاه مهرآباد بازديد نمود وي گفت :پيگيري جدي مسائل مربوط به پروژه ها و تعيين تکليف نهايي و بهره برداري هرچه سريع تر آنها بايد در دستور کار پيمانکاران و ناظران ستادي قرار گيرد .

 

صفائی از روند اجرای پروژه های عمرانی ، تسهیلاتی و تاسیساتی فرودگاه مهرآباد بازدید نمود وی گفت :پیگیری جدی مسائل مربوط به پروژه ها و تعیین تکلیف نهایی و بهره برداری هرچه سریع تر آنها  باید در دستور کار پیمانکاران و ناظران ستادی قرار گیرد .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد ، مصطفی صفائی معاونت عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاهها وناوبری هوایی ایران در پی بازدید سه ساعته از فرودگاه مهرآباد با تاکید بر روان سازی و سرعت در اجرای پروژه های گفت : اولویت اول استاندارد سازی و سپس سرعت در بهره بهرداری از پروژه هایی است که مستقیما" با مسافرارتباط دارند ، لذا پروژه ایربریج ها وpier و خروجی های ترانزیت و ورودی ترمینال 1 و همچنین تاسیسات مهرآباد از جمله پروژه هایی است که باید تا پایان فصل تابستان تعیین تکلیف و آماده بهره برداری شود .

ایشان با تاکید فراوان به  پیمانکار و ناظران ستادی پروژه های مهرآباد گفت : باید هرچه سریع تر با افزایش نیروی کار و همچنین تزریق سریع امکانات و تجهیزات این پروژه ها تا پایان فصل تابستان عملیاتی گردند و ناظران ستادی و همچنین بهره بردار (مهرآباد) با نظارت مستمر و پیگیری ممتد در خصوص این مهم ، هم به استاندارد سازی و هم سرعت پروژه ها  ورود نمایند .

صفائی گفت : عملیات اعزام و پذیرش در مهرآباد تعطیل ناپذیر است لذا باید به استاندارد سازی پروژه ها همزمان با عملیاتی بودن فرودگاه در حین انجام کار  دقت داشت .

صفائی از نزدیک  روند انجام پروژه ورودی ترمینال 1 را بازدید و تاکید نمود این پروژه زمانی طولانی را طی نموده است و اکنون با در نظر گرفتن اینکه مقاوم سازی و استاندارد سازی آن انجام گرفته است باید سریعا" وارد فاز رو سازی  گردد تا بتوانیم برای  پرواز های نوروزی از این ترمینال استفاده نمائیم .

شایان ذکر است در روند انجام این بازدید صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد کلیه گزارشات کمی ها و کاستی ها و روند انجام کار را به صفائی و هیئت همراه توضیح داد .

صفائی در این بازدید علاوه بر در جریان قرار گرفتن پروژه های عمرانی از زیرساخت های تاسیساتی ، محل احداث آشیانه فلایت چک و همچنین پروژه های انجام گرفته در سطوح پروازی نیز بازدید نمود صفائی در جریان بازدید امروز راهکارهای مناسب به منظور تسریع در انجام اقدامات فرودگاه را به مدیرکل های زیر مجموعه خود بیان نمود .در ضمن وفائی  مدیر کل تجهیزات وتسهیلات وهمچنین زحمتکشان مدیر کل ساخت وتوسعه شرکت فرودگاهها ایشان را در این بازدید همراهی نمودند .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد