خبر خبر

مناسب سازي بستر خدمات به مسافرين توانخواه
جلسه هم انديشي ايثارگران استانداري تهران با مدير کل فرودگاه مهراباد/ خدمت رساني به ايثارگران بايد در شان آنها و رفع نيازهاي اوليه آنها باشد .

جلسه هم اندیشی ایثارگران استانداری تهران با مدیر کل فرودگاه مهراباد/ خدمت رسانی به ایثارگران باید در شان آنها و رفع نیازهای اولیه آنها باشد .

 

 به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد در جلسه ای که با حضور مسئول ایثارگران استان تهران همتی و صفی نیا مدیر کل فرودگاه مهرآباد برگزار گردید مسئول ایثارگران استانداری در ابتدا گفت : خوشبختانه در فرودگاه مهرآباد نیازها و اقدامات مسافرین و مراجعین جانباز و توانخواه در نظر گرفته شده است و یکی از ارگانهایی که در این خصوص خوب عمل نموده فرودگاه مهراباد است و جادارد در اینجا از مدیر کل و همکاران اداره کل فرودگاه مهراباد تشکر و قدر دانی نمود .

وی تاکید نمود علاوه بر تامین خواست و نیازهای اولیه آنها در ارائه خدمات بهتر در حوزه مسافری و مراجعین باید در این اداره کل تلاش گردد تا نیازها در حوزه نیروی انسانی و عمل به بخشنامه ها و دستورالعمل ها نیز اجرایی گردد .

سپس در ادامه صفی نیا ضمن تشکر از حضور   مسئول ایثارگران استانداری تهران گفت :تلاش ما در این حوزه تا آنجایی بوده است که امسال بعنوان دستگاه برتر در مناسب سازی مسیر خدمات به این مراجعین خاص بعنوان یکی از دستگاه برتراستان  شناخته شده ایم و البته می دانم ارتقاء خدمات چون بخش های دیگر در این حوزه نیز تا رسیدن به ایده ال های  بین المللی ادامه خواهد داشت .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد