خبر خبر

حادثه جت فالکن روسي در مهرآباد
يک فروند جت فالکن خصوصي کشور روسيه با علامت ثبتي RA-02772 از روسيه در ابتداي باند 29چپ مهرآباد هنگام فرود دچار حادثه شد .

یک فروند جت فالکن خصوصی کشور روسیه با علامت ثبتی RA-02772 از روسیه در ابتدای باند 29چپ مهرآباد هنگام فرود دچار حادثه شد .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد : به نقل از صفی نیا مدیر کل فرودگاه مهرآباد : پس از فرود هواپیمای VIP روسی در ابتدای باند 29 چپ ،  به دلیل ایجاد مشکل در یکی از چرخهای اصلی، هواپیما به سمت راست منحرف شد و از باند مهرآباد خارج شد و در بین تاکسی وی ها متوقف گردید .

صفی نیا گفت : خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارتی به سطوح پروازی فرودگاه مهرآباد وارد نکرد و همچنان در انجام پروازهای شبانه نیز  هیچ خللی ایجاد نگردید .

صفی نیا گفت : این حادثه با حضور مدیرکل فرودگاه ، فرماندهی سپاه فرودگاه و همچنین حضورگلیج  مدیرکل مقررات فرودگاهی و پدافند غیرعامل و حضور به موقع کلیه همکاران در ایمنی و آتش نشانی مهرآباد مدیریت و به بهترین نحو ممکن مهارشد.

صفی نیا گفت : بعد از فرود هواپیما 6 سرنشین این پرواز که شامل کروی پرواز ،معاون وزیر و رئیس راه آهن روسیه بود به سلامت از هواپیما خارج و به سالن تشریفات مهرآباد هدایت وسپس به هتل منتقل گردیدند.

صفی نیا گفت : در پی اطلاع رسانی وقوع حادثه سریعا" بنده و مسئولین ذیربط در محل حادثه حاضر و در اسرع وقت هواپیمای خسارت دیده برای طی مراحل قانونی با استفاده از تجهیزات TOWBAR در کمترین زمان ممکن  جهت تعمیر به پارکینگ مهرآباد منتقل گردید .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد