خبر خبر

پروژه هاي بهسازي وتسهيلاتي در فرودگاه مهرآباد سرعت مي گيرد
صفي نيا مدير کل فرودگاه مهراباد گفت تا قبل از فرا رسيدن سفرهاي نوروزي پروژه هاي ناتمام را در موعد مقرر به اتمام مي رسانيم .

به گزارش روابط عمومی: صفی نیامدیر کل  فرودگاه بین المللی مهرآباد از آغاز فاز دوم پروژه های بهسازی وتسهیلاتی فرودگاه مهرآباد با اعتباری بالغ بر 41 میلیارد تومان  خبر داد .

وی بیان نمود : ایجاد ساختار مناسب برای اجرای کم دغدغه پروژه ها ورعایت اولویت طرحهایی که مستقیم با ارباب رجوع ارتباط دارندگفت: به دنبال ایجاد یک ساختار هستیم تا با رعایت سلسله مراتب ودستورالعملهای فرودگاهی با انجام به موقع واستاندارد پروژه ها سطح رضایتمندی مسافرین ومراجعین فرودگاهی را افزایش دهیم .

صفی نیا گفت: قرارداد جنرال بهسازی ونوسازی در حوزه مکانیکال ، تکنیکال والکترونیکال فرودگاه مهرآباد با اجرای بیش از 20 پروژه با اعتباری بالغ بر 41 میلیارد تومان عملیاتی می شود . علاوه بر این پروژه های بهسازی و بازسازی قرارداد 70 میلیاردی نوسازی(سرمایه ای)‌هم زمان ابلاغ گردیده که با شروع پروژه ها اطلاع رسانی می گردد.

وی بیان نمود  : اولویت های اجرای این قرارداد با تکمیل ساختمان تکنیکال بلاک با کلیه زیر ساخت های لازم ، و روند ادامه بهسازی ساختمان تسهیلاتی برج مراقبت و همچنین بهسازی ساختمان ایمنی زمینی وبهسازی جاده سرویس رد مقابل ماشین الات اجرایی می شود .

مدیر کل فرودگاه مهرآباد در پایان با بیان اینکه پیگیری‌های مستمر، راهکار به سرانجام رساندن طرح‌ها و پروژه‌ها است، خواستار توجه به این مهم از سوی تمامی دستگاه‌های مرتبط با قضیه اجرایی شدن پروژه ها شد .

-------------------------------------
نظرات