خبر خبر

تبريک مديرکل فرودگاه مهرآباد به مناسبت روز حسابدار
مديرکل فرودگاه مهرآباد در پيامي ضمن عرض تبريک فرارسيدن 15 آذر ماه روزحسابدار از زحمات تمامي همکاران اداره اور مالي فرودگاه مهرآباد تقدير و تشکر نمود. متن اين پيام به شرح ذيل است:

بسمه تعالی

همکاران گرامی

سلام علیکم

   پازدهم آذر ماه روز حسابدار و روز پاسداری از رسالت های حرفه ای ، قانونی و ایفای مسئولیت های اجتماعی جامعه حسابداری ایران است.در دنیای امروزی حسابداری نیاز و الزام برقراری حاکمیت مردم سالاری در پرتو ی شفاف سازی اقتصاد، و سیاست  است .روز حسابدار،  فرصتي ارزشمند و مغتنم است تا با ارج نهادن به خدمات حسابداران   گامي هر چند کوچک بمنظور قدرشناسي از خدمات آنان برداشته شود. حسابداران، اطلاعات مورد نياز اكثر تصميمات اقتصادي در سطح   بنگاه هاي دولتي، عمومي و خصوصي را تهيه و گواهي مي كنند. اين تصميمات، در كنار حفظ و حراست منافع عمومي، و سازمانی  می تواند زمینه پیشرفت سازمانی  را  مهیا سازد .

اینجانب از  تلاشهای بی شائبه شما عزیزان در شفاف سازی وجلوگیری از سوئ استفاده های احتمالی در فعالیت های اقتصادی این اداره کل تشکر نموده و اميدواریم این تلاشهای  مالی  واداری ، درراستای فعالیت های اقتصادی و سلامت مالي در عرصه‌هاي اجرا، وتصميم‌گيري و سياستگذاري ها ، چون گذشته  د ر امور مالی مثمر ثمر باشد .

اینجانب روز ملی حسابدار را به تمامی همکاران شاغل در اداره امور مالی فرودگاه بین المللی مهرآباد که همواره در کمال دقت و مسئولیت پذیری در حال انجام وظیفه هستند تبریک و تهنیت عرض نموده ، از خداوند متعال سلامتی و توفیقات روز افزون این عزیزان را در تداوم ارائه خدمت به مردم شریف ایران اسلامی مسئلت می نمایم.

میرسعیدصفی نیا

مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد

 

 
-------------------------------------
نظرات