خبر خبر

مدير عامل شرکت فرودگاهها گفت فرودگاه مهرآباد همچنان بعنوان فرودگاه پر اهميت کشور از اهميت ويژه ايي برخوردار است .
به گزارش روابط عمومي فرودگاه مهرآباد : در روز سه شنبه 3 ارديبهشت مدير کل و معاونين فرودگاه مهرآباد در خصوص چگونگي روند اجرائي برنامه هاي تدوين شده سال 98 اين فرودگاه با امير مکري رئيس هيئت مديره و مدير عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوائي ايران نشست دوستانه ايي در دفتر مدير عامل برگزار نمودند .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد : در روز سه شنبه 3 اردیبهشت مدیر کل و معاونین فرودگاه مهرآباد در خصوص چگونگی روند اجرائی برنامه های تدوین شده سال 98 این فرودگاه با امیر مکری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه ها  و ناوبری هوائی ایران نشست دوستانه ایی در دفتر مدیر عامل برگزار نمودند .

امیر مکری گفت : عملکرد مناسب و قابل تحسین فرودگاه مهرآباد در عملیات نوروزی خصوصا" در خصوص فرود اضطراری فوکر 100 هواپیمائی جمهوری و تلاش کلیه همکاران به منظور جلوگیری از اختلال عملیات پروازی همزمان با اوج پرواز های تعطیلات نوروزی قابل تقدیر میباشد .

امیر مکری تاکید نمود : مهرآباد در طول تاریخ همیشه ثابت نموده است که از آن میتوان بعنوان یک مرکز مهم امداد رسانی کمک گرفت  و این مسئله امسال نیز در طول عملیات امدادرسانی و کمک رسانی به مناطق سیل زده تائید مجدد گردید .

وی بیان نمود که : پروژه هایی که در طول سال گذشته در فرودگاه انجام گردیده پروژه هایی مهم و در راستای ارتقاء خدمات فرودگاهی بوده است که باید این مسیر در سال 98 نیز ادامه یابد .

امیر مکری گفت : پروژه های رفع موانع پروازی باند 29 راست ، ساماندهی گردش مسافری و تسهیل در تردد خودروها در مقابل  ترمینال 4و6و همچنان بهسازی و نوسازی ترمینال 4 باید در فرودگاه مهرآباد در راستای کیفیت وارتقاء خدمات فرودگاهی  انجام گردد .

وی در پایان مجدد از عملکرد همه پرسنل فرودگاه مهرآباد تشکر وقدردانی نمود .وگفت طی نامه ایی مکتوب کلیه درخواستها در زمینه برنامه های سال 98 فرودگاه مهرآباد به مبادی ذیربط جهت تسریع در انجام  مراحل  قانونی ارجاع داده شده است .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد