خبر خبر

تشديد نظارت بر اماکن تجاري در مهرآباد /اجازه نمي دهيم به نام فرودگاه مهرآباد و به کام بهره برداران گران فروشي شود
طرح نظارتي پايش اماکن تجاري مهرآباد با تشکيل کميته نظارت در ايام نوروز تشديد مي شود

 

مدیر کل فرودگاه مهرآباد با اعلام خبر اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 گفت : در آستانه سال جدید و آغاز سفرهای  نوروزی با  افزایش تقاضاهای عمومی برای کالا و خدمات و لزوم کنترل و نظارت بیشتر بر وضعیت غرف و اماکن تجاری دستور اجرای طرح نظارتی پایش اماکن تجاری  از 15 اسفند ماه 97 با هدف ایجاد تامین و توزیع و جلوگیری از تخلفات احتمالی و رسیدگی فوری و دقیق به شکایات و گزارش های مردمی و نظارتی عملیاتی گردید .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد صفی نیا مدیر کل فرودگاه مهرآباد با اعلام خبر طرح نظارتی پایش اماکن تجاری مهرآباد گفت با توجه به نظارت سازمان تعزیرات و مجوز تردد شبانه روزی کارشناسان تعزیرات در فرودگاه مهرآباد امیدواریم که شاهد اتفاقات خوب و رضایتمندی مسافرین و مراجعین فرودگاه مهرآباد باشیم .

صفی نیا گفت با نظارت های شبانه روزی کارشناسان فرودگاه مهرآباد با چند غرفه گرانفروشی در آستانه عملیات نوروزی برخورد و حتی غرف آنها تا تعیین وضعیت نهایی تعطیل گردید .

 صفی نیا گفت در ایام نوروز قیمت ارائه خدمات و کالا در فرودگاه مهرآباد هیچ تغییری نخواهد داشت و کلیه قیمت ها در پورتال فرودگاه مهرآباد قابل مشاهده می باشد .

ایشان در پایان تاکید نمود  در تلاش هستیم تا با نظارت مستمر از هرگونه تخلف و سوءاستفاده در ترمینالهای فرودگاه مهرآباد جلوگیری نماییم .  

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد