خبر خبر

بزرگداشت روز جهاني مراقبت پرواز
بازديد مديرکل فرودگاه مهرآباد از برج مراقبت و تقدير از کنترلر هاي مراقبت پرواز به مناسبت روز جهاني مراقبت پرواز

 

بازدید مدیرکل فرودگاه مهرآباد از برج مراقبت و تقدیر از کنترلر های مراقبت پرواز به مناسبت روز جهانی مراقبت پرواز

به گزارش روابط عمومی : به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی مراقبت پرواز صفی نیا مدیر کل و معاونین  فرودگاه مهرآباد با حضور در جمع کنترلر های مراقبت پرواز از زحمات کارکنان این واحد در طول سال گذشته تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

صفی نیا گفت کنترلرهای مراقبت پرواز، همکاران تیزبینی هستند که با درایت وتخصص خود در برگزاری نشست وبرخاست ایمن هواپیما درد فرودگاه مهراباد همواره زبانزد عام وخاص می باشند .

وی تاکید نمود : که همکاران مراقبت پرواز مهراباد  که وظیفه خطیر و دشوار هدایت هواپیما ها را بر عهده دارند در طول چند سال گذشته با انجام همزمان پروازها وعملیات عمرانی باند 29 راست زحمت مضاعفی تقبل نموده واین فرودگاه پر ترافیک را به بهترین نحو ممکن در نشست وبرخاست پروازها هدایت نموده اند وجا دارد در اینجا از زحمات تک تک این عزیزان چه آنانی که امروز در برج حضور داشتند وچه همکارانی که حضور نداشتند تشکر وقدردانی می نمایم .

وی گفت : کنترلر های مراقبت پرواز در هر ساعت شبانه روز و در هر شرایطی در حال انجام وظیفه می باشند ومن دستان همه همكاران سخت كوشم در اداره مراقبت پرواز فرودگاه مهرآباد را به مهر مي فشارم و توفيق روز افزون همه عزيزان را در كار و تلاش از خداوند مسالت مي نمايم.ودر تلاش هستم تا با انجام پروژه بازسازی ساختمان تکنیکال بلاک وساختمان تسهیلاتی برج زمینه آسایش وراحتی همکاران برج را مهیا سازیم .

در پایان با تشکر از همکاران گفت سالی پر بار وپر از موفقیت وسلامتی را برای کلیه همکاران از خداوند متعال خواستارم .

 

 

-------------------------------------
نظرات