خبر خبر

تبريک مديرکل فرودگاه مهرآباد به آتش نشانان صنعت هوانوردي
مديرکل فرودگاه مهرآباد در پيامي ضمن عرض تبريک فرارسيدن سالروز گراميداشت آتش نشانان از زحمات تمامي پرسنل اداره ايمني ، آتش نشاني و هدايت زميني هواپيما تقدير و تشکر نمود. متن اين پيام به شرح ذيل است:

بسمه تعالی

«کسی که دسته ای از مسلمانان را از خطر سیل یا آتش سوزی نجات دهد بهشت بر او واجب می شود»

الکافی،ج5،ص 55

همکاران گرامی

سلام علیکم

هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی، روز قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و ترویجگران فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح است سربازان بی ادعایی که جان در طبق اخلاص نهاده و در سخت ترین شرایط برای نجات هم نوع  خودتلاش می کنند.

تنها کسانی که بوی  تند حادثه را حس میکنند آتش نشانان اند، کسانی که طعم خوش زندگی را رها می کنند و به نجات انسانها به دل آتش می زنند ، مردان بی ادعایی که از جان خود برای حفاظت از دیگران گذشت می کنند  فرشتگان بدون بال بر روی زمین هستند .مردانی که  در صنعت هوانوردی دانش وشجاعت را با هم درآمیختنند وایمنی وآرامش پروازها را در کنار دیگر همکاران به ارمغان آوردند .

اینجانب این روز فرخنده را به همه همکاران زحمتکش و  جان برکف اداره آ تش نشانی و هدایت زمینی هواپیما فرودگاه بین المللی مهر آباد صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم در تامین ایمنی و حفظ جان و سلامت خود ،همکاران و مسافران عزیز فرودگاه مهرآباد سربلند و پیروز باشید.

میرسعیدصفی نیا

مدیر کل فرودگاه بین امللی مهرآباد

-------------------------------------
نظرات