خبر خبر

برترين هاي فرودگاه مهرآباد تقدير شدند
برترين کارمندان فرودگاه بين‌المللي مهرآباد بمناسبت هفته دولت و گرامي داشت روز کارمند تقدير شدند

بمناسبت  هفته دولت و بزرگداشت شهيدان رجايي و باهنر و روز کارمند از کارمندان نمونه فرودگاه بين‌المللي مهرآباد قدرداني شد.

به گزارش روابط‌ عمومي فرودگاه مهرآباد؛ طي مراسمي با حضور ، صفی نیا مديرکل فرودگاه مهرآباد، معاونين و رؤساي ادارات از بهترین کارکنان فرودگاه مهرآباد در طول سال گذشته تقدیر و تشکر گردید.

هدف از برگزاری این مراسم ایجاد انگیزه در کامندان برای بازدهی بهتر و بیشتر ، ایجاد همدلی سازمانی و قدردانی از زحمات شبانه روزی همکاران مهرآباد بود.

صفی نیا در ابتدا ضمن تبریک روز کارمند و تقدیر از زحمات همه کارکنان گفت : برترین کارکنان از دید ما افرادی هستند که تمامی تلاش خود را برای خدمت رسانی و پاسخگویی هرچه سریع تر و بهتر به مسافرین و مراجعین فرودگاهی انجام می دهند و از هیچ کوششی برای پیشبرد اهداف فرودگاه مهرآباد دریغ نمی نمایند. وبنده به شخصه اعتقاد دارم که همه همکاران ما در فرودگاه مهرآباد نمونه هستند وانجام کلیه امور فرودگاهی در سایه تعهد وتخصص وتلاش مهرآبادی ها همیشه نمونه وزبانزد می باشد .

وی  افزود :در فرودگاه بزرگ و پر ترافیکی همچون مهرآباد باید از تک تک کارکنان تقدیر شود زیرا حجم کاری در این فرودگاه بسیار بیشتر و سخت تر از سایر فرودگاه های کشور است  اما ما برای ایجاد انگیزه وتشویق پرسنل از میان این همکاران با مشورت با معاونین و روسای ادارات افرادی را انتخاب نموده ایم که توانستند تاثیر بیشتری داشته باشند .

در پايان مراسم نيز از 15 نفر ازکارمندان نمونه این اداره کل با اهدا لوح تقدیر و جوایزتشکر  گردید.

-------------------------------------
نظرات