خبر خبر

پليس مقتدر، امين مردم در فرودگاه مهرآباد و بازوي نظم و امنيت است .
يکي از وظايف مهم پليس فرودگاهها تامين امنيت ،برقراري نظم با تبعيت از مقررات بين المللي مي باشد . وخدمات پليس فرودگاه در سال گذشته يک عملکرد خوب وماندگار در خصوص برقراري نظم وامنيت بوده است .

یکی از وظایف مهم پلیس فرودگاهها تامین امنیت ،برقراری نظم با تبعیت از مقررات بین المللی می باشد . وخدمات پلیس فرودگاه در سال گذشته یک عملکرد خوب وماندگار در خصوص برقراری نظم وامنیت بوده است .

به گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد : به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی با فرمانده پلیس فرودگاههای کشور سردار مهری وسرهنگ جعفری مرام فرماندهی پلیس فرودگاه بین المللی  مهرآباد و مدیر کل و معاونین فرودگاه مهرآباد دیدار داشتند در این دیدار سردار مهری گفت : رسالت ما تامین امنیت و برقراری نظم و با تبعیت از مقررات بین المللی فرودگاهی می باشد اما باید در نظر داشته باشیم که همه واحدها و سازمانها و بهره برداران فرودگاهی که به گونه ای در ارائه خدمات فرودگاهی دخیل می باشند ملزم به رعایت نظم و  برقراری امنیت در حوزه مسافری و خدماتی بوده و بخشی از نظارت بر اجرای این مهم  به عهده نیروی انتظامی می باشد و ما جهت انجام بهتر این رسالت به تعامل و همکاری مسئولین فرودگاهی نیازمندیم.

سردار مهری در ادامه گفت : در جلسه ای که با همه بهره بردان فرودگاه مهرآباد داشتیم با تاکید بر رعایت حال مسافرین ، اجرای نظم ، ارائه خدمات بهینه و رعایت شئونات اسلامی و قوانین فرودگاهی ، بهره برداران را به مساعدت و همکاری بیشتر دعوت نموده ایم .

در پایان صفی نیا ضمن تشکر و قدردانی از زحمات فرماندهی محترم پلیس فرودگاههای کشور و فرودگاه بین المللی مهرآباد گفت :اداره فرودگاه و برقراری نظم و امنیت مرهون زحمات همکاران امنیتی و انتظامی فرودگاه است و خوشبختانه عملکرد این واحدها در سال گذشته می توان یک اتفاق خوب در این زمینه باشد اینجانب در این فرصت از زحمات بی شائبه و شبانه روزی همکاران شما قدردانی می نمایم و امیدوارم چون گذشته در کنار شما بتوانیم در مسیر ارتقاء خدمات و کسب رضایتمندی مسافرین و مراجعین فرودگاهی قدم برداریم 
-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد