خبر خبر

بازديد رئيس سازمان امور اداري و استخدامي کشور از برج مراقبت پرواز مهرآباد
همزمان با سومين روز از دهه مبارک فجر، معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان امور اداري و استخدامي کشور از برج و اپروچ مهرآباد بازديد کرد.

همزمان با سومين روز از دهه مبارک فجر، معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان امور اداري و استخدامي کشور از برج و اپروچ مهرآباد بازديد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد ؛ معاون رئیس جمهور  در این بازدید که صبح امروز 14 بهمن ماه انجام شد، از برج واپروچ مهرآباد  بازدید و از نزدیک در جریان چگونگی هدایت پروزاهاوکار کنترلرهای مراقبت پرواز  قرار گرفت.

در این بازدید رحمت اله مه آبادی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به تشریح فعالیت ها، وکار در برج واپروچ وحساسیت کار در برج مراقبت وفشارکاری همکاران برج پرداخت.

معاون رئیس جمهور از نزدیک با متخصصین مراقبت پرواز ونحوه کار کنترلرها وآشنا شد ودر جریان چگونگی هدایت هواپیما ها قرار گرفت .

ایشان گفت : حساسیت کار ودقت کنترلرها در محیط کاری آنها بسیار بالاست وامیدواریم در مکانی که هدایت جان انسانها به آرامش خاطر آنها بستگی دارد در نظر گرفته شود ومن تلاش می نمائیم این دغدغه مسئولین صنعت حمل ونقل را به بالادستی ها برسانم .

سپس بعد از بازدید از برج واپروچ جهت حضور در مراسم امضای 5 یادداشت تفاهم همکاری در حوزه منابع انسانی موسوم به «امانت» میان شرکت فرودگاه ها و دو دانشگاه و انجمن مدیریت منابع انسانی فرودگاه مهرآباد را ترک نمودند .

-------------------------------------
نظرات