خبر خبر

ارزيابي فرودگاه مهرآباد با دپارتمان ASQ در سال 2018 به پايان رسيد
صعود جايگاه ارتقا خدمات فرودگاهي فرودگاه بين المللي مهراباددر گوارتر 2018 در خاورميانه يک موفقيت بين المللي است .

فرودگاه بین‌المللی مهرآباد به عنوان یکی از پرترافیک‌ترین فرودگاه های كشور همزمان با فرودگاه مشهد مقدس مورد ارزیابی قرار گرفته ودر رنكينگ جهاني اتحاديه بین‌المللی فرودگاه‌ها( (ACI شرکت کرد . در این طرح خدمات مسافری این فرودگاه از سوی دپارتمان ASQ و ACI مورد ارزیابی قرار گرفت .

به‌گزارش روابط‌عمومي فرودگاه بین المللی مهرآباد؛ اجرای طرح ارزیابی سطح کیفیت خدمات فرودگاهی از دیدگاه مسافران که با برنامه‌ریزی دفتر نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی اجرا خواهد شد، منطبق با دستورالعمل‌های ACI و دپارتمان ASQ در دو دوره 2017 و2018 در فرودگاه بین المللی مهرآباد اجرا گردید .

صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت : با پیاده‌سازی طرح ارتقاء خدمات در چند ساله گذشته در فرودگاه مهرآباد اکنون این فرودگاه با آمادگی کامل وارد این رنکینگ بین المللی شد وخوشبختانه نتایج خوبی هم به دست اوردیم .ومهرآباد جایگاه خود بعنوان پر ترافیک ترین فرودگاه کشور در ارتقا خدمات در صنعت هوانوردی در سطح بین المللی را کسب نمود .

وی گفت فرودگاه مهرآباد  به عنوان نماینده جهموری اسلامی در میان فرودگاه‌هایی با ترافیک سالیانه 25-15 میلیون مسافر در سال با سایر فرودگاه‌های هم تراز در سطح جهان به رقابت پرداخت واز بین 39 فرودگاه همتراز رتبه 12 را کسب ودر خاورمیانه رتبه 4 را کسب نمود .

گفتنی است که این ارزیابی بین المللی در 5 کوارتر وهرمرحله با 350 فرم ارسالی ارزیابی شد یک کوارتر در 2017 وچهار کوارتر در 2018 در فرودگاه بین المللی مهرآباداجرا شد .

گفتني است؛ طرح ارزيابي سطح كيفيت خدمات فرودگاهي در فرودگاه مهرآباد ، در قالب طرح نظرسنجي و بر اساس نظرات مسافران و مراجعان فرودگاهی برگزار شد. این ارزیابی مسافر محور بوده و نظرات مسافران مستقیما در این رنکینگ تاثیرگذار خواهد بود.

صفی نیا گفت: جایگاه مهرآباد با ارزیابی از  مسافرین ومراجعین فرودگاهی به سطح قابل قبولی ارتقا یافته است  در ضمن  نتایج این ارزیابی راستی ازمایی می شود ونتایج فرم های ارزیابی در سطح بین الملل اعلام می گردد وفرودگاه مهرآباد دو مرحله دیگر از نتایج خود را پیش رو دارد .

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد