خبر خبر

بازديد مدير عامل از روند اجراي بهسازي برج مراقبت فرودگاه بين المللي مهرآباد
بهسازي ساختمان تکنيکال بلاک مهرآباد /اجراي اين پروژه بايد در راستاي تامين خواسته هاي همکاران مراقبت پرواز به جهت ايجاد محيطي ايمن ، زيبا با در نظر گرفتن رفاهيات باشد .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد ؛ مه آبادی  رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران  به همراه مرادی عضو هیئت مدیره و راهبر امور هوانوردی و اکبری معاون عملیات هوانوردی وصفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد از روند اجرای بازسازی و بهسازی ساختمان تکنیکال فرودگاه مهرآباد بازدید کردند.

 صفی نیا مدیر کل فرودگاه مهرآباد نیز ضمن همراهی توضیحات لازم در خصوص روند اجرای پروژه ها وتجهیز ساختمان در طول اجرای عملیات عمرانی وتجهیز زیر ساخت های برج مراقبت را به طور مبسوط گزارش نمود .

مه آبادی با تاکید بر اجرای سریع  پروژه گفت : با توجه به ترافیک بالای پروازها و  اهمیت فراوان زیر ساخت های هوانوردی پيشرفت سريع کار همراه با کيفيت و رعايت استانداردهاي روز در این پروژه از درجه اهمیت خاصی برخوردار است که خوشبختانه همیشه اجرای پروژه ها در فرودگاه مهرآباد از کیفیت و سرعت بسیار بالایی برخوردار است و هیچ گاه نیازی به ارائه راهکارهاي لازم جهت تسريع در انجام عمليات نیست .ولیکن اینجانب تاکید می نمایم که در طول اجرای پروژه وتجهیز ساختمان علاوه بر استفاده از تجهیزات  بروز واستاندارد جهت ایجاد محیطی زیبا همراه با القا حس ارامش در محیط کار نیز تلاش شود .

مه آبادی گفت : به کار گیری تجهیزات وامکانات بروز  در محیطی که بیش ازروزانه 12 ساعت پی در پی از وقت همکاران در این محیط طی می شود باید مطابق با استاندارد باشد ومحیط برج مراقبت مهرآباد حساسیت مضاعفی می طلبد

اکنون با اجرای همزمان نصب سوئیچینگ وبهسازی ساختمان تکنیکال بلاک این پروژه از اهمیت وحساسیت بالایی برخوردار می باشد ونباید بگذریم هیچ وقفه ایی در اجرای پروژه به وجود بیاید وباید   هرچه سریعتر به سرانجام برسد . تا علاوه بر تامین رفاهیات با رعایت استاندارد سازی محیط کار عملیاتی محیطی امن جهت کنترلرهای ترافیک هوایی مهرآباد مهیا گردد .

 

مه آبادی همچنین گفت : موفقیت همیشگی فرودگاه مهرآباد مدیون تلاش بی وقفه پرسنل و انسجام مدیریتی در این فرودگاه است که همواره موجب پیشرفت و ارتقا سطح خدمات در مهمترین فرودگاه پایتخت شده است و مهرآباد باید الگویی برای سایر فرودگاه های کشور باشد.

وی در پایان بازدید خود از زحمات مسئولین و کارکنان فرودگاه در همه بخش ها ابراز رضایت کرد و برای همگی آنان توفیق بیشتر خدمت به مردم را آرزو نمود.

-------------------------------------
نظرات