خبر خبر

حضور در عرصه خدمت و تلاش مايه مباهات بشري است
11 ارديبهشت روز جهاني کارگر فرصت مغتنمي است تا از کليه همکاران مشغول در واحد هاي مختلف فرودگاهي ، که در سايه سار خدمت گزاري به ملت ايران عزيزمان سايه عزت و سر بلندي هستند تشکر وقدرداني شود .

11 اردیبهشت روز جهانی کارگر فرصت مغتنمی است تا از کلیه همکاران مشغول در واحد های مختلف فرودگاهی ، که در سایه سار خدمت گزاری به ملت ایران عزیزمان سایه عزت و سر بلندی هستند تشکر وقدردانی شود .

 

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد : میر سعید صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد در خصوص تبریک روز جهانی کارگر به کلیه کارگران شاغل در اداره کل فرودگاه مهرآباد گفت: روز کارو کارگر یادآور تلاش و کوشش و معنای حرکت برای سازندگی  و سپاس از کسانی است که دستاوردهای بزرگی در طول تاریخ توسعه هر کشوری رقم زده اند و شور و شوق تلاش را در رگهای پبشرفت ایران اسلامی جاری نموده اند .

صفی نیا  در ادامه این پیام تاکید نمود : که روز کارگر در سال 98 معنا و مفهوم دیگری دارد در این سال که به نام رونق تولید مزین گشته است نگاه به همت تلاشگران عرصه کار و تولید معطوف شده است لذا پیشرفت های حاصل از این شعار به دستان پرتلاش و نگاه متعهدانه و متخصصانه کارگران این مرز و بوم دوخته شده است و با عمل به این شعار سال پیشرفت و رونقی دو چندان حاصل خواهد شد .

وی بیان نمود این اداره کل نیز تلاش می نماید در سال جدید با پشتوانه همت عزیزان کارگر و کارمند در  راستای تامین نیازهای کارگری حرکت نماید . و اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ به همه عزیزان حرکت در مسیر خواسته های کارگران و تامین حداقلی نیازهای آنان را مسئولیت دینی و اخلاقی خود میدانم .

وی تاکید نمود بخش مهمی از خدمات ارائه شده در این فرودگاه  با قراردادهای کارگری در واحد های مختلف فرودگاهی مشغول به خدمت رسانی میباشند و چرخه خدمت با تلاش مجاهدانه همه همکاران به بهترین صورت در فرودگاه مهرآباد می چرخد لذا به پاس زحمات همه همکاران عزیز در آستانه روز کارگر بر خود لازم میدانم این روز را به یکایکشان تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال بهترینها رابرای همگان آرزومندم . 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد