خبر خبر

بازديد مدير عامل و رئيس هيئت مديره از برج مراقبت فرودگاه مهرآباد
20 اکتبر روز جهاني مراقبت پرواز فرصت مغتنمي است تا با حضور در جمع کنترلرهاي ترافيک هوايي از نزديک از تلاشهاي اين عزيزان در برقراي پروازهاي ايمن واستاندارد تشکر وقدرداني نمود .

به گزارش روابط عمومی : به مناسبت فرا رسیدن 20 اکتبر روز جهانی مراقبت پرواز مه آبادی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره و  مرادی عضو هیئت مدیره و راهبر هوانوردی به همراه اکبری معاونت هوانوردی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران و صفی نیا مدیر کل فرودگاه مهرآباد با حضور در جمع کنترلر های مراقبت پرواز از زحمات کارکنان این واحد در طول سال گذشته تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

مه آبادی با حضور در برج مراقبت از همکاران کنترلر مهرآباد  برای انجام پروازهای ایمن واستاندارد تشکر وقدردانی نمود وگفت طرح بزرگ احداث باند بتنی مهرآباد در شرایطی به اجراء درآمده است که نه تنها مهرآباد دقیقه‌ای هم تعطیل و غیرعملیاتی نشد بلکه کنترلرهای مراقبت پرواز در واحدهای تقرب و برج، و تمام عوامل زمینی و مهندسان فرودگاه، اجازه ندادند تا پروازها و مسافر در این فرودگاه، ذره‌ای از ایمنی انها کاسته شود. واین فرصت مناسبی است برای تشکر وقدردانی از زحمات همکاران محترم در طول اجرای عملیات عمرانی سطوح پروازی فرودگاه بین المللی مهرآباد که زحمت مضاعفی را تقبل نموده اید .

ایشان با حضور در برج مراقبت فرودگاه مهرآباد با گفتگو با همکاران کنترلر به خواسته ها ومسائل مطرح این عزیزان گوش ودر خصوص همراهی وتحقق خواسته های آنها در خصوص موضوع بهسازی ساختمان تکنیکال بلاک قول مساعدتوتسریع در انجام پروژه را دادند .

برای مشاهده تصاویر بیشتر از این بازدید  کلیلک کنید

 

-------------------------------------
نظرات