خبر خبر

روز راويان صديق اطلاعات گرامي باد
پيام مير سعيد صفي نيا مدير کل فرودگاه بين المللي مهرآباد به مناسبت روز خبرنگار :

خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبارند که بر مدار رویدادها و حوادث می کاوند تا روشنی بخش آگاهی با صداقت وروشنگری  باشند .

جریان زنده اطلاعات با تکیه بر صداقت، صراحت و شجاعت خبرنگار در رگ های حیاتی جامعه به گردش در می‌آید و شناخت و آگاهی اهل زمان را افزون تر می‌کند.وچراغی می شوند تا روشنی بخش مسیر آگاهی زندگی باشند

همکاران  محترم خبرنگار در حوزه صنعت حمل ونقل ، حضور موثر و فعالانه شما سروران  در عرصه اطلاع رسانی و خبر،  شاهد راستین چنین توصیفی است و از این رو در خور ستایش و اکرام بسیار است.ومن از شما سپاسگزارم که در مسیر ارتقا خدمات وخدمت رسانی به مسافرین ومراجعین فرودگاهی وانعکاس درخواستهای مردمی وپیگیری تا وصول مطالبات مردمی در فرودگاه مهرآباد ما را یاری می رسانید.

 ذهنهای پرسشگر شما وتعهد وتخصص همکاران فرودگاهی پلی است برای خدمت رسانی وانعکاس تلاشهای متعدانه در خدمت بهتر فرودگاهی .

17 مرداد، روز پاسداشت قلم، روز حق‌جویی و حق ‌گویی را به شما که صادقانه و مقتدرانه در راه اطلاع رسانی و خدمت به مردم تلاش و با قلم  روشنگرانه خود مسئولان را در راه رسیدن به اهداف عالی نظام ایران اسلامی یاری می رسانید ، تبریک می‌گوییم.

بنده این تلاش ثمربخش در حوزه حمل ونقل هوایی  را می‌ستاییم و توفیق روزافزونتان را در عرصه اطلاع رسانی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد