خبر خبر

اميراني از واحد هاي عملياتي فرودگاه مهرآباد بازديد کرد .
معاونت عمليات هوانوردي شرکت فرودگاهها و ناوبري هوائي ايران در بازديدي سرزده از واحد هاي عملياتي فرودگاه مهرآباد براي تسريع در انجام برخي پروژه هاي فرودگاه مهرآباد قولهاي مساعدي داد.

معاونت عملیات هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوائی ایران در بازدیدی سرزده از واحد های عملیاتی فرودگاه مهرآباد برای تسریع در انجام برخی پروژه های فرودگاه مهرآباد قولهای مساعدی داد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد :  صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد در ابتدا گزارش کاملی در خصوص پروژه ها وطرح های حوزه عملیاتی ارائه نمود . ومشکلات اجرای بعضی ازپروژه های عملیاتی را نیز با امیرانی در میان گذشت .

 محمد امیرانی ضمن بازدید از بخش های مختلف عملیاتی در ایر ساید و برج مراقبت مهرآباد از نزدیک در جریان روند بازسازی و بهسازی ساختمان تکنیکال بلاک مهرآباد و همچنین پروژه نصب سوئیچینگ و ساختمان تسهیلاتی برج مراقبت قرار گرفت .

امیرانی گفت تلاش مینماییم تا بتوانیم نیازها در حوزه امکانات و تجهیزاتی را همچون گذشته به بهترین نحو ممکن و با بهترین راهکار قانونی در شرایط کنونی تامین نمائیم .

وی بیان نمود سیستم های عملیاتی هوانوردی رابطه مستقیم با ایمنی و استاندارد پروازی دارد لذا استفاده از امکانات و تجهیزات بروز دنیا در فرودگاه پر ترافیکی چون مهرآباد مسئولیتی مضاف برای استفاده از امکانات بروز دنیارا میطلبد و تلاش برای بکارگیری امکانات یا برندهای بروز دنیا سرلوحه اقدامات اجرایی این معاونت میباشد .

امیرانی در ادامه بازدید خود از ساختمان ایمنی و آتش نشانی در خصوص بکارگیری امکانات و تجهیزات استاندارد این واحد نیز قولهای مساعدی دادند.

 و در پایان بازدید از پل رودخانه کن در انتهای باند فرودگاه مهرآباد در خصوص نصب ILS  باند 29 راست نیز مقرر گردید طی جلساتی  با متخصصین این امر یک راهکار نهایی جهت رفع سریع یکی دیگر از عدم تطابق های باند 29 راست اقدام گردد.       

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد