خبر خبر

شروعي براي همکاري بيشتر در حوزه عمليات هوانوردي / اولين قدم رفع موانع کامل نصب سوئيچينگ
تحقق ايده هاي عملياتي استاندارد در فرودگاههاي کشور در سايه تعامل و همدلي در مجموعه عمليات هوانوردي راهي سهل و ممکن مي گردد.

تحقق ایده های عملیاتی استاندارد در فرودگاههای کشور در سایه تعامل و همدلی در مجموعه عملیات هوانوردی راهی سهل و ممکن می گردد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد : در نشست صمیمی صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد با امیرانی معاونت عملیات هوانوردی در خصوص مسائل حوزه عملیاتی این فرودگاه ، در خصوص رادار و اتوماسیون وهمچنین   نصب سوئیچینگ جدید مهراباد و بهسازی و نوسازی ساختمان تکنیکال بلاک مهرآباد بحث و مذاکره گردید.

در ابتدا صفی نیا در گزارش مختصر در خصوص اقدامات انجام شده در حوزه عملیات هوانوردی و استاندارد سازی پروژه ها به امیرانی گفت  : در اجرای پروژه نصب سیستم جدید سوئیچینگ مهرآباد ،  نصب گیرنده ها و فرستنده ها انجام شد و نصب  کنسول ها  ها نیز در حال اجرا میباشد اما پیگیری حوزه عملیات هوانوردی شرکت فرودگاهها در خصوص راه اندازی نرم افزار کنسول های مراقبت  پرواز امر مهمی میباشد که باید در دستور کار این حوزه قرار گیرد .

در حوزه تسهیلاتی و رفاهی نیز در این حوزه در واحد مراقبت پرواز، ایمنی و آتش نشانی و الکترونیک در سال گذشته اقدامات مهمی انجام گردیده است . که تا حدودی رضایت هم کاران این حوزه را تامین نموده است

امیرانی در ادامه گفت : فرودگاه مهرآباد به عنوان فرودگاه پایتخت و به عنوان تاثیرگذارترین فرودگاه کشور همواره مورد توجه بوده است و تامین امکانات این فرودگاه برای برقراری پروازهای ایمن و استاندارد لازم است . همچنین بر ضرورت برنامه ریزی برای اصلاح ساختار و جذب نیروی انسانی و تامین تجهیزات مورد نیاز مهرآباد تاکید فراوان نمود .

ایشان افزود هرچند تا حدودی این مهم مرتفع گردیده است و نصب سیستم سوئیچینگ و بهسازی و نوسازی ساختمان تکنیکال بلاک و زیرساخت های آن در حال انجام میباشد اما باید این مهم سرعت بیشتری یابد و این معاونت نیز تلاش می نماید تا هرچه سریع تر موانع موجود در اتمام پروژه را برطرف  نماید .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد