خبر خبر

مهرابادآماده پذيرش سفرهاي تابستاني مي باشد .
هرساله با فرا رسيدن تعطيلات ، تقاضاي مضاعف مسافرين جهت خدمات فرودگاهي فعاليت دو چنان مي طلبد. و اين اقدامات عملکرد ويژه و ماندگاري در جهت ارائه خدمات مطلوب تر فرودگاهي وهوانوردي جهت سلامت وايمني پروازها براي مراجعان و مسافران گرامي در فرودگاه بين المللي مهراباد اعمال مي گرددفرودگاه مهرآباد براي استقبال از مسافرين سفرهاي تابستاني در آمادگي کامل به سر مي برد .

هرساله با فرا رسيدن تعطيلات ، تقاضاي مضاعف مسافرين جهت خدمات فرودگاهي فعاليت دو چنان مي طلبد. و اين اقدامات  عملكرد ويژه و ماندگاري در جهت ارائه خدمات مطلوب تر فرودگاهي  وهوانوردي جهت سلامت وايمني پروازها براي مراجعان و مسافران گرامي در فرودگاه بين المللي مهراباد اعمال مي گرددفرودگاه مهرآباد برای استقبال از مسافرین سفرهای تابستانی در آمادگی کامل به سر می برد .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد به نقل از صفی نیا  بیان نمود :  مهراباد در امر توسعه و ارتقا خدمات ، ساماندهي محاوط واماکن خدمات رسان  ،وهمچنین بهبود  سیستم های تهویه مطبوع هوای ترمینالها وتسهیل وتسریع در گردش کار مسافرین  در فرودگاه مهرآباد تلاش می کندودر مسیر این تلاش می توان به رضایت مسافرین ومراجعین فرودگاه مهراباد اشاره نمود واقدامات مهم در این حوزه منجر به کسب رضایتمندی مسافرین گردیده است .

صفی نیا گفت : با افزایش پروازهای  تابستاني که به منظور افزایش تقاضای مسافرین و افزايش حجم پروازها در فرودگاه مهرآباد، صورت پذیرفته است با جلسات مکرر نظارت بيشتر بر عملكرد ارگان ها و شركت هاي هواپيمايي، نظارت بر نحوه فعاليت تاكسيراني و ديگر بهره برداران فرودگاهي انجام گردیده است  

ایشان همچنین از آمادگی زیر ساخت های سرمایشی به منظور بهبود وضعیت هوای مطلوب ترمینالها ،با بهبود سیستم های موتورخانه ها وتاسیسات زیر ساختی و  نظارت بر عملکرد غرف تجاری با در نظر گرفتن بازرسان ونظارت مستمر آنها بر عملکرد غرف از نظر بهداشت وکیفیت و قیمت ، وهمچنین عملکرد شرکت های هواپیمائی برانجام پروازهای ایمن وبه موقع اشاره نمود .

وی بیان نمود : با وجود انجام پروژه ها وهمزمانی اجرای عملیات پروازی  در اين فرودگاه، لازم است همه همكاران نسبت به ايجاد شرايطي مناسب، سفري ايمن و راحت و پروازي بدون تاخير براي مسافران تلاش کنند. اهتمام همکاران  در جهت ارائه خدمات بهينه به مسافرين، افزايش چرخ دستي ،زيباسازي ترمينالها، سرويس سيستم هاي تهويه هوا و ايجاد محيطي مطبوع در ترمينالها،استفاده از سيستم SMS با سامانه به شماره 3000 وهمچنین نصب سامانه جدید نظر سنجی رویال وتاکید به شرکت های هواپیمائی در جهت دريافت اطلاعات پروازي صحيح و سريع پروازی در خصوص تاخیرات یا کنسلی پروازها قبل از حضور مسافرین در ترمینالها ، ،رنگ آميزي سطوح پروازي و محاوط  فرودگاهي، كاشت گلهاي فصلي به مناسبت فصل تابستان اقداماتی است که برای استقبال از پروازهای تابستانی انجام گرفته است .

وی در پایان رضايت مراجعين در ارائه خدمات فرودگاهي و رعايت استانداردهاي فرودگاهي و ايمني هوانوردي را  دغدغه مديران فرودگاهي دانسته  وگفت تلاش ما این است که  مسافري که براي تردد فرودگاه را انتخاب مي‌کند بايد از انتخاب خود اطمينان و رضايت داشته باشدواین اطمینان را ما باید برای مسافرین فرودگاهی  مهیا سازیم .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد