خبر خبر

تجربه نوروزي متفاوت در سال 98 فرودگاه مهرآباد / جا به جايي تقريبي 1 ميليوني مسافر در فرودگاه مهراباد
اعزام و پذيرش بيش از ا ميليون مسافر و بيش از 7 هزار نشست وبرخاست از فرودگاه بين المللي مهرآباد در بازده زماني 25 اسفند تا 16 فروردين 98 در فرودگاه بين المللي مهرآباد

اعزام و پذيرش بیش از ا میلیون  مسافر و بیش از 7 هزار  نشست وبرخاست از فرودگاه بین المللی مهرآباد در بازده زمانی 25 اسفند تا 16 فروردین 98 در فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

به گزارش روابطعمومي فرودگاه بین المللی مهرآباد ، صفی نیا  گفت : در طي سفر هاي نوروزي امسال از 25 اسفند ماه تا 16 فروردين به 7147 سورتی پرواز در فرودگاه بین المللی مهرآباد نشست وبرخاست داشته است . که پروازهای ورودی3576هزار وپروازهای خروجی 3571 هزار فروند بوده است .

وي افزود: با انجام اين تعداد پرواز در نوروز، 864 هزار و 787 مسافر در این فرودگاه اعزام و پذيرش شدند كه 432696مسافر ورودي و 432091مسافر خروجي بودند.که البته با احتساب پروازهای غیر برنامه ایی وVIP شرایط خاص نوروز امسال به جا به جایی  1 میلیون مسافر هم رسیده است .

صفی نیا گفت : با توجه به شرایط جوی حاکم بر ایران وکمک وامداد رسانی به مناطق سیل زده تلاش همکاران فرودگاه مهرآباد بعنوان فرودگاه پایتخت را در ایام نوروز چند برابر نمود ودر فرودگاه مهراباد علاوه برهدایت وخدمت رسانی  پروازهای نوروزی پروازهای غیر  برنامه ایی جهت کمک به مناطق سیل زده وپروازهای  VIPبه شهرهاي خرم آباد و ايلام و اهواز و گرگان و دزفول و رشت نیز انجام گردید .که این پروازها بیش از 30 پرواز فوق العاده بوده است البته پروازهاي كه از طريق پاويون دولت و جمهوري انجام شده وامار بالگرد های امدادی نیز در این آمار ذکر نگردیده است .

ایشان اشاره نمود مهرآباد ميزباني و پذيرش پروازهايي کلیه فرودگاه هايي نیز كه به دليل شرايط نامساعد جوي، بارش‌ نزولات آسماني و وقوع سيل دچار مشكل شده و امكان نشست و برخاست نداشتند.را نیز پذیرا بوده است .

 

-------------------------------------
نظرات