خبر خبر

پيام تبريک مدير کل فرودگاه مهرآباد به مناسبت سالروز تشکيل "سپاه حفاظت هواپيمايي"
مدير کل فرودگاه مهرآباد در پيامي، فرا رسيدن 5 دي ماه فرا رسيدن سالروز تشکيل "سپاه حفاظت هواپيمايي" را به کليه همکاران سپاه حفاظت هواپيمايي فرودگاه بين المللي مهرآباد تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرودگاه بین المللی مهرآباد : صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت : پنجـم دي ماه مصادف با سالـروز صدور فرمـان امـام خمینـی (ره) مبنـی بر تشكيـل "سپاه حفاظت هواپيمايي" یادآور تلاش و مجاهدت خاموش سربازانی است که در سایه لطف خداي متعال و عنايات حضرت بقيه الله (عج) و با تکیه بر ايمان، تخصص، و بهره گيري از تجهيزات نوين با از جان گذشتگي، ايثار و شهادت طلبي ، امنیت و آرامش خطوط هوایی کشور را به بالاترین سطح ممکن رسانده اند و آسایش و آرامش در سفرهای هوایی را به هموطنان خود هدیه می دهند تا با تامين مهمترين نياز مسافران هوايي يعني " امنيت " دغدغه هاي مجموعه صنعت حمل و نقل هوايي در اين زمينه رفع شود.

در ادامه پیام آمده است که ضمن درود بهارواح  شهدای امنیت هوانوردی اينجانب بر خود وظیفه می دانم ضمن تبریک این روز خجسته ، از زحمات و تلاش های جنابعالی و همکاران گرامیتان در عرصه حفاظت هواپيمايي تقدیر و تشکر نمایم . از خداوند متعال توفيق روز افزون جنابعالی و همکاران عزيزتان را در خدمت به مردم شریف ایران اسلامی مسئلت دارم.

 

 

-------------------------------------
نظرات